Де читаємо новини?

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
BigMan., от курса доллара, ясен.. :( Смотрю на цифры и понимаю, что Нубира точно кого-то чем-то зацепила..

PPS: но больше, чем про Нубиру, во всех новостях писали про ночную бурю с грозой в Киеве, и что Настя Каменски показала сиськи в Инстаграм..:rolleyes:
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Антирейтинг новин. Аналіз топ-50 українських сайтів – дослідження ІМІ та “Текстів”
Інститут масової інформації та “Тексти” дослідили стрічки новин топ-50 українських інформаційних сайтів, щоб зрозуміти, які видання працюють якісно, а які використовують брехню, емоційне накручування, заголовки, що не відповідають дійсності.

Ми визначили шість критеріїв недостовірних новин: ненадійне джерело інформації, недостовірна новина, маніпулятивний заголовок, фейк, маніпуляції з емоціями та мова ворожнечі. Ці критерії ми застосували до новин та визначили антирейтинг.

На першому місці опинилася російська “Комсомольська правда”. Чому вона взагалі присутня в нашому дослідженні? Бо входить у топ-50 видань, які найбільше читають в Україні. Її українська “дочка”, “Комсомольська правда в Україні”, перебуває на 10-му місці антирейтингу.

У діапазоні першої десятки, також прогнозовано, російські ЗМІ (нагадуємо, що вони теж популярні в Україні), такі як “Лента.ру” і Вести.ру”. Поруч із ними – українське видання з відверто проросійською риторикою “Страна.юа”. Також у першій десятці антирейтингу – українські сайти, які в журналістських колах давно називають “зливними бачками”. Далі видання такого типу теж з’являються. Кого ж можна читати?

Найпрофесійніші видання замикають наш рейтинг. Зазначимо, що ми вивчали новини протягом одного тижня, тому не беремося гарантувати абсолютної якості того чи іншого видання, адже бувають різні випадки, на які впливає купа факторів – від поточного фінансового стану видання до особистих якостей працівників. Утім, наш рейтинг чітко показує тенденцію: які саме видання намагаються дотримуватися професійних стандартів.

Щоб подивитися антирейтинг та опис кожного інтернет-видання, клікайте сюди.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Вже були в нас на форумі баталії на тему "неякісних" джерел новин.
Пару днів тому одна новина знаходилися виключно на "токсичних" сайтах. Почитав її на _strana.ua.
Як мені це "развідєть"? Це жах. Граматичні, орфографічні помилки. А стиль викладення "новини" як в школяра 5-го класу. Невже це можна читати, та й ще постійно?
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Так майже скрізь школяри пишуть новини
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Янус, в інших ресурсах хочаб освічені школярі.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Сперкомпетентне джерело і суперкомпетентний "кандидат в кандидати в Президенти".
«Премьер Гройсман снова в парламенте сказал, что мы стали жить лучше. Я взял простые цифры, чтобы это проверить. На сегодня минимальная зарплата в Гондурасе - 215 долл., в Мексике - 141 долл., в Афганистане, в разрушенной и убитой войной пустыне, - 98 долл., а в Украине - 41 долл.», - заявил Вадим Рабинович.
помойка
Швидкий пошук мінімальної з/п
з 01.01.2018 по 31.12.2018 3723 грн
, що по курсу 28 грн/доллар складає 139 доларів.

Осі такі вони, "правдоруби".
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Фраза "Мы стали жить лучше" не означает, что мы (кстати кто такие мы и по сравнение с каким периодом) стали получить больше чем в Гондурасе, зачем этот дед вообще вспомнил Гондурас.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
EricX, и не факт, что там, где пишут минималку, реально платят только её (а не плюс в конверте).
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Закрепил в первом посте антирейтинг (и рейтинг) новостей. Там же можно ознакомиться с методологией исследования. Чем выше позиция сайта в рейтинге, на который ссылается форумчанин, тем больше шансов получить горчичник.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

В приложении-агрегаторе новостей у меня в смартфоне пристствуют некоторые ленты из этого антирейтинга-рейтинга. С некоторыми позициями лично я не совсем согласен, но тут это обсуждать не буду. И да, я намеренно включил в свою ленту некоторые из самой верхушки (кроме КП, от нее меня просто натурально тошнит) - именно с целью анализа, ведь попытка впихнуть дезу, сыграть на эмоциях и заголовках - это тоже "информационный фон", который помогает в понимании ситуации в целом. Конечно же, цитировать этот шлак нигде не собираюсь.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
В приложении-агрегаторе новостей у меня в смартфоне пристствуют некоторые ленты из этого антирейтинга-рейтинга. С некоторыми позициями лично я не совсем согласен, но тут это обсуждать не буду. И да, я намеренно включил в свою ленту некоторые из самой верхушки (кроме КП, от нее меня просто натурально тошнит) - именно с целью анализа, ведь попытка впихнуть дезу, сыграть на эмоциях и заголовках - это тоже "информационный фон", который помогает в понимании ситуации в целом. Конечно же, цитировать этот шлак нигде не собираюсь.

Я тоже для картины могу и ЭхоМацы послушать, и даже звездару почитать, но нас таких, резистентных к пропагандистским штаммам, единицы :( Остальные тупо клацают ссылку и хавают, аж на колени капает.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Сперкомпетентне джерело і суперкомпетентний "кандидат в кандидати в Президенти".

помойка
Швидкий пошук мінімальної з/п , що по курсу 28 грн/доллар складає 139 доларів.
з 01.01.2018 по 31.12.2018 3723 грн

Осі такі вони, "правдоруби".

А статейка-то за 25.10.2016. Неужели никто не заметил?

Мне лень гуглить доллар и мин. ЗП в тот период - но мне кажется что два года назад Рабинович мог быть прав.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Camael

FO:KJpowpx
Реєстрація
26.03.18
Місто
Харьков
Вадим Рабинович. 55-41=13 .На 13 долларов сбрехал

Добавлено через 2 минуты
К сайтам- помойкам отнес бы еще и DW после их недавнего материала про пенсиях
 
Останнє редагування:
Зверху