SIP от IT

  • Автор теми SerP
  • Дата створення

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
УСЛУГА SIP ИТ

Тарификация услуги https://www.intertelecom.ua/view/service/posluga-sip-nomer

Установка SIP ПЕРЕАДРЕСАЦИИ

Установить
*7471 --безусловная переадресация
*7471*1 --переадресация по неответу
*7471*2 --переадресация по "занято"
*7471*3 --переадресация по неответу и по "занято"

Снять
*7470 --безусловная переадресация
*7470*1 --переадресация по неответу
*7470*2 --переадресация по "занято"
*7470*3 --переадресация по неответу и по "занято"
*7470*0 --снять ВСЕ типы переадресации сразу

ps чтобы запомнить 747 - это SIP на цифронабирателе...
 
Останнє редагування:

ars

Реєстрація
17.04.12
Місто
Киев
Пул адресов укр.провайдера алчевского 31.40.128.0/18, ИТ воспринимает как зарубежные.
Авторизовывает, но позвонить не даёт.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Пул адресов укр.провайдера алчевского 31.40.128.0/18, ИТ воспринимает как зарубежные
не ИТ воспринимает, а такую информацию выдает RIPE (знаешь таких?):
https://apps.db.ripe.net/db-web-ui/#/query?searchtext=31.40.128.0#resultsSection
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
не ИТ воспринимает, а такую информацию выдает RIPE (знаешь таких?):
https://apps.db.ripe.net/db-web-ui/#/query?searchtext=31.40.128.0#resultsSection
Це все слизько і політично.... Справедливо було би дати можливість абонентам в окупації сприйматися як абоненти на укр. ІР-адресах і таким чином не брати 3.50 за хв. Або винести ці мережі в окремий пул, назвати його відповідно і застосовувати до них спец. тарифікації та умови обслуговування, тоді й у СБУ буде менше запитань.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Це все слизько і політично...
Что за ерунда? :eek: Есть база RIPE - на неё и ТОЛЬКО на неё можно и НУЖНО ориентироваться.
Где ты здесь видишь политику хоть на 1 сантиметр?

Справедливо було би дати можливість абонентам в окупації сприйматися як абоненти на укр. ІР-адресах
А вот это уже - политика, которую ты хочешь избежать.

Совершил звонок через вайфай, отключил, совершил звонок через 3g Киевстара, все работает. ios, софт Acrobits.
А без отключения звонка можешь протестить? То есть, вайфай+киевстар и во время звонка отключить активный инет, чтобы он переключился на второй...
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
А без отключения звонка можешь протестить? То есть, вайфай+киевстар и во время звонка отключить активный инет, чтобы он переключился на второй...
Я вчора таке робив. Лише замість КС, брав інтернет від ІТ. В основному працювало добре. Лише, за пів години активного переключення між вайфай і інтернетом від ІТ, 2 рази стався збій авторизації.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Я вчора таке робив. Лише замість КС, брав інтернет від ІТ. В основному працювало добре. Лише, за пів години активного переключення між вайфай і інтернетом від ІТ, 2 рази стався збій авторизації.
Щойно перевірив: WiFi(tenet)->HDSPA(Vodafone)->WiFi = ok безшовно, WiFi->2g(edge) => розрив
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Щойно перевірив: WiFi(tenet)->HDSPA(Vodafone)->WiFi = ok безшовно, WiFi->2g(edge) => розрив
Ну так, в мене теж спочатку добре працювало. А ти, спробуй, пів години безперервно побався, багато разів дзвони, тоді, може й злетить авторизація. А може, й ні. Я ніякої залежності не помітив.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Что за ерунда? :eek: Есть база RIPE - на неё и ТОЛЬКО на неё можно и НУЖНО ориентироваться.
Где ты здесь видишь политику хоть на 1 сантиметр?
Хоча би тут:


Добавлено через 1 минуту
Ну так, в мене теж спочатку добре працювало. А ти, спробуй, пів години безперервно побався, багато разів дзвони, тоді, може й злетить авторизація. А може, й ні. Я ніякої залежності не помітив.
Я про edge. Як я розумію, є мін. вимоги до швидкості каналу, так?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Я про edge. Як я розумію, є мін. вимоги до швидкості каналу, так?
Точно не знаю. Помітив лише, що коли мала швидкість, то пропадають слова, рветься розмова, по аналогії, як в Скайпі чи Вайбері. На критично малій швидкості не пробував. Колись пробував дзвонити через едж від КС, то якось через раз дзвонило, але не довго провіряв, а так, бавився для поекспериментувати.
 

ars

Реєстрація
17.04.12
Місто
Киев
не ИТ воспринимает, а такую информацию выдает RIPE (знаешь таких?):
https://apps.db.ripe.net/db-web-ui/#/query?searchtext=31.40.128.0#resultsSection
Знаешь.
Жаль конечно... Хочется очень пользоваться SIP IT. А с VPN проблема - не найти сервер постоянно нормально рабочий. Они либо не работают моментами, либо работают плохо.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Знаешь.
Жаль конечно... Хочется очень пользоваться SIP IT. А с VPN проблема - не найти сервер постоянно нормально рабочий. Они либо не работают моментами, либо работают плохо.

Напишіть листа "зрадникові":
person: Alexander N. Osipenko
address: RU, Bahchisaray
e-mail: [email protected]
e-mail: [email protected]
phone: +79788678790
nic-hdl: kor4-ripe
mnt-by: MTRX-ALCHEVSK-MNT
created: 2006-01-31T20:06:38Z
last-modified: 2016-07-15T12:08:06Z
source: RIPE
notify: [email protected],[email protected]

І запис у Миротворці https://myrotvorets.center/criminal/osipenko-aleksandr-nikolaevich/
 
  • Like
Реакції: Tsa

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Знаешь.
Жаль конечно... Хочется очень пользоваться SIP IT. А с VPN проблема - не найти сервер постоянно нормально рабочий. Они либо не работают моментами, либо работают плохо.

Уточните — не найти БЕСПЛАТНО ;) За денежку с надёжностью всё в порядке.
 
Реєстрація
26.08.09
Місто
Киев
Телефон
Samsung S22 Ultra
Уточните — не найти БЕСПЛАТНО ;) За денежку с надёжностью всё в порядке.
Проще не платить каждый месяц денежку, а поднять свой сервер, например, на плате Orange PI, стоимостью от $9-10 (разовые затраты на покупку). Или на Raspberry PI, но тут плата будет подороже. У меня такой сервер в Украине уже 2-й месяц работает, когда понадобился постоянный украинский IP.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Проще не платить каждый месяц денежку, а поднять свой сервер, например, на плате Orange PI, стоимостью от $9-10 (разовые затраты на покупку). Или на Raspberry PI, но плата будет подороже. У меня такой сервер уже 2-й месяц работает, когда понадобился постоянный украинский IP.
Можна роутер взяти з pptp на борту, напр., Тенду.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
knedlyk, pptp - то фігня, його не підтримують сучасні смартфони, а ось з openvpn вже складніше...:rolleyes:
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, pptp - то фігня, його не підтримують сучасні смартфони, а ось з openvpn вже складніше...:rolleyes:
Підтримують, це стандартна фіча. От тільки з останніх версій неможливо увімкнути Always-on опцію....
 
Зверху