Найкращий оператор/тариф (тема для бажаючих флудити)

Який оператор найкращий?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    565
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
От харьковчан слышал жалобы на частые обрывы связи на южной окраине города. В моем городе такого не наблюдаю. Есть проблема только с одним абонентом, возможно дело в его телефоне, сомнительного китайского происхождения.
В мене залипи інтернету, не залежно від місця перебування в 3ж і періодично зникає мій співрозмовник з ефіру, або я...При тому, що в такому випадку в мене намертво зависає "звонилка" телефону і я не можу збити виклик. Таке лиш на Київстар.
 
Реєстрація
21.10.16
Місто
Изюм
Телефон
SE J20 ; Nokia1100 F+ с ГБА, 4G Smart S,КС ДЕ, КС Онлайн
В мене залипи інтернету, не залежно від місця перебування в 3ж і періодично зникає мій співрозмовник з ефіру, або я...При тому, що в такому випадку в мене намертво зависає "звонилка" телефону і я не можу збити виклик. Таке лиш на Київстар.
У меня залипы интернета только у Водафона. КС летает. На работе у всех смарты и Водафон. На окраине города залипает конкретно.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Разве переход на него закрыли? Купила номер по услуге "Выбор номера", тариф "Единый" был на нем предустановлен. Да и так перейти можно было.

Лайфселл нужно пополнять раз в год на 10 грн, даже Единый, КС не нужно (при наличии входящих) пополнять САФСЭМ. Для экономного свинорыла это killing feature :D
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Лайфселл нужно пополнять раз в год на 10 грн, даже Единый, КС не нужно (при наличии входящих) пополнять САФСЭМ. Для экономного свинорыла это killing feature :D

Насчёт пополнения в курсе. Вопрос был где взять. Значит не такой уж экономный ТС:).
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Якого оператора/тариф краще для дитини 7-10 років підібрати щоб мінімальні за місяць трати були? Іноді рідко буде дзвонити батькам і десь 1 ГБ інтернету, можна менше. Бажано по факту оплата. Раніше використовувся Водафон Light+, після покращень немає бажання з Водафоном-шулєром мати справу і якраз закінчується ГБА.
Я думаю що підходить Тримоб тариф "Green" і Інтертелеком "Єдина Країна". Є ще якісь варіанти? Дзвонити буде як на "ворогів" бо батьки не користуються Тримобом і Інтертелекомом, але посекундно якраз у цих операторів і нечасто дзвонити.
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Captain, lifecell "Сделай сам":
безлимит лайф + 1 ГБ = 40 грн/мес.
безлимит лайф + 4 ГБ = 50 грн/мес.
300 минут на ВСЕ СЕТИ включая лайф + 1 Гб = 50 грн/мес.

На ТриМобе или Интертелекоме будет 20-25 грн/мес + звонки на внешку = те же 40-50 грн/мес. Зачем ломать систему всю...:)
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
lifecell "Сделай сам":
безлимит лайф + 1 ГБ = 40 грн/мес.
безлимит лайф + 4 ГБ = 50 грн/мес.
300 минут на ВСЕ СЕТИ включая лайф + 1 Гб = 50 грн/мес.
40 чи 50 грн дещо дорого (дитина рідко дзвонить). Якщо Тримоб то оплата повністю по факту, 30 хв посекундно 9 грн, 1 ГБ інтернету 20 грн. Всього 29 грн на місяць.
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
30 хв посекундно 9 грн
Могут заблокировать за частые короткие звонки.

Если между 40 гривен и 29 гривен реально такая БОЛЬШАЯ пропасть в твоих расходах (даже с учётом нормального безлимитного общения, а не дрочки по 5-10 секунд), тогда можно ТриМоб брать:)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Разве переход на него закрыли? Купила номер по услуге "Выбор номера", тариф "Единый" был на нем предустановлен. Да и так перейти можно было.

"Да и так" перейти давно уже нельзя.. Тоже есть номер "на выбор" в Едином, хотел (давно еще) и свой, свежевыведенный из корпы номер перевести - авотфиг, Лайфселл хочет стабильные 50 и выше грн/мес.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Якщо все ж таки взяти Тримоб, тариф Green для дитини, то чи можуть будуть якісь мінуси з Тримобом? Начебто завдяки нац.роумінгу у Водафоні покриття повинно бути нормальним. Може є ще якісь нюанси які на перший погляд невідомі?
 

Solid

Заблокирован
Реєстрація
04.10.17
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 6s
Captain, https://m.lifecell.ua/uk/mobilnij-zv...aryfy/special/ особливий

https://m.lifecell.ua/uk/mobilnij-zv...aryfy/subsidy/ пільговий
Як на мене, то обидва вам підійдуть.Брав до уваги Львів у вашому профілі. Якби трохи західніше, то є ще "шалений рік"
Убрав ТП Жара за 50 грн, Лайф сам себя наказал. Так хотя бы студенты брали пакеты ради интернета. Без прорыва, абонентская база будет на месте или вообще идти в низ.
 
Реєстрація
30.10.17
Місто
Запорожье
Если год и более не звонить с тарифа Green эта карта будет стоять в сигнализации, ее что тоже за очень очень короткие звонки отключат.
Я позвонил на нее прослушал гараж в течении 10 -15 сек , больше и не надо мне. А мне позвонит сигналка когда гараж вскрытый и не нажата потайная кнопка.
 
Реєстрація
21.10.16
Місто
Изюм
Телефон
SE J20 ; Nokia1100 F+ с ГБА, 4G Smart S,КС ДЕ, КС Онлайн
Сегодня я в очередной раз оказался не в сети при входящем звонке. СМС о пропущенном не получал. Глюкофон в очередной раз подтвердил свое название.
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Товарищи, на что можно спрыгнуть с Реда 2016, потипу Лайта? Чтобы за пару гривен дневной безлимит по ВФ был
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Suncatcher, нема зараз таких тарифів. Тільки по спец пропозиції в light. Зараз навіть базові умови не завжди діють без поповнення.
 

WorkShell

Местный свинорыл
Реєстрація
09.07.16
Місто
Киев
Re: Покриття Kyivstar LTE (4G)

В Киеве даже нормально 3G не работает, а если и работает, то на уровне скорости ТриМоба. Скатывается потихонечку КС, особенно после введения 28-ми дневных тарифов, пичалька:(.
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
Re: Покриття Kyivstar LTE (4G)

В Киеве даже нормально 3G не работает, а если и работает, то на уровне скорости ТриМоба. Скатывается потихонечку КС, особенно после введения 28-ми дневных тарифов, пичалька:(.

То что плата снимается каждый 28й день не значит что вы платите каждые 28 дней.
 
Зверху