Хотелка дополнительных услуг

Igorello

Заблокирован
Реєстрація
10.10.15
Місто
Донецк
Без смс, бо на сіпі смски не приймаються. Просто робобаба голосом Google Assistant або хоча б Siri томно скаже, що переадресацію встановлено/знято, оголосить поточний статус
Только хотел исправить свой пост, Кнедлик прав 100%
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Заметил, что на SIP-клиенте от Acrobits на ios, в аккаунте от Atelecom, рядом с названием сервиса, выдает текущий баланс на счету.. :eek: Очень удобно, ИТ не сможет так? Хотелка..:)
 

Шутник

однако...
Реєстрація
10.03.08
Місто
Kiev
Телефон
SonyXperia XZ1Compact(Київстар), iPhone4(Интертелеком), Huawei E5577 (МТС)
А нельзя сделать, что бы можно было устанавливать и снимать переадресацию через приложение или хотя бы через ассу?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель

Шутник

однако...
Реєстрація
10.03.08
Місто
Kiev
Телефон
SonyXperia XZ1Compact(Київстар), iPhone4(Интертелеком), Huawei E5577 (МТС)

Шутник

однако...
Реєстрація
10.03.08
Місто
Kiev
Телефон
SonyXperia XZ1Compact(Київстар), iPhone4(Интертелеком), Huawei E5577 (МТС)
Шутник, чукча не читатель, чукча писатель? На предыдущей странице.
Так там про СИП. Или в СИП аналогично все? Я за бугор не ездок, поэтому не курил тот СИП.
А еще было бы неплохо РУИМ-пару по аналогии с КСовской СИМ-парой сделать, что бы голос (1-х) был на звонилке, а инет (ЕВ-ДО) на модеме. Просил в ЦОА сделать мне две руимки. Говорят, шо незя, типо клонирование запрещено. Какое же это клонирование, если 1-х - это 1-х и больше нет клонов, а ЕВ-ДО только ЕВ-ДО, но на другой руимке. Ну, почему такую услугу не сделать?
 

Шутник

однако...
Реєстрація
10.03.08
Місто
Kiev
Телефон
SonyXperia XZ1Compact(Київстар), iPhone4(Интертелеком), Huawei E5577 (МТС)
Bat63, а Вы представитель Интертелекома?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Будь ласка, зніміть обов'язковість встановлення sip-роумінґу для дзвінків на номери ІТ із неукраїнських IP.
 
Реєстрація
14.01.18
Місто
Одесса
Нет , но вы почитайте хоть немного что на этом форуме пишут , и сами поймете. Здесь нет официального представителя . Есть человек , который дает дельные советы .
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
knedlyk, оставляй заявку на оф сайте, редфорум не есть представительством, здесь только идеи, но не настойчивость что надо сделать, а что нет.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
это уже принято в работу, на следующей неделе будем делать.
Чудово! Чи можна також попросити винести сіп в окрему тарифну лінійку? Наприклад, в ній точно не потрібні "дані". Як варіянт, створити суто голосовий тариф без даних (його однозначно оцінять власники Авенорівських трубок та голосових терміналів).
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
А чем вам тариф ЕК для этих целей плох?

У першу чергу цікавлять пакетні хвилини на инших операторів без зайвої потреби їх рахувати :)
Так, я зараз на "Доступному" (25 грн.) з міською нумерацією в сіпі і це виходить економніше, ніж з "Єдиною країною" (30 коп./хв.), особливо враховуючи часті дзвінки на міські телефони від різних провайдерів. Плюс, потрібний свій міський номер.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
створити суто голосовий тариф без даних

А чим наявність трафіку в тарифі заважає? Ну не користуйся і все.. Чи хочеш замість мегабайт щоб 10 грн платити, або 100500 хвилин назовні мати? Аосьфіг!! Схаменіться, майте совість! :mad:
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
А чим наявність трафіку в тарифі заважає? Ну не користуйся і все.. Чи хочеш замість мегабайт щоб 10 грн платити, або 100500 хвилин назовні мати? Аосьфіг!! Схаменіться, майте совість! :mad:
Еее, ви не мій сповідник, щоб закликати до моєї совісті ;) так, я хочу мати або більше хвилин, або меншу оплату. Оскільки зараз на Доступному в сіпі я плачу 45 грн., інтернетом не користуюся. При цьому "звичайні" користувачі платять 25 грн. і ще мають на додачу 2,5 ГБ. Гадаю, це несправедливо.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
knedlyk, тобі нічого не заважає це все мати в Одесі за 25 грн. Або ти порушуєш правила і розводиш нас усіх про місце свого постійного перебування в профілі?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, тобі нічого не заважає це все мати в Одесі за 25 грн. Або ти порушуєш правила і розводиш нас усіх про місце свого постійного перебування в профілі?

Ви самі зрозуміли, що написали? :dash1:
 
Зверху