NPP

Реєстрація
27.09.10
Місто
Бердичев, Житом. обл.
Телефон
OnePlus 5 = KS+Life; iPad5 = Киевстар 3G Онлайн
NPP, а если я проспал, и на завтрак уже и времени нет? Выбегать на целый день с разряженным телефоном? Ну нет, он должен быть к утру забит до 100%, такие риски не нужны.
Я тоже так же думал. Пока не купил себе ванплас. Реально быстрая зарядка. Пока штаны и носки одеваешь - первые 10% уже зальются. Потом пошел умыться - еще 10% (это если уж совсем и вправду вариант "емаё, пипец как опоздываю").
Тогда ложишь в карман блок и шнур зарядки и при первой же возможности заряжаешь за полчаса ещё на 40-50%.
Ну а если встал вовремя - тогда зарядное с собой брать нет смысла. Батарейки хватает на день работы.
Одним словом, лично мне очень нравится и удобно.
 
Останнє редагування:

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Lorn, може я трохи не так висловився, "хоч яка" - тут - гарантія від магазу, яку він забезпечує і вирішує питання (були приклади), хоча товар, скорше за все, "сірий". А ото шо в Хотлайні дешевше - там просто папірець, яким навіть не підтертися, якщо що.

OnePlus-и в Україні "сірі" в усіх і в тому магазині також. Позитивний досвід з одним магазином це добре, от тільки міряти по одному якось не дуже правильно, причому одному з найдорожчих. І судячи з відгуків, я би там точно не купував.
За відсутності слота, і якщо знімати відео-фото у подорожах - не вистачить, якщо вже викидати 540, то й 650 знайдуться.

Це ж скільки треба знімати, щоб за день забити 100 гіг? Мені здається це не про пересічного сценарій. Я в подорожі завжди, приходячи ввечері в "місце дислокації", за ніч заливав всі фото в Гугл без проблем навіть з не дуже швидким вай-фаєм. При цьому з апарата не видаляв і спокійно навіть 64 гб вистачало.
А якщо так не вистачає, то для 1-2 подорожей в рік можна взяти зовнішній жорсткий диск і по кабелю все передати. Варіантів масса. Того переплачувати 100 баксів в такому випадку нема сенсу. А якщо хтось подорожує кожен місяць і знімає по 100 гіг в день, то це вже окремий випадок - тоді велкам ту самсунг з терабайтом на борту.
Одним словом, лично мне очень нравится и удобно.

+1. От щойно з 10% до 95% - за одну годину. Шикарно.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Интересно, я кстати тоже перестал заряжать телефон на ночь, с утра успевает зарядиться
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А якщо так не вистачає, то для 1-2 подорожей в рік можна взяти зовнішній жорсткий диск і по кабелю все передати.

Злити в хмару, на диск - це класно, і це треба робити, як резервування - але справа не в цьому. То фото-відео, що ти зіллєш - ти його вже ніколи (може, максимум раз на рік-два) не передивишся сам, або не покажеш комусь - бо це довго, гєморно, ніхто це робити не буде (по собі знаю). Ще й проблема вибору - що лишити, а що почистити, на це ніколи немає часу. В телефоні, зазвичай, будуть зберігатися фото-відео з усіх, подорожей та подій, а не 100 гіг за день, тоді можна легким рухом оперативно це все передивитись коли завгодно, або показати, переслати комусь. А якщо вже щось станеться з девайсом (спалив, розбив, загубив, вкрали) - тільки тоді вже звертаєшся до бекапу. Тому я й "топлю", що треба брати мінімум на 256 ГБ сховища, якщо слота пам‘яті нема.
 

NPP

Реєстрація
27.09.10
Місто
Бердичев, Житом. обл.
Телефон
OnePlus 5 = KS+Life; iPad5 = Киевстар 3G Онлайн
т.е. квалком убивает акб ?
"Слухи ходят" ))

Добавлено через 10 минут
Злити в хмару, на диск - це класно, і це треба робити, як резервування - але справа не в цьому. То фото-відео, що ти зіллєш - ти його вже ніколи (може, максимум раз на рік-два) не передивишся сам, або не покажеш комусь - бо це довго, гєморно, ніхто це робити не буде (по собі знаю).
о, как я тебя понимаю. У меня такая же проблема - но только с гаражом. Если послушал жену и унес в гараж - все, уже и надобность в этой вещи пропала. Потому что сходить за чем-то в гараж это "долго и геморно". И закрадывается подлая мыслишка - а может и не надо мне всё это барахло?!?!
Правда пока я ещё справляюсь с змием искусителем и продолжаю фазу накопления. )))
 
Останнє редагування:
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Странно начал открываться сайт hotline.ua в хроме.
Если открыть любой смартфон и пролистать до характеристик накладывается какое-то окно, которое нельзя закрыть.

Я так интуитивно понимаю, что это вопрос нет ли вопросов по устройству.
Но ни крестика ни самого вопроса не видно.

Кэш хрома чистил.

Так только в хроме и на 6T
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
[MENTION=16723]Lorn[/MENTION], [MENTION=10036]Black_Shef[/MENTION], в интернетах появилась инфа, что в Oneplus 6T (возможно и в другие модели) должны были добавить функцию DC Dimming. Добавили? Улучшения заметны?
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Пока этого не заметил, чтобы эту функцию добавили.
Может речь о 7ой серии.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Roman_UA, поки не було оновлень з DC Dimming. Але щось мені підказує, що воно буде.

Black_Shef, в мене є там хрестик. Спокійно вікно закривається.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Ех скоро поповню ваші ряди. Тільки після замовлення побачив що в 6Т нема 3.5 джеку :mad:
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Зате є перехідник в комплекті. Трохи колхоз, але все ж. Особисто я великого дискомфорту не відчуваю.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Ребята юзеры 1+, опишите в двух словах почему ваш выбор пал именно на эти девайсы?
 

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
Железо даже у 1го 1+ до сих пор актуальное, +- чистый андроид. Неплохое соотношение цена качество особенно у первых моделей. Сейчас цена уже не так привлекательна на последние модели как на 1,2 и 3 в свое время соответственно.
Ребята юзеры 1+, опишите в двух словах почему ваш выбор пал именно на эти девайсы?
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
15 за 8/256 в рострочку.

Добавлено через 2 минуты
Ребята юзеры 1+, опишите в двух словах почему ваш выбор пал именно на эти девайсы?
Були в мене Samsung, Xiaomi, Huawei. Всюди кривий софт, завжди виникали ситуації, коли треба терміново зателефонувати а смарт тупить. В кума 1+3Т - досі поводить себе дуже добре. Так думав брати Піксель, але зупинився таки на 1+
 
Останнє редагування:
Зверху