Интернет и IPTV в селе: миф или реальность

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
в селах супутниковим користується до 50% користувачів
це таки можна вважати правдою. виїхав десь на 10км від міста - майже кожний другий приватний будинок з "тарілкою". спитав про інтернет - поки що саме ліпше за ціною-якістю - це АДСЛ від укртелекому. і "розводка" на будинки від розподільчої шафи - зроблена вже не "польовкою" по стовпах (раніше - так було), а товстелезною мідною "лапшою" під землею, із діаметром жил 1мм. такі діла. :)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Отключение аналогового ТВ в Украине


Вот мне нравится эта фича: "СМАРТ ТВ".. :rolleyes: Продаваны в Комфи особенно любят парить телики, и это главный аргумент - в нем же есть СМАРТ ТВ!!! Ну есть, и что? Предмет обсуждения - это телеканалы, их там нет бесплатных, нет. И фильмотеки пиратской тоже уже нет. Диваны, Оллы и т.д. - это все за деньги, а по Ютубу (единственное, что там есть бесплатное) - телеканалы не показывают, в большинстве.
 
Реєстрація
10.02.13
Місто
Дніпро
Re: Отключение аналогового ТВ в Украине

це таки можна вважати правдою. виїхав десь на 10км від міста - майже кожний другий приватний будинок з "тарілкою". спитав про інтернет - поки що саме ліпше за ціною-якістю - це АДСЛ від укртелекому.
Ну може це у вас так - у нас на кожні 10 будинків тільки один без тарілки:)І буваю в інших селах навкруги, а також в сусідній області - то така ж сама ситуація
А про інтернет теж інакше. Той укртелеком з його ціною-якістю вже давно закидав шапками приватний вай-фай)

Вот мне нравится эта фича: "СМАРТ ТВ".. :rolleyes: Продаваны в Комфи особенно любят парить телики, и это главный аргумент - в нем же есть СМАРТ ТВ!!!Ну есть, и что? Предмет обсуждения - это телеканалы, их там нет бесплатных, нет. И фильмотеки пиратской тоже уже нет. Диваны, Оллы и т.д. - это все за деньги
А я і не говорив конкретно про СМАРТ з телека. Маю на увазі смарт-приставки. Каналів та фільмів там вдосталь безкоштовних
 

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
Re: Отключение аналогового ТВ в Украине

Ну може це у вас так - у нас на кожні 10 будинків тільки один без тарілки:)І буваю в інших селах навкруги, а також в сусідній області - то така ж сама ситуація
Це приблизно у "середньому" загалом. ;)
А про інтернет теж інакше. Той укртелеком з його ціною-якістю вже давно закидав шапками приватний вай-фай)
А можна докладніше? Бо там, де вчора побував (лагодив електрику після "дупоруких майстрів") - щось такого геть зовсім "не чути"... :confused:
 
Реєстрація
10.02.13
Місто
Дніпро
Re: Отключение аналогового ТВ в Украине

А можна докладніше? Бо там, де вчора побував (лагодив електрику після "дупоруких майстрів") - щось такого геть зовсім "не чути"... :confused:
Не думаю що я покажу щось нове, але з укртелекома всі перейшли на такий інтернет
 

Вкладення

  • sheme.jpg
    sheme.jpg
    16.6 КБ · Перегляди: 148
  • Безымянный.jpg
    Безымянный.jpg
    51.8 КБ · Перегляди: 148
  • 1409567a33b24cf98a28165d68708f25.jpg
    1409567a33b24cf98a28165d68708f25.jpg
    16.8 КБ · Перегляди: 149

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
Re: Отключение аналогового ТВ в Украине

Не думаю що я покажу щось нове, але з укртелекома всі перейшли на такий інтернет
Зрозумів, дякую. Ні, такого немає.. :eek: Тобто там, де був - такого, не було. ;)
 
Реєстрація
10.02.13
Місто
Дніпро
Re: Отключение аналогового ТВ в Украине

Зрозумів, дякую. Ні, такого немає.. :eek: Тобто там, де був - такого, не було. ;)

По встановленню ціна мабуть на багато відрізняється - 1500грн. Але по тарифу: 5-10 Мбіт за 100-150 грн - дуже таки для села не погано. А то ще чув що навіть на 50 Мбіт замахнулись за 200грн. То думаю, що і в селах скоро з супутникового і т2 перейдуть на IPTV, а аналогове взагалі відійде в розряд печерного раритету:)
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Re: Отключение аналогового ТВ в Украине

По встановленню ціна мабуть на багато відрізняється - 1500грн. Але по тарифу: 5-10 Мбіт за 100-150 грн - дуже таки для села не погано. А то ще чув що навіть на 50 Мбіт замахнулись за 200грн. То думаю, що і в селах скоро з супутникового і т2 перейдуть на IPTV, а аналогове взагалі відійде в розряд печерного раритету:)

у нас в поселке до 1 Гбит уже вроде могут дать скорость.
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Чернівці
Re: Отключение аналогового ТВ в Украине

А що заважає в селах провести оптику? Тільки бажання провайдера. Майже вся Чернівецька область покрита оптикою, швидкість 1гбіт/сек всього за 300грн/міс, і на ADSL вже років 5 як ніхто не сидить, дерев'янні телефонні опори погнили і впали, і їх навіть вже ніхто не міняє.

