Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
Помогаем друг другу выбирать мобильные телефоны

Чтобы помочь Вам в выборе телефона, просьба составлять свои сообщения в виде списка требуемых параметров как указано ниже.
  1. Стандарт(ы) связи - GSM, UMTS, CDMA, GSM + UMTS и т. д.
  2. Приблизительная цена - 1000 грн, 200 $, 300 €, 1200-1400 грн.
  3. Операционная система - Android, iOS, Bada, Symbian, нет
  4. Тип телефона - обычный, камерофон, музыкальный, смартфон, не имеет значения
  5. Форм-фактор - моноблок, флип, раскладушка, сенсорный, qwerty, не имеет значения
  6. Размер экрана - более 4 дюймов, менее 2 дюймов, не имеет значения
Необязательные пункты[/U][/B]
  1. Предпочтительный(ые) производители - Samsung, Nokia
  2. Дополнительные пожелания - Wi-Fi, GPS, влагозащищённый корпус, нет
  3. Для кого предназначается телефон - мужчина 60, женщина 25, ребёнок 8
  4. Камера - более 10 мегапикселей, не имеет значения
  5. Батарея - более 2000 mAh
  6. Размеры - тоньше 9 мм
  7. Другое - любые другие пожелания приветствуются

Эталонная рекомендация 2016 - брать Xiaomi или Meizu.
Если денег мало - брать более дешёвые бренды типа Doogee, Bluboo, TLC и др., которые могут поломаться. Или взять фирменный бренд типа Samsung или LG за те же деньги, которые уже поломаны, а также изношены, глючны, на Андроиде 2012 года, 768 МВ ОЗУ, и со слабой батареей.
Если денег много - брать Samsung, но с вдвое худшими характеристиками, чем вдвое дешёвый Xiaomi/Meizu. И радоваться что телефон произведён в Китае именно на этом заводе, а не на соседнем как вышеупомянутые бренды. Ну или взять 2 штуки Xiaomi/Meizu, и один подарить жене/любовнице/сестре/другу.
Если нужен iPhone - брать iPhone.

Если что-то более конкретное - пиши, подберём
 
Причина: Часть шапки под спойлер
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Загалом в М33 проц потужніший, але треба знати для чого брати. Якщо брати дитині то мабуть перевага М33 нівелюється, бо ігри найкраще оптимізовані для Снепа. Та для ігор я б не брав ні А23 ні М33 :)) Тут вже бюджет треба збільшувати.
Вони краще оптимізовані для снепа, коли мова йде про 8му серію, порівняно з флагманськими процами інших виробників.
А у випадку 1280 і 695 - 1280 на графічних тестах майже вдвічі кращі результати показує ніж 695. А от у тестах CPU вони насправді +- на одному рівні.
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Загалом в М33 проц потужніший, але треба знати для чого брати. Якщо брати дитині то мабуть перевага М33 нівелюється, бо ігри найкраще оптимізовані для Снепа. Та для ігор я б не брав ні А23 ні М33 :)) Тут вже бюджет треба збільшувати.
Вони краще оптимізовані для снепа, коли мова йде про 8му серію, порівняно з флагманськими процами інших виробників.
А у випадку 1280 і 695 - 1280 на графічних тестах майже вдвічі кращі результати показує ніж 695. А от у тестах CPU вони насправді +- на одному рівні.
Так, між 1280 та SD 695 різниці практично немає, але в А23 SD680, він суттєво слабший.
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Так, між 1280 та SD 695 різниці практично немає, але в А23 SD680, він суттєво слабший.
У А23 просто є версія на 680 без 5G і на 695 з 5G
У нас ні в онлайн ні офлайн магазинах версію на 695-му не зустрічав. То мабуть для інших ринків. Якщо б таку знайшов то взяв би однозначно А23
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Поділюся власним досвідом вибору телефону. Потрібно було оновити смарт тещі (користувалася стареньким Redmi Note 5 Pro 4/64)
Я правильно понимаю, что это фактически Redmi 5 Plus ?
Так как Xiaomi выпустила в 2017-18 годах две модели: Redmi 5 и Redmi 5 Plus, но в Индии их называли Redmi Note 5 и Note 5 Pro.
Или это обычный Redmi Note 5, но с "индийским" названием Redmi Note 5 Pro ?
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Поділюся власним досвідом вибору телефону. Потрібно було оновити смарт тещі (користувалася стареньким Redmi Note 5 Pro 4/64)
Я правильно понимаю, что это фактически Redmi 5 Plus ?
Так как Xiaomi выпустила в 2017-18 годах две модели: Redmi 5 и Redmi 5 Plus, но в Индии их называли Redmi Note 5 и Note 5 Pro.
Или это обычный Redmi Note 5, но с "индийским" названием Redmi Note 5 Pro ?
За Індійські версії не буду говорити, бо не цікавився цим питанням. Знаю, що у нас в той час продавалися Redmi 5 Plus на 625 снепі і власне Redmi Note 5 Pro на 636 снепі. Дані моделі також відрізнялися дизайном блоку камер. В тещі такий був https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_5_pro-8893.php
А Redmi 5 Plus такий https://m.gsmarena.com/xiaomi_redmi_5_plus_(redmi_note_5)-8959.php

