Підприємці-спрощенці (за спрощеною системою оподаткування)

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
ФОП-єдиноподатківці (спрощена система оподаткування)

tax.gov.ua сайт ДПС || ✎ ЗІР Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
0 (800) 501-007 по Україні, ✆ +380 (44) 454-1613 із-за кордону || ✉ [email protected]
Електронні кабінети cabinet.tax.gov.ua платника податків, portal.pfu.gov.ua портал е-послуг ПФУ (перевірка сплати ЄСВ)
— — —
☝️ Податковий календар: taxer.ua, СОТА
 
Причина: виправлена е-адреса
Останнє редагування модератором:

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Раніше проплатиш - раніше гроші дійдуть до бюджету, раніше дезнаєшся коли щось піде не так.
У меня когда-то было, что перепутал какие-то цифры не то в реквизитах, не то в назначении. Перезвонили, сказали, что не могут зачесть. Благо времени оставалось много и смог спокойно решить проблему. Если б делал 19-го то попал бы на всякие штрафы / пени....

Добавлено через 2 минуты
Да и вообще платежи (как и отчеты) в последний день - это всегда экстрим. То интернета нет, то Приват-24 не работает, то квитанция №2 долго не приходит. И каждый раз сидишь на измене ;) Так что лучше все-таки делать такие вещи с запасом в 2-3 дня.
 
Останнє редагування:

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
utwer, дякую, а я вже не перший рік таксер використовую, забув за версії звітних документів, там завжди все вчасно.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
utwer, дякую, а я вже не перший рік таксер використовую, забув за версії звітних документів, там завжди все вчасно.
Я уже давно перешел в
в нем и реквизиты всегда актуальные для оплаты ЕН и ЕСВ, также можно посмотреть переплату/задолжность и еще много чего полезного
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Насколько правомерны требования банка, в котором открыт р/с, каждый год им предъявлять паспорт и ИНН и давать копию ?
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
utwer, почитай про веріфікацію. Я по своїх ФОПах вже на це поклав з 2012 року, хоча нагадування ще приходили до 2015.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Останнє редагування:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
вот как раз это и не нравится, т.к. не могу найти законных оснований. Хотя в другом банке не требуют ни чего, но я уже около 2-х лет не юзаю их счета, но вначале были попытки заставить меня принести пашпорт
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
utwer, да не парься ти. Нічого не неси, якщо почнуть робити дурощі - міняй банк і все.
Мені листи слали, 1-2 на рік, потім пару раз телефонували. Я казав як буде час - зайду.
Але дійсно часу не мав і не заходив.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
utwer, я б тільки від таких погроз звалив принципово в інший банк. Яким таким сервісом тебе цей банк тримає, напиши, дуже цікаво.
Да особо никакого сервиса, просто рядом ну и плюс абонка 55грн, альтернативы особой не вижу
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
55 грн/міс за РКО? А який відсоток за зняття готівки, та який тариф на платежі.
 
Зверху