Магазины "Алло"

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Где добываются промокоды на день рождения?
Насколько я понял: если ни разу не оформлял заказы в их инет-гамазине - код не дадут никогда.

Я часто оформлял там заказы, коды никогда на ДР не давали:mad:
 
Реєстрація
31.08.18
Місто
Одесса
Как-то регался, но так и не брал ничего.Коды каждый год присылают в смс.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Выпросил код я по имейлу магазина, применил, а потом увидел, что при промо-коде подарок не дают. Короче зря, беру по полной цене, тем более что она акционная.

Андрюх@dp.ua, есть лайфхаки :)
 

JKL

Реєстрація
13.12.17
Місто
Киев
Що за тупізна - не можна сплатити за покупку декількома картками. Вже й Ашан, і Сільпо навіть спокійно приймають оплату різними картками, ще й готівку можна додати, і все за один чек. В Алло гаджети далеко не по 3грн, а платити можна тільки однією картою чи готівкою... "Ідіот!" (с)

Тобто, я не можу використати кредлім (а заодно і кешбек насвинорилити) з 2-3 карток, кажуть "зніміть з картки і сплатіть готівкою - це ж просто"... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Що за тупізна - не можна сплатити за покупку декількома картками. Вже й Ашан, і Сільпо навіть спокійно приймають оплату різними картками, ще й готівку можна додати, і все за один чек. В Алло гаджети далеко не по 3грн, а платити можна тільки однією картою чи готівкою... "Ідіот!" (с)

Тобто, я не можу використати кредлім (а заодно і кешбек насвинорилити) з 2-3 карток, кажуть "зніміть з картки і сплатіть готівкою - це ж просто"... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Что говорит в по этому поводу горячая линия?
 

JKL

Реєстрація
13.12.17
Місто
Киев
"Вибачте, я Вас розумію, але наша система не може приймати декілька карток в оплату одного чека."
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Що за тупізна - не можна сплатити за покупку декількома картками. Вже й Ашан, і Сільпо навіть спокійно приймають оплату різними картками, ще й готівку можна додати, і все за один чек. В Алло гаджети далеко не по 3грн, а платити можна тільки однією картою чи готівкою... "Ідіот!" (с)

Тобто, я не можу використати кредлім (а заодно і кешбек насвинорилити) з 2-3 карток, кажуть "зніміть з картки і сплатіть готівкою - це ж просто"... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Ну то піди в Сільпо, Ашан і сплати двома картками за те, що тобі потрібно.
 

JKL

Реєстрація
13.12.17
Місто
Киев
Що за тупізна - не можна сплатити за покупку декількома картками. Вже й Ашан, і Сільпо навіть спокійно приймають оплату різними картками, ще й готівку можна додати, і все за один чек. В Алло гаджети далеко не по 3грн, а платити можна тільки однією картою чи готівкою... "Ідіот!" (с)

Тобто, я не можу використати кредлім (а заодно і кешбек насвинорилити) з 2-3 карток, кажуть "зніміть з картки і сплатіть готівкою - це ж просто"... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Ну то піди в Сільпо, Ашан і сплати двома картками за те, що тобі потрібно.
З таким підходом - піди на ринок до бабусі... ;) Сидіти в минулому хочете?А прогрес де? Тим паче, що вони ж технікою торгують, а не картоплею...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Сидіти в минулому хочете?А прогрес де? Тим паче, що вони ж технікою торгують, а не картоплею...
Сільпо технікою торгує? Певно тому, що основна торгівля технікою, тому і приймають платежі однією карткою.
З таким підходом можеш вимагати і в бабусь на базарі сплату двома картками.
 

JKL

Реєстрація
13.12.17
Місто
Киев
Сидіти в минулому хочете?А прогрес де? Тим паче, що вони ж технікою торгують, а не картоплею...
Сільпо технікою торгує? Певно тому, що основна торгівля технікою, тому і приймають платежі однією карткою.
З таким підходом можеш вимагати і в бабусь на базарі сплату двома картками.
Не розумію Вашої логіки. Якщо техніка дорога, то магазин має бути зацікавлений, щоб покупець її придбав будь яким зручним способом і витратив якомога більше грошей. А з таким підходом як у них, багато хто розвернеться і піде... В інший магазин, де можна нормально скористатися благами кредитних карток :) тому що +4% за зняття готівки, ще й додаткові відсотки поки не погасили борг, дуже сильно піднімають ціну флагмана...