Дуже подібними між собою були Redmi Note 5 Pro i Redmi Note 6 Pro. Практично відрізнялися тільки екранами, в Redmi Note 6 Pro він був з чолкою як у айфона.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Поділюся власним досвідом вибору телефону. Потрібно було оновити смарт тещі (користувалася стареньким Redmi Note 5 Pro 4/64)
Я правильно понимаю, что это фактически Redmi 5 Plus

Ні, 5 Plus = Redmi Note 5.
У Pro версії кращий проц, швидша зарядка і є підтримка wifi 5, але дуже погано з підтримкою наших lte частот
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Ага, значить це звичайний Redmi Note 5 з подвійною задньою камерою і 636 Snapdragon
(Але тоді не потрібно використовувати приставку Pro)
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Redmi Note 5 і Note 5 Pro - один і той же смартфон. Різниця тільки в тому, що Note 5 Pro - китайська версія Note 5.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Redmi Note 5 і Note 5 Pro - один і той же смартфон. Різниця тільки в тому, що Note 5 Pro - китайська версія Note 5.
Повна нісенітниця. У Redmi Note 5 є окремо китайська версія, яка відрізняється тільки частотами LTE. А Note 5 Pro це окрема модель що має більше відмінностей, які я описав вище.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Повна нісенітниця. У Redmi Note 5 є окремо китайська версія, яка відрізняється тільки частотами LTE. А Note 5 Pro це окрема модель що має більше відмінностей, які я описав вище.
Ви написали нісенітницю.
У Redmi 5 Plus - Snapdragon 625
У Redmi Note 5 і Note 5 Pro - Snapdargon 636.
Сам довгий час користувався RN5, знаю про що пишу.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Я довіряю GsmArena куди більше за хотлайн
Не довіряєте Hotline - подивіться Ekatalog, у офіційних реселлерах, на 4pda перед тим як розповсюджувати неправильну інфу!
Post automatically merged:

Redmi Note 5 на Snapdargon 625 - індійська версія (vince), а глобальна (whyred) була на Snapdargon 636, як і Note 5 Pro.
Post automatically merged:

Screenshot_2018-04-27-10-24-12-395_com.finalwire.aida64.png
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro

volk_dorog

Живу просто и просто живу
Реєстрація
03.03.11
Місто
Одесса- мама
Телефон
Galaxy
нас ні в онлайн ні офлайн магазинах версію на 695-му не зустрічав. То мабуть для інших ринків. Якщо б таку знайшов то взяв би однозначно А23
Могу вам с соседней Румынии привезти. А23 с 5g 4/64 у них стоит примерно 180€, а 6/128 нет версии
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Телефон вже купив, М33 6/128. Мова йшла про те, що якщо б знайшов у нас А23 6/128 на 695 драконі то придбав би його, а не М33. А щодо конфігурації пам'яті 4/64 то я прихильник думки, що станом на зараз купувати щось менше ніж 6/128 не має сенсу.
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
Redmi Note 5 на Snapdargon 625 - індійська версія (vince), а глобальна (whyred) була на Snapdargon 636, як і Note 5 Pro.
Все правильно. Сам, разом з дружиною, два роки користувалися двома Redmi Note 5 на Snapdragon 636. Зараз ці телефони продовжують користувати мама та тесть.
Redmi Note 5 для Китаю та глобальна версія = Redmi Note 5 Pro для Індії.
Redmi 5 Plus для Китаю та глобалка = Redmi Note 5 для Індії.
Якщо у вас справжня версія Redmi Note 5 Pro, то ваш телефон зроблений для Індії, та підтримує не всі наші Bands LTE (1, 3, 5, 40, 41).
 
Останнє редагування:
Зверху