Що ви вигравали?

  • Автор теми NRG
  • Дата створення

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Влітку минулого року "виграв" склянку від Pepsi. Вже встиг забути про неї, бо не отримав.
І, нарешті, "нагорода" знайшла мене. Сьогодні принесли :D
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
На днях выиграл отличный самокат от Decathlon. По акции - купи что-то в их интернет-магазе и заплати через Визу Чекаут.
Вчера выдали, все честно :)
 

Кактус

Заблокирован
Реєстрація
30.12.18
Місто
Киев
В покер играет кто по серьёзке?)
На форуме есть тема про покер?))
 

Ксю

Упанда
Реєстрація
05.04.10
Місто
Одесса
Телефон
Samsung J5 2016 (Kyivstar 3gOnline2018+Vodafone 4gSmartXS, Nokia Asha lifecelle СделайСам
5 грн от Мивины (был единственный код)
5 грн от Флинта (из 10 кодов)
Пару лет назад Стакан от Живчика :)
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Коли мені було 17, прийшов на першу роботу у своєму житті. Переплутав зал зі зборами... і виграв серед працівників величезний торт. Мені було ніяково, що я ще не працівник, а вже виграв, тож я його подарував жінці, яка того дня святкувала день народження. Вона була у захваті. Від того торта мені дістався лиш шматочок :)
Рік тому виграв квитки на показ фільму у Довженко-центрі, через фейсбук метрополітену :) Дуже класний показ був і вечірка! Сходіть до речі туди у новий музей кіно та виставку про ВУФКУ!
 
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
В 2011 году в розыгрыше местной сети супермаркетов выиграл телевизор 32''. Обычная акция: купи на такую-то сумму, кинь чек в ящик. В день розыгрыша в ТЦ они собрали движ с песнями, конкурсами и воздушными шариками. Я стоял и наблюдал в стороне, а когда объявили победителя, скромно вышел в центр круга, "Спасибо спасибо", сфоткался на память (нигде не опубликовали), забрал телек, заказал такси и увез домой. Телек в то время даже без поддержки Т2, но зато с гнездом для флешки, до сих пор смотрю с нее фильмы и сериалы на большом экране. А супермаркет через 2 года обанкротился)
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
В 2011 году в розыгрыше местной сети супермаркетов выиграл телевизор 32''. Обычная акция: купи на такую-то сумму, кинь чек в ящик. В день розыгрыша в ТЦ они собрали движ с песнями, конкурсами и воздушными шариками. Я стоял и наблюдал в стороне, а когда объявили победителя, скромно вышел в центр круга, "Спасибо спасибо", сфоткался на память (нигде не опубликовали), забрал телек, заказал такси и увез домой. Телек в то время даже без поддержки Т2, но зато с гнездом для флешки, до сих пор смотрю с нее фильмы и сериалы на большом экране. А супермаркет через 2 года обанкротился)
Знакомый примерно так же в CoffeeLife выиграл iPhone, и тоже до сих пор пользуется. А сама сеть кофеен в Харькове закрылась прошлым летом
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Минулого року виграв вікенд на двох у Буковелі.
Два рази 🐽
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Подруга дуже давно у нічному клубі виграла поїздку до Швейцарії. Це ще було у 90х, здається.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Знакомый примерно так же в CoffeeLife выиграл iPhone, и тоже до сих пор пользуется.
Моя Наташка года три назад в УкрСоце выиграла Айфон. Но не пользовалась, а продала сразу, так как бабло нужнее было.
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Какую-то историческую книгу в школе,на школьном же конкурсе истории :)
 
  • Sad
Реакції: idea
Зверху