Літаки, аеропорти, авіакомпанії

Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Легионер, ну затримки через погоду в усіх авіакомпаніях та аеропортах бувають. От лише по-різному їх вирішують.
Скажіть, хіба не авіакомпанія має забезпечувати трансфер пасажирів, якщо рейс перенесено на інше летовище?
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Легионер, ну затримки через погоду в усіх авіакомпаніях та аеропортах бувають. От лише по-різному їх вирішують.
Скажіть, хіба не авіакомпанія має забезпечувати трансфер пасажирів, якщо рейс перенесено на інше летовище?
Ну ок, авиакомпания обеспечила трансфер и дожидалась пока пассажиры доехали из Жулян в Борисполь. Из-за этого в итоге вышла задержка на 6 часов.

А вот следующие пересадки видимо были куплены в других компаниях и те компании ничего не знали (и не обязаны были знать) о том, что Легионер задерживается на их рейс по уважительной причине. И лишь большой запас по времени помог ему успеть на следующую стыковку.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
A&S, Нормально сьогодні прилетів. На диво паспотрний контроль за 5-7 хв. було пройдено.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
А вот следующие пересадки
Ви ж знаєте, якщо квитки різними авіакомпаніями і не в одному квитку, то жодна компанія не несе відповідальності за запізнення попереднього рейсу. Те саме стосується перш за все лоукостів.
А якщо це сегменти однієї подорожі то авіакомпанія зобов'язана дбати про вас, надати інший рейс, а поки ви його чекаєте - годувати, спати і дати тел на 2 дзвінки :) Якість сервісу звісно відповідає рівневі компанії.
Я мало літав сегментами... Мені сподобалось у Брюсельських авіаліній, коли сідали до Брюселя вони по мікрофону розповідали усім стиковочним пасажирам де і коли буде їх рейс та куди треба перейти. Дуже зручно.
Коли австріяками летів - такого не було, правда там один рейс виконував Льот, а інший якась місцева австрійська компанія...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Як на сайті Візейра побудувати маршрут з пересадкою? Наприклад, є варіанти LWO-EIN через KTW. Однак можна дивитися тількі прямий рейс. LWO-KTW і KTW-EIN.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Теж задавався цим питання і очевидно, що ніяк. Юзав для побудови маршруту Ківі, але купувати квитки окремо все-рівно незручно. Цікаво чи це вони так спеціально зробили чи просто не доробили ще?!
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Wizzair, ryanair и прочие лоукосты работающие по той же модели продают только прямые билеты.
Для пересадок покупаются отдельные билеты и все риски по опозданиям несет пассажир а не авиакомпания
 

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
Як на сайті Візейра побудувати маршрут з пересадкою? Наприклад, є варіанти LWO-EIN через KTW. Однак можна дивитися тількі прямий рейс. LWO-KTW і KTW-EIN.

у визейра нет билетов с пересадкой. а вот построить маршрут с пересадкой можно например на http://www.azair.eu/
например построил маршрут с вылетом визейром а возврат райанерем. при чем я конкретных дат не задавал а что-то вроде когда дешевле всего во второй половине марта на 6-8 дней
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
момондо, на скільки я пам'ятаю, дає рейси із пересадками, у т.ч. лоукостами (можливо скайсканер і решта пошуковиків квитків...).
Раніше раян обіцяв давати сполучення із пересадками на свої рейси, але чи реалізували вони цю послугу чи скасували - не слідкував.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
skyscanner використовую, він малює стиковки, але ризики на плечах пасажира
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Tsa, пару днів тому пробував скайсканер - зтиковки не показав ті, що й момондо... Але все одно я люблю все сам шукати, тож пошукаю ще варіанти через офіційні сайти...
 
  • Like
Реакції: Tsa

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Помню тут были жалобы на Vueling, есть идея заюзать их внутри ЕС на одном из двух сегментов в\на Барсу. Привлекает прежде всего адекватная ручная кладь + цена в районе 20Е за рейс. Они грешат только при полетах из\в UA или везде бардак ?
 

