Киевстар блокирует в Украине сайты по списку Роскомнадзора

ivan pochta

user #68
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Re: Беспредел Киевстара

Це атаки типу "Man-in-the-middle". В російських спецслужб достатньо обчислювалинх потужностей, щоби дешифрувати будь-яку SSL-сесію, яка їх цікавить без використання проміжних ланок атак.

Даже у украинских достаточно ;)

Если по теме: Я за нацирнализацию. Давно говорил, что пора в гости к ним зайти СБУ. Уверен, что много интересного найдут. Учитывая тот факт, что большинство высокопоставленных чиновников Украины используют КС (в том числе и в Армии), данных ребят прикрывать еще в 14 году нужно было.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Re: Беспредел Киевстара

ivan pochta, киевстар - закрыть, в лайфселле - альфа-групп, в водафоне - мтс, в укртелекоме и тримобе - ринаттердам плюс, в интере - приднестровцы, везде зрада, кого юзать-то, рельсу?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Беспредел Киевстара

ivan pochta, киевстар - закрыть, в лайфселле - альфа-групп, в водафоне - мтс, в укртелекоме и тримобе - ринаттердам плюс, в интере - приднестровцы, везде зрада, кого юзать-то, рельсу?
Того хто принаймні не палиться...при чому деякі(червоний і синій) вже неодноразово...
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Re: Беспредел Киевстара

Учитывая тот факт, что большинство высокопоставленных чиновников Украины используют КС (в том числе и в Армии), данных ребят прикрывать еще в 14 году нужно было
думал дно, ошибался. Может уже хватит по-детски выражать обиду-злость. Мне страшно представить, в какой форме будут сыпаться проклены на Лифе если он посмеет вас расстроить, не дай Бог. Клиника.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Беспредел Киевстара

Ключ підбирається перебором.

Егеж, тупим підбором можна будь який шифр зламати. Чи будуть вони це робити для твого, мого, або Матвєя трафіка?

Які ти хочеш докази?

Розрахунки, які обчислювальні потужності / час треба, щоб розкодувати трафік між моїм компом та сервером Гмейл, якщо його перехопили ФСБ через КС?
 

ivan pochta

user #68
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Re: Беспредел Киевстара

ivan pochta, киевстар - закрыть, в лайфселле - альфа-групп, в водафоне - мтс, в укртелекоме и тримобе - ринаттердам плюс, в интере - приднестровцы, везде зрада, кого юзать-то, рельсу?

Не в лайфселле, а в туркселле 14,5% (не 100%), а это далеко не контрольный пакет акций :D При чем альфовский пакет акций, на сколько я понял, в залоге в турецком банке ;)
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Беспредел Киевстара

Егеж, тупим підбором можна будь який шифр зламати. Чи будуть вони це робити для твого, мого, або Матвєя трафіка?



Розрахунки, які обчислювальні потужності / час треба, щоб розкодувати трафік між моїм компом та сервером Гмейл, якщо його перехопили ФСБ через КС?
До тих пір поки ти когось не зацікавив своїм постом/коментом/ще чимось це просто буде зберігатися...А далі....
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Беспредел Киевстара

Матвєй, ти уявляєш, які потрібні масиви, щоб це все від усіх зберігати? Це не розмови по телефону.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Беспредел Киевстара

Матвєй, ти уявляєш, які потрібні масиви, щоб це все від усіх зберігати? Це не розмови по телефону.
Ну ти ж розумієш, що в умовах такої країни це є...і це робиться...
І, так, це не розмови...така інформація займає не багато місця на серверах...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Беспредел Киевстара

Чи будуть вони це робити для твого, мого, або Матвєя трафіка?
Вони не будуть його дешифрувати, його трафік, навіть відкритий, не будуть аналізувати.
 

ivan pochta

user #68
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Re: Беспредел Киевстара

Матвєй, ти уявляєш, які потрібні масиви, щоб це все від усіх зберігати? Це не розмови по телефону.

АНБ как-то справляется, при том что речь не только про данные граждан США :) В масштабах правительств и спец. служб это не проблема...
 
  • Like
Реакції: rir

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Беспредел Киевстара

Вони не будуть його дешифрувати, його трафік, навіть відкритий, не будуть аналізувати.

Чому? А якщо він, наприклад, задумав замах на ВВХ, і переписку веде через Гугол, який час / потужності потрібні для дешифрування, ти так і не відповів?

Добавлено через 1 минуту
В масштабах правительств и спец. служб это не проблема...

Проблема, не проблема.. Это все слова, я хочу услышать цифры.
 
Останнє редагування:

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Re: Беспредел Киевстара

Ключ підбирається перебором.
все правильно, перебором. Але здійснити такий перебір за розумний час можуть лише квантові комп'ютери, а з ними поки що тугувато. Нє, ну може ми чогось не знаємо і в рос. спецслужб є на підхваті квантовий комп'ютер...


АНБ как-то справляется
з чим саме справляється АНБ? Зберігання всього трафіку всієї планети? Боюсь, ви навіть не уявляєте, який це об'єм даних.
 

ivan pochta

user #68
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Re: Беспредел Киевстара

з чим саме справляється АНБ? Зберігання всього трафіку всієї планети? Боюсь, ви навіть не уявляєте, який це об'єм даних.

Да не всех данных всей планеты - для этих целей гугл ;)

Речь идет об обработке трафика (в том числе видео-трафик, голосовой, текстовый и т.д.)

Добавлено через 3 минуты
Проблема, не проблема.. Это все слова, я хочу услышать цифры.

:dash1::dash1::dash1:

Что вы хотите услышать? Сколько за сегодня трафика обработала та или иная ведомственная структура? Вы, извиняюсь, в своём уме?

Вам нечего бояться - весь Ваш трафик под защитой SSL :apl::D

Добавлено через 5 минут
з чим саме справляється АНБ? Зберігання всього трафіку всієї планети? Боюсь, ви навіть не уявляєте, який це об'єм даних.

Вот кстати проскакивала инфа сколько DELL поставляет серваков американским службам: каждый год число железок с 6 нулями.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: rir

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Беспредел Киевстара

Что вы хотите услышать? Сколько за сегодня трафика обработала та или иная ведомственная структура?

Нет, я хочу услышать, сколько именно трафика надо этим структурам сохранить.

Вы, извиняюсь, в своём уме?

Я в своем, и хочу услышать аргументированные цифры, а не просто слова "Большой Брат абсолютно все знает про каждого".

Вам нечего бояться - весь Ваш трафик под защитой SSL :apl::D

Я как раз и не боюсь, мне поф.

Вот кстати проскакивала инфа сколько DELL поставляет серваков американским службам: каждый год число железок с 6 нулями.

И что? Может, они на них "фильмы" (наружку, прослушку и т.д.) собирают?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Беспредел Киевстара

Я в своем, и хочу услышать аргументированные цифры, а не просто слова "Большой Брат абсолютно все знает про каждого".
Більше ніякої інформації не буде. Забудь.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Беспредел Киевстара

Кочевник, чудовий "з‘їзд".. :) Назвати албанським хлопчиком, "не позорься", але ж я хотів почути достовірну інформацію від професіоналів, і тепер не буде? Отакої..
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Беспредел Киевстара

Kogan, Бонд, будем знакомы! Если работа ФСБ - закрытая информация тут - то агенты врага те, кто ее скрывает..)))
 
Зверху