Акційні пропозиції lifecell

Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Запорожье указано что есть, но адреса нет
Вони якось частинами кидають адресу міст.

Хочете дізнатися все про нове покоління Інтернету від lifecell? Тоді завітайте 31 березня з 12:00 до 20:00 години на площу Маяковського у Запоріжжі! Тут вас чекатимуть шатри з голограмами, зони для тестування 4.5G, швидка заміна SIM-карт та багато іншого! Приходьте та будьте завжди на куражі разом із 4.5G Інтернетом від lifecell!

31 березня з 12:00 до 20:00 години до проспекту Свободи (пр. Свободи 6/8) у Львові!
 
Реєстрація
22.04.10
Місто
Ивано-Франковск
Телефон
Samsung s5230
По 4011 уже можно заказывать 45гб, правда судя по смс-сообщению они предназначены для 4G. Сам не могу точно сказать т.к. остался еще футбольный трафик, к которому приплюсовали те 45гиг
 

therost

Звичайний користувач
Реєстрація
26.10.07
Місто
Кременчук, Київ
По 4011 уже можно заказывать 45гб, правда судя по смс-сообщению они предназначены для 4G. Сам не могу точно сказать т.к. остался еще футбольный трафик, к которому приплюсовали те 45гиг
Расходуется и в 3G, только что проверил.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Прийшло смс після дзвінка на 4011 "На жаль у Вашому місті поки що немає покриття 4.5G". Щось нічого не розумію, Хмельницький на карті є і в мережу пускає.
 

Olgen

читатель
Реєстрація
17.08.09
Місто
Изюм
Телефон
Redmi Note 5 4/64
Прослухав 1 раз - все зрозумів: зареєструватися треба за 7 днів після СМС.
Пакет діє 45 днів з моменту поповнення. Поповнюватися можна протягом 60 днів з моменту отримання СМС. Пакет дають не більше 3 разів. Розмір пакету залежить від суми поповнення.
Для мене 4 Гб + 60хв за 3,5 грн на 45 днів - дуже вигідна пропозиція.

я не пойму каким способом зарегистрироваться в течении 7 дней?
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Просто пополни счёт.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
м. Миколаїв, 45 гіг отримав. Спробуйте звернутись до оператора кол-центру, може допоможе.

Подав скаргу, прийшла смс, що термін розгляду мого питання до 5 робочих днів, хоча бонуси сьогодні і завтра можна заказати. Довго їм втирав, що проблема не з телефоном і не залежить від того, чи він підтримує 4G, а у них, бо фактично 4G запущений, а в смс з 4011 приходить, що не запущений. Оператор теж підтвердив, що в Хмельницькому відбувся офіційний запуск.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Я в 00:05 набрал 4011 и через пару минут пришла смс с подтверждением.

Я 3 рази пробув, вночі, зранку і годину назад, те саме "На жаль у вашому місті поки немає покриття...", хоча оператор підтвердив, що мережа є і запуск офіційний.
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
Я 3 рази пробув, вночі, зранку і годину назад, те саме "На жаль у вашому місті поки немає покриття...", хоча оператор підтвердив, що мережа є і запуск офіційний.
Абонплату по ТП уплатил? Симка и телефон ЛТЕ поддерживают?
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Питав сьогодні в офісі Лайфсела, сказали глюк, чекати, коли система зрозуміє, що я в Хмельницькому знаходжусь. Сімка 3 місяці не в мережі була.
 
Реєстрація
15.11.15
Місто
Киев- Днепр
у меня тоже при звонке на 4011 приходит смс "На жаль, у Вашому місті поки що немає покриття 4.5G. Слідкуйте за картою покриття на s.lifecell.ua/4G". Хотя на старой симке красной ещё лайф в кнопочной звонилке начислено мгновенно, после звонка. Обратилась к оператору. Как мне было сказано, это только для тех, кому пришло приглашение воспользоваться этой акцией..
 
Зверху