Дротовий телефон

  • Автор теми vpro
  • Дата створення

Sergiys

У пошуку
Реєстрація
06.04.10
Місто
Київ
Телефон
РОСО X3 Pro
ПАТ “Укртелеком” з 1 грудня змінило умови тарифних планів фіксованої телефонії “Домашній базовий”, “Загальний базовий” і “Домашній безлімітний”, додавши в них хвилини дзвінків на мобільні номери, що не тарифікуються.

Укртелеком передумал включать в тарифы минуты для звонков на мобильные номера.
 
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
На Простой повысили с 1.12 18 тариф(в очередной раз).
52.62 >>> 61.56 грн.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Реєстрація
29.09.11
Місто
Киев
Телефон
iPhone 4s, 5s, 12
С 1 января опять повышение тарифов http://www.ukrtelecom.ua/newtariffs/internet это на интернет. 115 грн, 150 грн и 195 грн зависит от нас. пункта.
Есть так же слух о повышении на услуги паузы до 30 грн и городского телефона до 99 грн.
 
  • Like
Реакції: Till

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Вообще, у меня сложилось впечатление, что именно в этом году на фоне неоднократных повышений произошёл обвальный спад количества абонентов, который уменьшил вероятность дозвониться своим контактам времён бумажного справочника и ещё больший спад. В апреле было почти 7 млн, уже меньше Лайфа. Ждём новой статистики.

Возможно, ощущение ошибочное, поскольку родители отключились в этом году после принудительной смены номера, а меняют всё же не всем.

Бизнес уже привык указывать тройку мобильных номеров, иногда даже совпадающую после кода. Госслужбы пока держатся, платит ведь государство. Да и звонят бюрократы друг другу внутри стационарной сети достаточно.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Вообще, у меня сложилось впечатление, что именно в этом году на фоне неоднократных повышений произошёл обвальный спад количества абонентов, который уменьшил вероятность дозвониться своим контактам времён бумажного справочника и ещё больший спад. В апреле было почти 7 млн, уже меньше Лайфа. Ждём новой статистики.

Возможно, ощущение ошибочное, поскольку родители отключились в этом году после принудительной смены номера, а меняют всё же не всем.

Бизнес уже привык указывать тройку мобильных номеров, иногда даже совпадающую после кода. Госслужбы пока держатся, платит ведь государство. Да и звонят бюрократы друг другу внутри стационарной сети достаточно.
Бізнесу та державі важливі постійні номери, які можна знайти у довіднику, а не мобільні, по-перше, по-друге, бізнесу важлива внутрішня телефонія, яка має вихід на зовнішні номери. УТК та ІТ, як на мене, найкращі пропозиції в цьому за цінами.

Зараз тенденція переходити в "хмару" та на ІР-телефонію без залежності від дроту чи стільника.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
Re: Домашний телефон

зараз перед відключенням домашнього дають якісь спеціальні пропозиції ?
 
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
Re: Домашний телефон

Фрешш, мені оператор коллцентру пропонував мінус 15%.
Відключив у цьому місяці(т/п Простий).
 
Реєстрація
29.09.11
Місто
Киев
Телефон
iPhone 4s, 5s, 12
Re: Домашний телефон

Фрешш, акции там 1 год вешают и могут забрать раньше...
 
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
Re: Домашний телефон

Фрешш, не уточнював, тому що був твердий намір закрити. Але, думаю, що принаймні на тривалий термін то точно.
Якщо б він мене переконав і ч-з деякий час щось змінилося стосовно збільшення оплати, то я би знов спробував випросити скидку. )
Взагалі-то я його сам спитав це заради цікавості. Автоматично. ;)
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Re: Домашний телефон

Домашний безлимитный с 01.01.2019 будет стоить 99,00 грн.!
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
Re: Домашний телефон

то треба йти і відключатися ? чи можна зробити це і по телефону ? 99 грн платити за ніщо я точно не збираюся ! краще за ці гроші підключити інтер за 50 грн\міс
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Re: Домашний телефон

Домашний безлимитный с 01.01.2018 будет стоить 99,00 грн.!

А утримання номеру на паузі з 15 до 30 грн/міс підтягують.

Добавлено через 47 секунд
Фрешш, по телефону прийняли заявку на повне розірвання. Тільки поспіши, бо до 27 числа можуть.
 
Останнє редагування:

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Re: Домашний телефон

Fraud, хорошая память у Вас. Отказался, был месяц на SIP от Интертелекома, но вернулся на Укртелеком. Стационарная связь удобна + SIP много чего позволяет. Теперь опять думаю...
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
Re: Домашний телефон

Tsarsky, расскажи пожалуйста про все удобства стационарной связи для тебя. Если уже рассказывал, то кинь ссылку.
 
Реєстрація
07.09.15
Місто
København
Телефон
Iphone from China :))
Пішов сьогодні й написав заяву на тимчасове блокування. Дом. тел. відключати не поспішаю.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
exdvag, 30 грн/міс
За ці ж гроші візьми працюючий номер ІТ.
 
Зверху