YouTube Premium: YouTube та YouTube Music без реклами, у фоновому режимі й офлайн

Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
В процессе теста у меня как минимум по одному исполнителю youtube music показал значительно меньше альбомов, чем play music. Кто-то с таким уже сталкивался?
Поки йде наповнення контенту для нашого регіону. Навіть по нашим виконавцям все не дуже добре...Сьогодні тегав деяких виконавців, щоб звернули на то увагу...Мабуть треба почекати трохи...та й плеймюзик поки ніхто не відібрав
 
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
SDA, а мне показалось, то что есть в гугл, все есть и в ютуб, возможно чего то и нет, но пока не сталкивался
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Хто перевіряв, тут як і в плей мюзик радєйка потім по лайкнутим трекам працює і підписаним виконавцям?!
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Перевів "сім'ю" на Premium - топчік. Глянув кілька відео на ipad і жодної реклами, переривань і Тіни Кароль з хуавеєм:D
Пам'ятаю в Європі просило 16 євро за Premium, так що за цінову локалізацію Гугл можна тільки похвалити.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Перевів "сім'ю" на Premium - топчік. Глянув кілька відео на ipad і жодної реклами, переривань і Тіни Кароль з хуавеєм:D
Пам'ятаю в Європі просило 16 євро за Premium, так що за цінову локалізацію Гугл можна тільки похвалити.
Як на мене звук рівня Купертіновської музики чи як вважаєш, як користувач?)
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Интересно, как быстро сольют с гуглплей музик. Я как старый юзер со льготным тарифом надеюсь на продолжение халявы при переходе на ютуб премиум :)
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Интересно, как быстро сольют с гуглплей музик. Я как старый юзер со льготным тарифом надеюсь на продолжение халявы при переходе на ютуб премиум :)
Так поки на все діє підписка плей мюзик...В мене і Ютуб в преміумі по старій сімейній підписці...Думаю просто тихенько витіснять з плей мюзик на Ютуб і все...
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Як на мене звук рівня Купертіновської музики чи як вважаєш, як користувач?)

Чесно кажучи, я не меломан і якість музики Гугла мене влаштовує повністю - слухаю на смартфоні, планшеті, інколи телевізорі і ПК. Зараз виходить 25 грн./міс - за такі гроші я більш ніж задоволений. ЕплМюзік пробував на самому початку, коли давали пільговий період і не побачив там для себе переваг, особливо враховуючи в 3-5 раз більший прайс. А зараз тут ще й ютюб з плюшками)
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Для тих хто на андроїді, давно все це доступно безкоштовно тут. Можна відео слухати у фоновому режимі, реклами не має. Для чого платити гуглу. Вже заплатив тоді коли андроїд мобілу купив. А от адептаптам яблука потрібна підписка, як манна небесна.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Для тих хто на андроїді, давно все це доступно безкоштовно тут. Можна відео слухати у фоновому режимі, реклами не має. Для чого платити гуглу. Вже заплатив тоді коли андроїд мобілу купив. А от адептаптам яблука потрібна підписка, як манна небесна.
Ой не рівняй ото що там і цей сервіс, як користувач обох говорю...А якщо тобі жалко 15 грн за сімейну підписку і нормальне прослуховування треків, то це вже інша справа
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
plebis, та ладно тобі, кожному свож, я радіо люблю КІСС ФМ слухаю, так що влаштовує.

Добавлено через 36 секунд
Матвєй, ні не жалко, але поки що, не бачу сенсу.
 
Останнє редагування:

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Для тих хто на андроїді, давно все це доступно безкоштовно тут. Можна відео слухати у фоновому режимі, реклами не має. Для чого платити гуглу. Вже заплатив тоді коли андроїд мобілу купив. А от адептаптам яблука потрібна підписка, як манна небесна.

Зачем за мобильную связь платить, если гуглу за телефон уже уплачено?
Необычно это слышать от обладателя Samsung Galaxy Note 9
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Evgenii, треба знати де слухати, і де її не має, програмку скачати можна і слухати не ефір, а інші інтернет ефіри без реклами.
 

Вкладення

  • Screenshot_20181114-235718_Kiss FM.jpg
    Screenshot_20181114-235718_Kiss FM.jpg
    224.3 КБ · Перегляди: 53
  • Like
Реакції: Alf

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Так поки на все діє підписка плей мюзик...В мене і Ютуб в преміумі по старій сімейній підписці...Думаю просто тихенько витіснять з плей мюзик на Ютуб і все...
Не понял, подписчикам гуглмьюзик - ют б премиум пока бесплатно?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Не понял, подписчикам гуглмьюзик - ют б премиум пока бесплатно?
Я так розумію так буде завжди. Підписка одна на все...
П.С. хто хоче перейти на Ютуб мюзик з інших сервісів допоможе сайт https://www.tunemymusic.com/ru/
Переніс три плейлисти близько 1000 треків зі втратою 5-6 нна всю кількість і безкоштовно.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Не, говорит с тебя 17 грн, а дальше по 99 и не забудь отписаться от Гугл мьюзик, чтобы сэкономить
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Не, говорит с тебя 17 грн, а дальше по 99 и не забудь отписаться от Гугл мьюзик, чтобы сэкономить
А де таке є?!) Прямо цікаво. У мене абонплата знята за все за рахунок Гугл плей підписки і голова сім'ї сказав, що все без змін. Вчора спілкувалися
 
Зверху