Реєстрація
05.07.14
Місто
Киев
Re: Обсуждение "Новой Почты"

Алчевськ спокійний? Мені звичайно не дуже видно, але судячи з новин....
НП можна зрозуміти, не закрити відділення, то можна запросто позбутися всього вантажу, а потім його компенсовувати. З серії "краще пєрєбдєть"
Алчевск, Антрацит, Северодонецк, Рубежное - неспокойно там. Если, как здесь пишут, отделения сами решение о закрытии принимают, то вообще прекрасно. На местах лучше видно, можно работать или не стоит.
 
Реєстрація
03.09.12
Місто
Киев
Re: Обсуждение "Новой Почты"

Я тоже на это внимание обратил. Скорее всего руководствовались общим принципом безопасности. Их ведь нормально потрусили вначале июля.
 
Реєстрація
04.07.14
Місто
Киев
Re: Обсуждение "Новой Почты"

P.S. Если на той неделе не возобновят работу отделений, буду поднимать на уши поддержку НП.

Думаете, это повлияет на обстановку в населенных пунктах, где отделения закрыты? Или, что в службе сидят дураки, которые не умеют считать убыток от закрытых представительств
 
Реєстрація
03.07.14
Місто
Львів
Телефон
fly-цегла, prestigio 4505, SE k510i (був) SE k530i (був)
Re: Обсуждение "Новой Почты"

Если на той неделе не возобновят работу отделений, буду поднимать на уши поддержку НП
Їхня підтримка вже на вухах стоїть пара тижнів, багато посилок вкрадені, багато переадресовано, люди хвилюються, дзвонять-пишуть. За саму компанію переживати не варто, собака гавкає, а караван все йде. вони розширяються не дивлячись на те, що частина відділень закрита на разі.
 
Реєстрація
16.07.14
Місто
киев
Re: Обсуждение "Новой Почты"

Если правда то, что писалось раньше, что отделения работают по франшизе,
то решение о закрытии отделений скорее принимают сами отделения, а не главный офис.

Ось перелік міст, в яких тимчасово припинена робота відділень Нової Пошти на сході постійно оновлюється: http://novaposhta.ua/news/rubric/1/?id=1911.
 
Реєстрація
05.07.14
Місто
Киев
Re: Обсуждение "Новой Почты"

Ось перелік міст, в яких тимчасово припинена робота відділень Нової Пошти на сході постійно оновлюється: http://novaposhta.ua/news/rubric/1/?id=1911.
А нет списка новых точек, в которых будут теперь отделения? Я слышала, в селах тоже теперь откроют.
 
Реєстрація
03.09.12
Місто
Киев
Re: Обсуждение "Новой Почты"

Переліку немає поки на жаль. Вони публікують на сайті, коли відкривають. До речі, вчора інфа зустрвлась мені, що Пошта планує відкривати відділення в Грузії та Молдові.:apl:
 
Реєстрація
04.07.14
Місто
Киев
Re: Обсуждение "Новой Почты"

Переліку немає поки на жаль. Вони публікують на сайті, коли відкривають. До речі, вчора інфа зустрвлась мені, що Пошта планує відкривати відділення в Грузії та Молдові.:apl:

Ссылку можна? А какие тарифы будут?
 
Реєстрація
05.07.14
Місто
Киев
Re: Обсуждение "Новой Почты"

Переліку немає поки на жаль. Вони публікують на сайті, коли відкривають. До речі, вчора інфа зустрвлась мені, що Пошта планує відкривати відділення в Грузії та Молдові.:apl:
:D Прикольно. Не, меня интересуют "ближнi села":) Родственники обрадовались, что у них тоже будет отделение, я обещала узнать.
 
Реєстрація
16.07.14
Місто
киев
Re: Обсуждение "Новой Почты"

Переліку немає поки на жаль. Вони публікують на сайті, коли відкривають. До речі, вчора інфа зустрвлась мені, що Пошта планує відкривати відділення в Грузії та Молдові.:apl:

Вот и харошая новость!Новая Почта выходит на международный
рынок:apl:
 
Реєстрація
03.09.12
Місто
Киев
Re: Обсуждение "Новой Почты"

Ссылку можна? А какие тарифы будут?

Вот - нашлась ссылка: http://www.proreklamu.com/news/news...troit-seti-otdelenij-v-moldavii-i-gruzii.html
Пока деталей не дают про то, в каких городах откроются и какие будут правила перевозки, только общая информация.
 
Реєстрація
24.10.08
Місто
Николаев
Телефон
HTC Snap, Anycool 669+, Nokia 101
Re: Обсуждение "Новой Почты"

Не понимаю вообще тех, кто шлют в те регионы НП сейчас что-то, разве что после 100% предоплаты и без всяких гарантий.
не одни ж торгаши перевозчиками пользуются :)
 
Реєстрація
04.07.14
Місто
Киев
Re: Обсуждение "Новой Почты"

Вот - нашлась ссылка: http://www.proreklamu.com/news/news-...-i-gruzii.html
Пока деталей не дают про то, в каких городах откроются и какие будут правила перевозки, только общая информация.

Спасибо. Буду ждать, когда будут известны цены
 
Реєстрація
03.07.14
Місто
Львів
Телефон
fly-цегла, prestigio 4505, SE k510i (був) SE k530i (був)
Re: Обсуждение "Новой Почты"

не одни ж торгаши перевозчиками пользуются
сьогодні в віділенні питався працівника стосовно перевезень до Європи, сказав, що чутки ходять по компанії про перевезення за кордон, а на скільки швидко вони будуть втілені - не знає.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Re: Обсуждение "Новой Почты"

Повідомляємо Вас, що з 21 липня, для всіх видів відправлення в/із АР Крим, корегуючий коефіцієнт становитиме 1,5.

Наступні складові ціни залишаються без змін:

– сума комісії від оголошеної вартості для виду відправлення: вантаж, документи, шини/диски та палети становитиме 1%;

– мінімальна сума комісії від оголошеної вартості для виду відправлення: вантаж, документи та шини/диски становитиме 5 грн;

– мінімальна сума комісії від оголошеної вартості для виду відправлення: палети становитиме 15 грн;

– гранична сума оголошеної вартості в експрес-накладній для розрахунку вартості доставки документів за фіксованими тарифами становитиме 500 грн.

«Нова Пошта» продовжує здійснювати доставку вантажів з/до АР Крим і робить усе можливе, щоб мінімізувати вплив зовнішніх факторів на швидкість та надійність надсилань.


P.S. какой раньше был этот коэффициент ?
 
  • Like
Реакції: rvsw
Реєстрація
30.09.10
Місто
Крым(контрабандист из Армянска)
Телефон
Qumo Quest 474, Было МТС Команда ДДД, а теперь хрензнаетчто.
Re: Обсуждение "Новой Почты"

Повідомляємо Вас, що з 21 липня, для всіх видів відправлення в/із АР Крим, корегуючий коефіцієнт становитиме 1,5.
+ Блин, мне посылку отправили 22 числа- к оплате 37 гривасов.
 
Зверху