Банкінг з розширеним функціоналом (опитування)

  • Автор теми Tsa
  • Дата створення
Реєстрація
05.08.16
Місто
львов
Re: Fintech Band (Monobank)

Нехай вони спочатку в Україні реалізують повноцінний проект, який затребуваний на ринку, на моє здивування в Польщі в основному валюту обмініють в електронних канторах наприклад як цей -www.walutomat.pl, таке інноваційне рішення дуже затребуване в Україні, проте чомусь всі банки і фінтехи тільки тим і займаються, що копіюють один в одного мобільні додатки з аналогічним функціоналом, різними комісіями і дизайном((
 
Останнє редагування:

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Re: Fintech Band (Monobank)

Vasyltar, У нас по закону пока что валютные ограничения. Раньше в том же П24 все меняли без проблем...
 
Реєстрація
05.08.16
Місто
львов
Re: Fintech Band (Monobank)

У них більш інноваційний підхід, курс вибирає клієнт із сформованих заявок інших клієнтів і іх курсів пропозицій, за принципом біржі, в приват24 курс покупки формувався виключно банком, і підтягнути кошти або зарахувати кошти на рахунки інших кліентів банків просто неможливо.
Опція в приват24 взагалі не дотягує до інтернет карторів в польщі
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Re: Fintech Band (Monobank)

У них більш інноваційний підхід, курс вибирає клієнт із сформованих заявок інших клієнтів і іх курсів пропозицій, за принципом біржі
если коротко в чем выгода, на каких-то реальных примерах, есть ?
 
Реєстрація
05.08.16
Місто
львов
Re: Fintech Band (Monobank)

Це дійсно схоже з біржою webmoney, проте в таких інтернет канторах підятує кошти із поточних рахунків банків( некарткових) і зараховує на такі же самі https://youtu.be/kosb9h1HU5g

Дивно чому досі ніякий фінтех за такий проект не взявся, в основному в україні я бачу копіювання одних тих же самих продуктів із різним дизайном
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Re: Fintech Band (Monobank)

Дивно чому досі ніякий фінтех за такий проект не взявся, в основному в україні я бачу копіювання одних тих же самих продуктів із різним дизайном

И ещё раз — валютное регулирование.
 
Зверху