Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
У нас так три года с момента сдачи дома не было никого, кроме о3 и Телесистем Украины, упокой гспд их душу. Так что если нужен инет ЩАС, а Киевстара нет, то я бы смотрел таки на того одного несчастного провайдера, или заводите дружбу с ОСББ, но быстро это тоже не будет.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
У нас так три года с момента сдачи дома не было никого, кроме о3 и Телесистем Украины, упокой гспд их душу. Так что если нужен инет ЩАС, а Киевстара нет, то я бы смотрел таки на того одного несчастного провайдера, или заводите дружбу с ОСББ, но быстро это тоже не будет.
Наберіть 460 з КС та уточніть перспективи.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Наберіть 460 з КС та уточніть перспективи.

Вони там нічого не скажуть, бо про будівництво мережі не знають. Запропонують подати заявку і коли з'явиться можливість з вами зв'яжуться.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Вони там нічого не скажуть, бо про будівництво мережі не знають. Запропонують подати заявку і коли з'явиться можливість з вами зв'яжуться.
Мене, наприклад, консультували свого часу, скільки треба заявок від мешканців, щоб провели інет.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Друзі недавно переїхали у новобудову , там є лише 1 провайдер , якість і ціна їх не влаштовує.

Це біда новобудов - заходить один "свій" провайдер, який башляє відкат управлінню (або саме управління тримає цю контору), і нікого більше не пускає. Інколи мешканці будинку можуть об‘єднатись і змінити ситуацію, а інколи нічого не зробиш, особливо коли більшості пофіг. Не думаю, що КС буде кеш "на кишеню" платити, щоб зайти в такий спосіб.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
А кто скажет есть перспективы входа Киевстара на рынок проводных провайдеров Винницы?

Сумніваюсь, всі ті самі в мерії залишились і Київстар зараз вже активно не будує. Нові міста не підключає, та й в самому місті не спішать розширятись. І чув, що місцевий провайдер Еверест (у 2018 році в Хмельницькому з'явився) тісно пов'язаний з Гройсманом.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
в МКС, где посмотреть статистику по траффу ?
у контракта пару месяцев назад в детализации точно был виден суммарный трафик и сессии с указанием объема трафика и точки доступа каждой сессии.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
А вони взагалі розширюють свій Інтернет в містах? У мене в сусідньому будинку є інтернет від Київстар, а моя 4х поверхівки вже 5 років як не підключена, хоч лишали заявки...Працює лиш один місцевий провайдер і все
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Пользуюсь ДИ КС и номером КС отдельно. Если подключить «Все разом»,то назад пути не будет? КС уже, на ДИ, не предлагает тарифов без связки с мобильной связью?
 
Реєстрація
03.12.13
Місто
Запорожье
Телефон
Redmi Note 10 PRO
Почему не предлагает. Есть же тариф "Безлим 100", только кабельный интернет. А услуга "Все разом" отключается в личном кабинете.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
А вони взагалі розширюють свій Інтернет в містах? У мене в сусідньому будинку є інтернет від Київстар, а моя 4х поверхівки вже 5 років як не підключена, хоч лишали заявки...Працює лиш один місцевий провайдер і все

В Киеве недавно опять немножко расширились, так что таки да.
 
Зверху