Що Ви вбачаєте в позиції Алло бізнес- чи клієнтоорієнтованим?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А з таким підходом як у них, багато хто розвернеться і піде...
Куди? Де ще в магазинах, що продають техніку за одну позицію товару можна розрахуватися більше ніж однією карткою?
Дорога техніка може накладати особливості розрахунково-касового обслуговування. Ще раз, не потрібно порівнювати магазини, що продають техніку з мережами з продажу харчів і побутової хімії.
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава

JKL

Реєстрація
13.12.17
Місто
Киев
Як ви собі уявляєте повернення коштів, при гарантійному поверненні дороговартісного товару, трохи сюди, трохи... і готівочку віддати (кому)
Абсолютно нормально, в цьому вже має бути зацікавлений покупець, який здає товар. Чеки є, тому зовсім не прблема. Алло ж дозволяє 50% картою, а 50% готівкою, і мабуть, що повернення теж проводять так...
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
ПотапаПапа, поделитесь своим экспертным мнением по оплате разными картами за 1 товар (обсуждение начиная с 65ого поста) :)
 
Реєстрація
08.12.18
Місто
Одесса
Ще раз, не потрібно порівнювати магазини, що продають техніку з мережами з продажу харчів і побутової хімії.
В Канаде в любом даже захудалом магазине понимают слово split. В Сильпо система уже давно настроена на комбинирование нескольких способов платежей. Разве нормально, что можно рассчитаться подарочным сертификатом и картой, но нельзя картой и картой?
Що за тупізна - не можна сплатити за покупку декількома картками.
По теме - раз они такие идиоты, то купите подарочные сертификаты на одну карту и тут же отоварьте их и оплатите остаток с другой. Ходить никуда не надо.
 
  • Love
Реакції: JKL

JKL

Реєстрація
13.12.17
Місто
Киев
Ще раз, не потрібно порівнювати магазини, що продають техніку з мережами з продажу харчів і побутової хімії.
В Канаде в любом даже захудалом магазине понимают слово split. В Сильпо система уже давно настроена на комбинирование нескольких способов платежей. Разве нормально, что можно рассчитаться подарочным сертификатом и картой, но нельзя картой и картой?
Що за тупізна - не можна сплатити за покупку декількома картками.
По теме - раз они такие идиоты, то купите подарочные сертификаты на одну карту и тут же отоварьте их и оплатите остаток с другой. Ходить никуда не надо.
ДЯКУЮ! Оце саме та порада, яку шукала.

Єдине, що треба мати на увазі - максимальна кількість сертів, які можна використати за одну оплату - 15шт. Оскільки максимальна вартість одного серта 1,000грн, то максимальна сума, яку можна використати для купівлі одного гаджета - 15,000грн.

Сертифікатів максимальної вартості в Києві в магазинах немає, тільки "під замовлення" 😮 Вже замовила, відпишуся як закінчиться.
 
Реєстрація
08.12.18
Місто
Одесса
Єдине, що треба мати на увазі -
Далеко не единственное. Для этой аферы нужно два дня, нужно учитывать список исключений и акций. Зато хоть кишмиш по моне начислялся в прошлом месяце, опытные свинорылы могут понять, что максимальную сумму покупки можно было увеличить по той акции.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
ПотапаПапа, поделитесь своим экспертным мнением по оплате разными картами за 1 товар (обсуждение начиная с 65ого поста) :)
ну тут уже сказали как сделать. Я только прочёл.
Есть второй способ, но более замороченный (я так юзал пару раз): оплачиваешь сперва какую то дорогую штуковину, и тут же отменяешь заказ. А бабло просишь засчитать в зачёт другой, более дорогой покупки, такой типа: "Ой! Я тут кое что получше нашёл! Давайте доплачу". Я так набрал недавно несколько деталей к компу, а потом отменил и взял видеокарту )) Но не на алло...
 

JKL

Реєстрація
13.12.17
Місто
Киев
Єдине, що треба мати на увазі -
Далеко не единственное. Для этой аферы нужно два дня, нужно учитывать список исключений и акций. Зато хоть кишмиш по моне начислялся в прошлом месяце, опытные свинорылы могут понять, что максимальную сумму покупки можно было увеличить по той акции.
Я теж хотіла під моно-візівську акцію взяти, але Алло затримав доставку на місяць. Все ж таки сьогодні все спрацювало, т-т-т. Це, правда, вдвічі менше КБ, але краще ніж вчетверо менше... Серти прийшли, активувалися відразу (не довелося чекати наступного дня), сплатила різними картками, як було потрібно (майже 🙂 ) Дай боже, щоб повертати не довелося, бо з сертами то буде ще той гемор... 😉

Так що, ще раз дякую за пораду, хлопцям-продавцям теж сподобалася така "винахідливість" - чомусь вони не очікували такого повороту, коли я в перший день пішла, але сказала не скасовувати замовлення, бо я ще повернуся 😂😂😂 Продавець витратив купу часу на сканування всіх тих сертів, потім на їхнє введення в систему для оплати... Все ж таки було б простіше Алло налаштувати нормально систему, аніж ці танці з бубном. Хоча самі працівники кажуть: "А хто там буде слухати..." 🤷‍♀️
 
Зверху