Добавлено через 1 минуту
Gvozdenis, РРТ перейде на Т2
 
Останнє редагування:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
10.02.13
Місто
Дніпро
Re: Отключение аналогового ТВ в Украине

А що заважає в селах провести оптику? Тільки бажання провайдера.

Не одне тільки бажання, але ж і грошей потрібно вкласти не мало. А якщо порахувати скільки потенційних користувачів цього інтернету буде, то окупиться воно не скоро.

для многих в селе - это неподъемная цифра

Ну процентів 5 скористаються такою нагодою і буде платоспроможне. Але це категорія або мажорів або користувачів, яким по роботі-бізнесу така швидкість потрібна буде.
І я так думаю, що ну не один же тариф буде 1Гбіт. Крім нього повинні бути інші варіанти, дешевші, хоч і з меншою швидкістю
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Чернівці
Re: Отключение аналогового ТВ в Украине

для многих в селе - это неподъемная цифра

Ну 300грн це за 1біт, а так 100мбіт коштує десь 150грн, а це так сам як УТ

Добавлено через 4 минуты
Не одне тільки бажання, але ж і грошей потрібно вкласти не мало. А якщо порахувати скільки потенційних користувачів цього інтернету буде, то окупиться воно не скоро.

Я скажу так, як би не було вигідно то не проводили б. У мене вже два провайдери окрім УТ надають подібні послуги. І за власними спостереженнями можу впевнено сказати що 90% будинків мого села підключені до високошвидкісного інтернету. Але IPTV все ще не дуже популярне.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
10.02.13
Місто
Дніпро
Re: Отключение аналогового ТВ в Украине

Я скажу так, як би не було вигідно то не проводили б. У мене вже два провайдери окрім УТ надають подібні послуги. І за власними спостереженнями можу впевнено сказати що 90% будинків мого села підключені до високошвидкісного інтернету.
Отже нам тут тільки мріяти про таке. І головне навіть нікого й не штрикнеш, щоб якийсь провайдер прийшов з оптикою і дав 100Мбіт:)

Але IPTV все ще не дуже популярне.
Цікаво - чому?...
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Чернівці
Re: Отключение аналогового ТВ в Украине

октавиан, тому що у багатьох старі телевізори без HDMI, а IPTV приставок з AV виходом не існує.
 
Реєстрація
10.02.13
Місто
Дніпро

Вкладення

  • x96-smart-pristavka-s905x-216-gb-uhd-4k-android-60.jpg
    x96-smart-pristavka-s905x-216-gb-uhd-4k-android-60.jpg
    64.1 КБ · Перегляди: 74
  • alfacore_smarttv_mxq_pro_7_1_images_2456134513.jpg
    alfacore_smarttv_mxq_pro_7_1_images_2456134513.jpg
    34.6 КБ · Перегляди: 45
  • Безымянный1.jpg
    Безымянный1.jpg
    92.4 КБ · Перегляди: 33

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Re: Отключение аналогового ТВ в Украине

Ничего не путаете? AV-выход - это обычные "тюльпаны".
Нет, не путает.
"AV" -- это "аудио-видео", а форма разъема может быть какой угодно.
В данном случае используется четырехконтактный джек. А на другом конце шнура -- Ваши "три тюльпана" (которые, к слову, называются RCA).
Такое сейчас часто бывает.
 
Реєстрація
01.07.11
Місто
Вінниця
Телефон
MI 10T
Многие у меня в селе уже недовольны этими вай-фай провайдерами. Один уже никого не подключает, ибо не хочет больше грузить БС которая вечером и так перегруженная.

А второму вообще пофиг, лишь бы ещё кого-то подключить. И такая политика привела к тому что днем худо бедно 5 мбит из 20 обещаных дает ещё, а вот вечером бывает ниже 1 мбит/сек, + пинг 500 и выше.

Где интер показывет и то лучшие результаты, вечером ниже 2-3 не опускается. Но и пинг 60!

Жаль 2100 не реально принять, было бы ещё лучше.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
MotoR4ikk, у родителей пока была скорость 1 мбит( и больше не давали уже, только в самом начале можно было 2 получить) было все супер, он всегда выдавал этот мегабит с низким пингом. Но когда из-за конкурентов подняли до 2,5 то все пошло по бороде, вечером 0-2,5 мбит скачет рандомно, ни про какое iptv не может идти и речи (
 
Реєстрація
01.07.11
Місто
Вінниця
Телефон
MI 10T
Shinime, и никто не хочет расширять каналы, и так все пользуются!
 
Зверху