Lumia 950 и 4G от Vodafone

Реєстрація
12.04.18
Місто
Київ
А можете дати посилання на якусь актуальну інструкцію по запуску FieldTest? Бо я знайшов лише для домагазинної версії інтероптулс, а тепер вже вона є в магазині версії 2, але вимагає довстановлення якихось операторів. Я пропустив цю всю тему.

Olexa, так, 30+ це явно вже щось інше. Hspa+ більше 20-25 не піднімалося у мене. Значить таки не буде у меню цього пункту. Це добре, однак є нюанс що якщо когось дратуватиме розрідження батареї то без лавку реєстре його не відключиш.
А по підтримці оператора, влом мені сперечатися ба це не має сенсу, але якраз значка л у мене немає. То треба якось запустили філдтест і подивитися що до чого.
 
Реєстрація
31.07.10
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi Mi A2 Lite "Київстар 4G 125 2018" + "Індивідуальний"
можете дати посилання на якусь актуальну інструкцію по запуску FieldTest?
Якщо ##3282# не працює, а, наскільки я зрозумів, то саме так і є, маю одну пораду:
Відкриваєш Edge, і в адресному рядку пишеш mmo-ftdapp://test ну і натискаєш кнопку для переходу по такому-от от посиланні :)

 
Реєстрація
19.03.16
Місто
Одесса
Все таки, прошивка от AT&T это вещь! Никаких таинственных значков, все ясно сразу:

2.png
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Нєа, попробуй переключитись з режиму 3g, який в тебе зараз вибраний, наприклад, в 2G, а потім знов включити режим 3G. І подивись чи з'явиться в тебе значок лте без маніпуляцій в fieldtest. в мене не з'являється :)
Спробував. Переключається. Не одразу, але переключається.
Підозрюю, що тут є декілька окремих проблем, частина -- на боці оператора (воно згодом саме владнається), решта -- баги телефона.
Аби багато не писати, ось вам один приклад:
1. ставимо "3G only" (у філд-тесті автоматично вирубаються всі, крім WCDMA, поки все логічно);
2. виставляємо "3G", тобто мають увімкнутися всі діапазони, але ж ні (у філд-тесті, як і було, позначки тільки WCDMA);
3. увага! заходимо у метро (Київ, 2G only), дивимось у філд-тест, і що? а ось:
wp_ss_20180413_0004.png
смішно?
Гадаю, що філд-тест не завжди відображає те, що є насправді ))
Наприклад, як нічого не змінюючи, зробити "в літаку" і назад. То все саме стане на місця. Без жодних маніпуляцій.
Отаке.
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Все таки, прошивка от AT&T это вещь! Никаких таинственных значков, все ясно сразу:

Переглянути вкладення 22112
Да нихрена таинственного в "значках" и нет.
"L" = "LTE", так же очевидно, как G, E, H, H+...
Тайна в невозможности явно выбрать в меню теле или иные "G".
))
 
Реєстрація
19.03.16
Місто
Одесса
"L" = "LTE", так же очевидно, как G, E, H, H+...
Это мы просто привыкли. Оказывается можно же заставить прошивкописателей делать нормальные надписи - 3G, LTE. Тут нужно сказать спасибо айфону, он задал стандарт написания. Когда производители приносят американским операторам телефоны с непонятными буквами, те их сразу возвращают на доработку.


Тайна в невозможности явно выбрать в меню теле или иные "G".
))
AT&T вообще ликвидировала это меню. Нет меню - нет проблем ;)
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
то називається "Працює? - не рухай" :) прямо як тут
Та ясно..
Хіба одне "але": допоки LTE працює так, як зараз, зиску з нього ніякого (крім, так би мовити, "цікавих дослідів", ги-ги), а від постійного перемикання 3G <--> 4G батарею жере як скажений, тому собі виставив "3G only" і тішуся. ))
 
Реєстрація
12.04.18
Місто
Київ
Якщо ##3282# не працює, а, наскільки я зрозумів, то саме так і є, маю одну пораду:
Відкриваєш Edge, і в адресному рядку пишеш mmo-ftdapp://test ну і натискаєш кнопку для переходу по такому-от от посиланні :)
ОТ НІДЕ ПРО ЦЕ В ІНТЕРНЕТІ НЕ ЗНАЙШОВ! ДЯКУЮ!
Може ще є якісь такі корисності?
 
Зверху