Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Так кажуть всі ліниві "енікейщики"
Я такий.
а ще говно-збірки полюбляють,
а потім слухати виноси мозку коли щось не працює? До 1703 я і 10 не встановлював з її глюками.
рекомендую ще заглядати до диспетчеру пристроїв...
Ну значить мені так попадалося, що треба 1-2 драйвери довстановити на всяку екзотику типу сканера пальців чи контролера живлення. Wi-Fi, відео, звук, USB завжди знаходило само,
 

MxmBls

Заблокирован
Реєстрація
15.08.09
Місто
Ταυρική→Qırım→Крым→Крим→Crimea
Коли компу 2-3+ років, усі дрова знаходить сама. Може не найсвіжіші, зате ніби-то перевірені дрібно-м'якими, в усякому випадку, з їхнім підписом.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
MxmBls, Коли компу 15 років - на нього і Сімка всі дрова знаходить, і що з того? Роки минають дуже швидко, техніка вже нова - і дрова не знаходяться всі, або не забезпечують повний функціонал. Просто багато енікейщиків на це навіть уваги не звертає, і моляться на "святу 10ку", бо "дрова сама знаходить".. :D
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Maxxx, є суттєва різниця: в 7 дрова не додають, а в 10 кожні пів року додають (як мінімум на ту же графіку). Для мене головне щоб на ПК завівся інтернет без танців з бубном, а далі вже можна і руками...
Ну і чесно кажучи ще ніхто із тих, кому я встановив 10 не попросили 7, на відміну від 8, коли 99% її сприймали в штики без ClassicShell
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Відкликали апдейт через якісь баги. В кума на ноуті в новому білді не працює дискретна ВК (Радеон 6490), запустився тільки на інтеграшці Інтела коли вимкнули дискретну.
 

Mike_84

Borg Warner
Реєстрація
26.10.07
Місто
Львів
Телефон
Lumia 1020
Win 10 ltsb (!!!) рішила апдейтнутись в самий не підходящий момент, вже хвилин 40 крутить кружок і мограє діодом активності хдд. С..ка :mad:
 

Mike_84

Borg Warner
Реєстрація
26.10.07
Місто
Львів
Телефон
Lumia 1020
Вінда знову в абдейтний ребут пішла :mad:
Більше року спеціально використовував Enterprise LTSB, ніколи мозги не парила апдейтами, завжди можна було відкласти до вечора всі сервісні процедурт, а зараз....
 

Mike_84

Borg Warner
Реєстрація
26.10.07
Місто
Львів
Телефон
Lumia 1020
2016, не відкладав я обнови, всі ставив. Тільки переносив на час коли мені комп не потрібний
 
Реєстрація
27.01.16
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi Redmi 4X
Mike_84, на домашньому ноуті і на робочому компі стоїть LTSB версія і я їх більше двох місяців не оновлював і вони самовільно не оновлюються
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
А винда разве не выдает предупреждение, типа нужно обновиться, что будет обновлена через Не_помню_сколько_минут и там же кнопки отложить на час или более...
 

Mike_84

Borg Warner
Реєстрація
26.10.07
Місто
Львів
Телефон
Lumia 1020
Вінда видала критичну помилку і пішла в ребут, схлопнувши всі запущені програми, під час ребуту написала що апдейтится. І так більше години.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
На ноуті оновив 17133 до 17134 через штатні засоби - тепер папки windows.old нема і не хоче штатними засобами чистити (до установки було 22 Гб вільно, після апдейта 6 Гб, очистив штатними засобами - тепер 16 Гб вільно). На стаціонарі оновив 17133 до 17134 через MCT - все пройшло звичайно і після видалення папки windows.old вся память на місці
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Дюрі-бачі, ты как-то говорил что тебе очень нравится десятка в сравнении с другими системами. Вот это головомойка с папками и сьеданием свободного пространства действительно нравится?
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Kladoff, Давно таких косяків не було. 99% користувачів просто б не помітило що зникли гігабайти. Буде час - спробую знати.
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
1803 на рабочем ПК с лицензией – это просто фиаско. Полное зависание всего gui каждые полчаса–2 часа! Курсор жив, всё остальное во фризе. При этом музыка с вкладки онлайн-радио продолжает играть! Весь инет забит этой однотипной ошибкой. Фиаско – это вообще не описание этой обновы... :dash1:
 

igork

xD
Реєстрація
21.08.10
Місто
Кривой Рог
У меня на новую систему перешли самые "маленькие" девайсы - телевизионная приставка и планшет. Все отлично работает.
 
Реєстрація
16.05.16
Місто
Харьков
Как говорится "Нога такая же и ничего не беспокоит". На 1803 домашняя и рабочая машина обновились и всё ок. Хотя аналогично использовал Линукс и были проблемы после обнов мажорных версий. То gui слетит, то kernel panic
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
1803 на рабочем ПК с лицензией – это просто фиаско. Полное зависание всего gui каждые полчаса–2 часа! Курсор жив, всё остальное во фризе. При этом музыка с вкладки онлайн-радио продолжает играть! Весь инет забит этой однотипной ошибкой. Фиаско – это вообще не описание этой обновы... :dash1:
У меня такое же было когда умирал жёсткий диск. Ты бы проверил свой на всякий случай.
 
Зверху