Система «Мій Київстар»

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone

Мій Київстар​


1 Поповнюйте рахунок без комісії
У застосунку це зручно та швидко — жодної комісії, коли поповнюєте свій номер за допомогою Google Pay чи Apple Pay.

2 Керуйте Суперсилами
Підключайте та змінюйте Суперсили — послуги на вибір, які доступні без доплат у більшості тарифів. Вибирайте свою в застосунку!

3 Змінюйте тариф
Стежте за вигідними пропозиціями та вибирайте собі тариф. Ми завжди порадимо той, що підійде вам якнайкраще.

4 Заощаджуйте з промокодами
Отримуйте персональні знижки від наших партнерів — Uklon, WOG, ДІЛА, Rozetka, Yakaboo, Нова Пошта, Glovo та багатьох інших.

5 Допомагайте близьким
Додавайте номери близьких у профіль — підключайте та змінюйте їхні тарифи, керуйте послугами, поповнюйте рахунки чи перевіряйте залишки.

6 Контролюйте витрати
Переглядайте, на що пішли гроші з рахунку для кожного номера у профілі. Жодних очікувань на лінії у контакт-центрі — усі витрати перед вами.

1670680880591.png 1670680913701.png 1670680940075.png
1670680971876.png 1670680996422.png 1670681018324.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: вебверсія — R. I. P.
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Навіть на номері з інтернетом за 100 грн почало показувати залишок мб, раніше такого не було.
Ага, такого бєзобразія не було :)
Так, что, господа, возможность добавлять номера к аккаунту убрали окончательно?
В моем случае ни в мобильном приложении ни в вэб-версии такой возможности нет.
А я був вкрай здивований і щасливий. Що поставивши ммкс на новому пристрої, авторизувавшись номером у новому дебілінгу, воно підтягнуло інші номери із профілю, і навіть не потрібно було подавати смс з інших номерів, щоб до них зайти. (Правда, усі вони зареєстровані на мене).
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Додаток досі не навчився відображати залишки по пакетних послугах?
 
  • Like
Реакції: idea

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Не знаю, писалося чи ні, але знайшов неприємний факт.

Раніше, коли був старий МКС, навіть при неоплаченому інтернеті можна було заходити у нього.
Не поповнював на цей місяць свій номер, прийшов зараз додому, інтернету нема. Спробував запустити МКС на комп'ютері - був відправлений далеко. Покопався у мобільному додатку - не зміг знайти там "тиждень довіри".
Знайшов пошуком та активував за допомогою смс.

От така ху...ня малята (с)
 

m.ksy

Пассивный пользователь
Реєстрація
20.03.20
Місто
RV
на відміну від водафона, у київстарі у мене ніколи не заходило в особистий кабінет (веб, прога на телефоні) при неоплаченій ап/інтернеті
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
на відміну від водафона, у київстарі у мене ніколи не заходило в особистий кабінет (веб, прога на телефоні) при неоплаченій ап/інтернеті
Наверное просто глюк. Заходило всегда. Последние месяцы с биллингом неладно. Может из-за этого не заходит!
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Может кто в курсе: при переходе с препейда на контракт, доступ в МКС и аппку сохраняется, или у контрактников что-то "свое"?
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
idea, они наверное уволили жжуков, которые работу не работали, а ЗП получали(потому что чпокались с бухгалтершами).
Судя по опису, найняли ще більших жуків, які тепер ще і між собою чпокаються))
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Судя по опису, найняли ще більших жуків, які тепер ще і між собою чпокаються))
Судя по скорому переходу на новый биллинг увольняли " жуков " трижды : в мае , июне и июле . Глядишь и август захватят . На спецах экономить не надо - дороже потом выйдет . :nenado:
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Ніхто там нікого не звільняв, у них усе добре і все чітко працює. То перегіби на місцях :) (сарказм, якщо хтось не зрозумів).
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
02.09.15
Місто
Bilgorod-Dnistrovsk
Телефон
Samsung A50, Redmi note4X
Хоспаде, кто в пьяном угаре это дизайнил? Захожу в веб версию проверить сколько минут осталось. Вижу ответ - 10 раз по 0,5 хв. Что это за метрика такая? https://prnt.sc/19op7mg
Они, наверное, не одну 0,5 уложили, пока дизайнили это чудо чудес под названием ЛК
 
Останнє редагування:
Зверху