Міграція. Заміна форми оплати (обслуговування)

Advoc@te

Заблокирован
Реєстрація
09.04.08
Місто
Республика Крым, РФ
Телефон
TCL Idol X
1 Зробити чітке фото власника номера відкритим документом* у руках і листком, на якому власноруч написана фраза "фото для проведення міграції, дата, підпис".

2 Зробити фотокопію заповненої Заяви про дистанційну зміну форми оплати (міграції з контрактної на передплачену форму обслуговування), яка заповнена й підписана власником номера.
Перехід можливий до тарифних пропозицій "SuperNet Start+", "SuperNet Unlim" або "Joice Start Special" (номер залишеться зареєстрованим на персональні дані).

3 Зробити фотокопії всіх заповнених сторінок документа* (уключаючи прописку для паспорта у форматі книжечки старого зразку чи зворотної сторони ID-картки). Це все потрібно надіслати на адресу [email protected]. У темі листа вкажіть "Міграція на передплачену форму оплати".

Міграція можлива в будь-який який час, окрім періоду білінгу, який зазвичай триває з 1-го по 5-те число місяця (± кілька днів).

4 Пройти додаткову ідентифікацію, шляхом надання відповідей на питання під час вхідного дзвінка на вказаний у заяві номер телефона, з метою підтвердження власника.

— — —
* Документ має співпадати з тим документом, на який оформлений Договір про надання електронних комунікаційних послуг (контракт).
 

Вкладення

  • distanciina-migraciya-pop-prp_1649231294.pdf
    245.2 КБ · Перегляди: 15
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
31.12.07
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy
Тепер можна любому абоненту Джинс мігрувати на контракт.
Прийшов в СЦ спитав про міграцію, дівчинка зказала що такого нема.Зказав попробуйте,передзвонивши кудись вона була дуже здивована,та питала звідколи тепер доступно всім :)
 
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
У мене ситуація була така: абонент МТС з 2003го року, в лютому цього року заміняв сімку, а мені впарили карточку джинс, але вже перевипущену в виді МТС( Linux мені підсказав, за що щиро дякую йому). Так вот був на минуломі тижні в ЦОА, щоб перейти на Олімпійський, відмовили, сказали що наразі немає технічних можливостей. Сьогодні зателефонував по 555, запитав про те що чому нема можливості, і сказав що мені потрібно змінити СІМ картку. Оператор Юлія сказала, що наразі немає жодних перешкод, і я можу перейти на контракт без зміни картки. Так що дійсно, щось змінили в системі.
 

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
В мене також номер на 066, тільки що дзвонив оператору, він сказав що відсутня можливість переходу на контракт
 

Linux

Заблокирован
Реєстрація
30.03.09
Місто
Киев
да ёлки палки, не важно какой номер.
 
Реєстрація
26.06.09
Місто
Харьков
Телефон
Motorola Photon 4G
Это же МТС. Один оператор говорит одно, другой другое, в ЦОА вообще третье. Спрашивал в ЦОА за свой номер 066, сказали можно перейти хоть сейчас.
 

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
В мене також номер на 066, тільки що дзвонив оператору, він сказав що відсутня можливість переходу на контракт

Пішов в ЦОА, там підтвердили зняття заборони на перевід номерів 066 на контракт, пропонували вже перевести.

ПС Для чого МТС утримує купу недолугих (це я ще культурно) операторів, краще б взяли пару чоловік з форуму

Добавлено через 5 минут

Може ти мав на увазі Різдвяний (за ап 5 грн давали 83 хв)? Якщо його, то тільки домовитись з існуючим абонентом. Як варіант попроси когось з корпоративщиків МТС підключити тебе до Бізнес 10+ (трохи гірші умови)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
ішов в ЦОА, там підтвердили зняття заборони на перевід номерів 066 на контракт, пропонували вже перевести.

ПС Для чого МТС утримує купу недолугих (це я ще культурно) операторів, краще б взяли пару чоловік з форуму
Вже й мені стало цікаво, буду мати завтра час завітаю в ЦОА. :)
А за форумерів +100000000000
 
Реєстрація
08.10.10
Місто
Полтаская обл
Подскажите ,пожалуйста, как перейти с котракта на припейд и сохранить номер. Поддержка морозиться- по телефону говорит одно , в чате другое.
 
Реєстрація
08.10.10
Місто
Полтаская обл
Re: МТС контракт: как спрыгнуть и сохранить номер.

Ехать далековато. А прийдеться:(
Вопрос в том что и как с ними говорить.
 
Реєстрація
29.03.08
Місто
Алушта
Телефон
Xiaomi Note 4X & Yoga Tablet
Re: МТС контракт: как спрыгнуть и сохранить номер.

Ехать далековато.
Это плохо, если заартачатся возможно придется ездить дважды.
Вопрос в том что и как с ними говорить.
Уверенно, настойчиво, но спокойно требуй перевести на предоплату, в случае отказа, — пиши заявление на закрытие, дату закрытия в заявлении указывай с запасом, ближе к концу месяца. После этого с тобой свяжутся из службы телемаркетинга, будут уговаривать остаться абонентом, — соглашайся на предоплату.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Re: МТС контракт: как спрыгнуть и сохранить номер.

Тут возникает вопрос:

это особенность УС, или просто корпоративная политика компании (я о смене обслуживания с контракта на pre-paid и обратно)
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Re: МТС контракт: как спрыгнуть и сохранить номер.

Уверенно, настойчиво, но спокойно требуй перевести на предоплату, в случае отказа, — пиши заявление на закрытие, дату закрытия в заявлении указывай с запасом, ближе к концу месяца. После этого с тобой свяжутся из службы телемаркетинга, будут уговаривать остаться абонентом, — соглашайся на предоплату.
Метод действенный, но если за время контракт оказался "плохим"-"ненужным" абонентом(низкое АРПУ, малый срок контракта и очень красивый номер), то есть риск не получить переход на предоплату и отключение номера.
 

Niko

упорный жизнелюб)
Реєстрація
11.04.10
Місто
Южная Пальмира
Телефон
HTC Desire S
Re: МТС контракт: как спрыгнуть и сохранить номер.

я так понимаю, в МТС проблематична смена формы обслуживания? Вопрос не праздный.
 
Зверху