Прошивки Android

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Версія Андроїда на смарті 4.2.2. Специ, підкажіть, будь ласка, чи є можливість і сенс перепрошити ПО до версії 4.4 ?
 

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos
Версія Андроїда на смарті 4.2.2. Специ, підкажіть, будь ласка, чи є можливість і сенс перепрошити ПО до версії 4.4 ?
Если есть костюм под твой смарт , то прошить можно. Тока не чего кардинально супер , нового ты от замены не увидишь. (с 4.2.2 на 4.4.2)
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Киткат разный бывает.. Бывают идеально вылизанные прошивки, а бывают сырые. Надо читать отзывы и думать. Я на прежнем телефоне юзал 4.1.2, 4.4.2, 4.4.4, 5.1, 6.0 - и в итоге остался на Киткате 4.4.4, поскольку прошивка понравилась.
 

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos
только появится возможность установить приложения, которые на 4.2 недоступны.
Все программы доступны с 4.1.2 версии пока. ( типа Viber, Skype и т д )

Киткат разный бывает.. Бывают идеально вылизанные прошивки, а бывают сырые.
Если на Fly могли залить стоковый андроид , то на LG доделанный со свей оболочкой.
Надо читать отзывы и думать.
+1

Я на прежнем телефоне юзал 4.1.2, 4.4.2, 4.4.4, 5.1, 6.0 - и в итоге остался на Киткате 4.4.4, поскольку прошивка понравилась.
Мне 5.1.1 нравится больше , чем 4.4.2 например , хотя и кит-кат отличный.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Вышла новая версия Андроид - "Наугад".
Прошли те времена, когда пользователю давали новые плюшки. Теперь в релизе пишут - новые ниггерские эмоджи и два окна. Ох лол. В моем древнегореческом мейзу эта фигня уже доступна в исполнении китайских кривожопов
Как всегда доступно аж для трех телефонов. Ну и через полгода еще для некоторых, эх.

 

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
СЬогодні спробував поставити собі рекавері, як тут написано. Убив день, але нічого не вийшло. ПРоблема вилазить на моменті підключення телефону в режимі прошивки до ПК: як тільки ПК його намагається побачити в цьому режимі - зразу висне намертво. Хоча пінгування, яке я запустив для перевірки інет-з"єднання, продовжує працювати,в той час, як інтернет відключається. Допомагає тільки reset.
ОС - Win XP.
В чому можуть бути проблеми? В залізі? Мосту? чи софт? Перевіряв конденси кілька місяців тому - візуально жоден не розбух (були, і зараз іноді спостерігаються інші проблеми з роботою ОС). Що хто думає з цього приводу?
На іншому ПК ще не пробував
 

Капитошка

Бывалый
Реєстрація
30.07.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi 4X (Lifecell "LIFEHACK")

AngryDen

Перфекціоніст
Реєстрація
23.12.14
Місто
Дніпро - Запоріжжя
Телефон
Xiaomi
як тільки ПК його намагається побачити в цьому режимі - зразу висне намертво. Хоча пінгування, яке я запустив для перевірки інет-з"єднання, продовжує працювати,в той час, як інтернет відключається. Допомагає тільки reset.
ОС - Win XP.

Похоже на проблему несовместимости каких то драйверов...
 

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Капитошка, c2305 исключение.
В мене якраз вона і є! Дякую!

Добавлено через 2 минуты
Похоже на проблему несовместимости каких то драйверов...
МОжливо. Але чи є варіанти, як це можна визначити? В мене вінда взагалі іноді себе дивно веде. І переустановка не допомагає. Але то треба спостерігати: іноді буває відмова, що по своїй формі виглядає, наче відмова запустити програму в той момент, коли ти виключаєш комп"ютер.
 
Останнє редагування:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

AlexDVS

Читатель
Реєстрація
16.11.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy М12
Зверху