Найкращий оператор/тариф (тема для бажаючих флудити)

Який оператор найкращий?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    567

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Сходив сьогодні на Пікуй з Біласовиці. В селі і майже весь маршрут до вершини в МТС і Лайфа стабільний ТриЖе. У Київстара дохлий йож. Інтертелеком з`явився під вершиною. Час йде, лідери змінюються.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Довелося проїхатися на днях з Ужгорода до Берегово...Сказати, що мене розчарував Київстар, це нічого не сказати...Мало того, що більшість дороги він був в едж, а коли з'являвся 3жо то пакети не завжди бігали на ходу, так на термальних басейнах був едж з неповною шкалою...Там же куча народу...Київстар вроді завжди намагався покрити такі місця....А от Лайф порадував...3ж зникло лише один раз, коли проїжджали ліс. Щось мені здається, що пора забувати про те, що Лайф за містом не ловить...ну принаймні в нас
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Прокатись по Черкасской области и захочешь выбросить лайф.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А подскажите сейчас лучший тариф, у слонов (Тримоб, ИТ не рассматриваем), с минимальными первоначальными вложениями, минимальной (нулевой) абонплатой, с минимальными затратами для продления срока жизни, нужен только для приема звонков, не обязательно иметь на счету постоянно необходимую для звонка сумму.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Походу любой Киевстар подойдёт
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Qwe_ua, зачем задавать такие вопросы, если я явно указал НЕ Тримоб? Так надо.

Добавлено через 1 минуту
Походу любой Киевстар подойдёт

Который нужно активировать изначально мимнимум на 55 грн? Да, речь исключительно о новых пакетах, которые можно купить везде, а не архивные "с рук". Вот вопрос по КС тарифу "Датчик" - если на счету нет денег, номер живет и принимает входящие?
 
Останнє редагування:

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Maxxx, может к кому то в корпу на индивидуальные тарифы за три/копейки ?
Тебе для чего ? Ворота открывать или еще что такое ?
Какая абонка устроит минимальная ?
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Который нужно активировать изначально мимнимум на 55 грн?
Активировать что? Условия тарифа.
А номер активен сразу, принимай звонки, пользуйся тарифами без активации условий тарифа.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
А подскажите сейчас лучший тариф, у слонов (Тримоб, ИТ не рассматриваем), с минимальными первоначальными вложениями, минимальной (нулевой) абонплатой, с минимальными затратами для продления срока жизни, нужен только для приема звонков, не обязательно иметь на счету постоянно необходимую для звонка сумму.

Лайфселл, тариф "Единый". Нет абонки, пополнять не нужно, держать на счету можно любую сумму. И, самое главное: даже если придется с него позвонить, то тарификация посекундная.
 
  • Like
Реакції: bbk

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
allaliu, да, круто, но где его взять? :)
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Который нужно активировать изначально мимнимум на 55 грн?

Нахрена??? Сын уже больше полугода пользуется на входящие купленным в магазине КСом, который с момента покупки ни копейки не видел.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Offtop. Сьогодні обдзвонював студентів. Вибірка звісно не велика (87 номерів) але як не дивно кількість номерів Київстара перевищила кількість номерів Vodafone (42 vs 39). Зазвичай співвідношення було 3 vs 1 на користь червоного.
От що робить 3/4G безлімітний робить.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Offtop. Сьогодні обдзвонював студентів. Вибірка звісно не велика (87 номерів) але як не дивно кількість номерів Київстара перевищила кількість номерів Vodafone (42 vs 39). Зазвичай співвідношення було 3 vs 1 на користь червоного.
От що робить 3/4G безлімітний робить.
І отстойна якість яйка по Ужгородському та Мукачевському районі!
 

Solid

Заблокирован
Реєстрація
04.10.17
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 6s
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Нужно признать, но мозг у верхушки КС варит куда лучше, чем у яйко-глюка-сертифицированного и лифона.
Вони би ще якістю мережі зайнялися, взагалі би ціни не було...
 
Реєстрація
21.10.16
Місто
Изюм
Телефон
SE J20 ; Nokia1100 F+ с ГБА, 4G Smart S,КС ДЕ, КС Онлайн
Вони би ще якістю мережі зайнялися, взагалі би ціни не було...
От харьковчан слышал жалобы на частые обрывы связи на южной окраине города. В моем городе такого не наблюдаю. Есть проблема только с одним абонентом, возможно дело в его телефоне, сомнительного китайского происхождения.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
От харьковчан слышал жалобы на частые обрывы связи на южной окраине города. В моем городе такого не наблюдаю. Есть проблема только с одним абонентом, возможно дело в его телефоне, сомнительного китайского происхождения.
В мене залипи інтернету, не залежно від місця перебування в 3ж і періодично зникає мій співрозмовник з ефіру, або я...При тому, що в такому випадку в мене намертво зависає "звонилка" телефону і я не можу збити виклик. Таке лиш на Київстар.
 
Реєстрація
21.10.16
Місто
Изюм
Телефон
SE J20 ; Nokia1100 F+ с ГБА, 4G Smart S,КС ДЕ, КС Онлайн
В мене залипи інтернету, не залежно від місця перебування в 3ж і періодично зникає мій співрозмовник з ефіру, або я...При тому, що в такому випадку в мене намертво зависає "звонилка" телефону і я не можу збити виклик. Таке лиш на Київстар.
У меня залипы интернета только у Водафона. КС летает. На работе у всех смарты и Водафон. На окраине города залипает конкретно.
 
Зверху