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
Помню тут были жалобы на Vueling, есть идея заюзать их внутри ЕС на одном из двух сегментов в\на Барсу. Привлекает прежде всего адекватная ручная кладь + цена в районе 20Е за рейс. Они грешат только при полетах из\в UA или везде бардак ?
В авиаперелетах гарантии тебе не даст никто. Но я бы советовал иметь запасной вариант при полете с ними. В целом из 3 полетов только 1 они обломали и то, не отменили, а сделали из прямого - с пересадкой. Но то, что рейс через барсу дает надежду так как это их основной хаб.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
В авиаперелетах гарантии тебе не даст никто. Но я бы советовал иметь запасной вариант при полете с ними. В целом из 3 полетов только 1 они обломали и то, не отменили, а сделали из прямого - с пересадкой. Но то, что рейс через барсу дает надежду так как это их основной хаб.
то есть проблема была только с рейсом из UA. Ок, тут я бы тоже не надеялся 100%. У меня например Вена-Барса тут конечно я не представляю что нужно им мутить чтобы сделать это с пересадкой ;) Сколько по времени получилась задержка прибытия в конечный пункт в твоем случае ?


P.S. по моему шаблону максимально допустимая цена в лоукост сегменте должна быть на прямой из Киева в Барсу 35 евро. Все остальное это дичь. Кто ими летает по 85 евро я х.з. Надеюсь они изменят свою тарифную политику в этом направлении ввиду появления альтернатив.
 

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
то есть проблема была только с рейсом из UA. Ок, тут я бы тоже не надеялся 100%. У меня например Вена-Барса тут конечно я не представляю что нужно им мутить чтобы сделать это с пересадкой ;) Сколько по времени получилась задержка прибытия в конечный пункт в твоем случае ?


P.S. по моему шаблону максимально допустимая цена в лоукост сегменте должна быть на прямой из Киева в Барсу 35 евро. Все остальное это дичь. Кто ими летает по 85 евро я х.з. Надеюсь они изменят свою тарифную политику в этом направлении ввиду появления альтернатив.
Вышло вместо 3,5 часов более 10. Я вернул деньги. Не стоит оно того.
 
Реєстрація
30.06.18
Місто
Дніпро
Телефон
Lenovo A Plus
Французька авіакомпанія Aigle Azur оголосила про запуск рейсів Париж-Київ

Французька авіакомпанія Aigle Azur оголосила про запуск прямих регулярних рейсів Київ-Париж з 18 квітня.

Про це повідомляє Avianews.

Польоти будуть виконуватися тричі на тиждень між паризьким аеропортом "Орлі" і київським аеропортом "Бориспіль" з короткою нічною стоянкою в Києві.

Рейси з Парижа будуть виконуватися по вівторках, четвергах і суботах о 22:00 з прибуттям на наступний день до Києва о 02:10. Зворотні вильоти з Києва заплановані по середах, п'ятницях і неділях о 04:30 з прибуттям в Париж о 07:00.

Мінімальна ціна квитків починається від 274 євро в обидва боки по тарифу Basic, який передбачає провезення тільки ручної поклажі вагою до 10 кг.

Слід зазначити між Україною і Францією дії угода, що на лінії Київ-Париж може працювати тільки по одній авіакомпанії від кожної зі сторін, яким дозволено виконувати 14 рейсів на тиждень.

Зараз рейси між київським аеропортом "Бориспіль" і аеропортом Парижа імені Шарля-де-Голля виконують Air France і МАУ.

Таким чином, для допуску на маршрут Aigle Azur з нього повинна піти Air France, або ж Україна і Франція мають змінити умови спільної угоди про повітряне сполучення між країнами.

IMHO. Аэропорт может быть интересен тем, что оттуда летают местные авиалинии. Например есть возможность быстро попасть в Нант не пользуясь вечно бастующей и опаздывающей ЖД. Также добираться оттуда в центр Парижа в 2013-2014 было легче, чем от CDG.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Все это хорошо, но от 274 евро было приемлемо в 2005 году. В 2019 такая цена приемлема только за день до вылета.
 
Реєстрація
30.06.18
Місто
Дніпро
Телефон
Lenovo A Plus
opex, там все же лучше, чем 274. На сайте авиакомпании билеты на первые рейсы в апреле предлагают по 160 и 190 евро за нормальный эконом:

Еще прямо на главной реклама:
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
HabalarEs, вони подивились на ціни брюселів і схаменулись ;-)

Дуже класно коли літаки у нас ночують (Льот, Альіталія...) За потреби у місці прильоту можна не витрачатись на готель і не втрачати пів чи більше дня, а скоріш ночі.
 
Зверху