Тарифи передплати «Без меж 2019» (для спецпропозиції) (архівні)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.

Тариф
Без меж lite+
(регіональний)
Абонплата75 грн/4 тижні75 грн175 грн75 грн
Мобільний Інтернет1 ГБ
+5 ГБ з Суперсилою
1 ГБ
+5 ГБ з Суперсилою
15000 МБ
+5000 МБ з Суперсилою
1 ГБ
+5 ГБ з Суперсилою
Дзвінки в мережі КиївстарБезлімБезлімБезлімБезлім
Дзвінки на інші мобільні по Україні75 хв75 хв100 хв +100 хв з Суперсилою100 хв
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні після використання5 грн/3 хв
(у всіх тарифах)
Мобільний інтернет після використання мегабайтів10 грн/пакет 100 МБ
(у всіх тарифах)
SMS по Україні, пакети 10 SMS5 грн/пакет
(у всіх тарифах)
Держава в смартфоніВключено в тарифВключено в тарифВключено в тарифВключено в тариф
Знання без межВключено в тарифВключено в тарифВключено в тарифВключено в тариф
 
Причина: Зміни з 11.12.2023

Ксю

Упанда
Реєстрація
05.04.10
Місто
Одесса
Телефон
Samsung J5 2016 (Kyivstar 3gOnline2018+Vodafone 4gSmartXS, Nokia Asha lifecelle СделайСам
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Реєстрація
22.12.14
Місто
Киев
Підкажіть скільки середній час очікування для отримання пропозиції на один з тарифів у шапці теми? В мами, яка не юзає інет взагалі був тариф "Онлайн без меж" не поповняла їй рахунок 1 міс (себто рівно 2 календарних місяця на рахунок не кидалося коштів) і пропозиція прийшла рівно наступного дня на "Без меж лайт" за 50грн. "Онлайн без меж" висить в спец пропозиціях тривалий термін.
Тато, активний користувач інету, мав тариф "Відео без меж " за 150грн здається. З'явилася пропозиція на "Смачний" (20гб), хоча він не живе у регіоні, але часто їздить. Перевела його на нього. Будучи у відпустці в нього не знялася абонплата, а почало знімати по 10грн в день і оператор перевів його на Love. В теорії хочу повернути його на 100грн, бажано "Онлайн без меж". Поклали номер на голодування, але тата ламає, бо номер активний і основний. Чи 2 міс вистачить? Можливо нема сенсу чекати...
https://kyivstar.ua/ru/mm/tariffs/contract/internet60
может попробовать Интернет для Родителей но он по договору .
Не підходить- там зовсім нема інтернету. Я чекаю можливо прийде пропозиція на "Онлайн без меж".
Думала ще над такою ідеєю- в мене також є домашній інтренет КС, може поміняти номер на номер тата і підключити "КС все разом"? Вийде навіть дешевше наразі. Рахунок зможу контролювати через додаток.
По ссылке тариф 100гр /6гиг интернета
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Selianka, якщо батько водій і так часто подорожує, то хай залишається на Смачному (хороший же тариф!) і раз на 4 тижні заїздить на територію дії тарифу і там поповнюється
Закарпатська область
Райони: Берегівський, Мукачівський, Ужгородський (діє тільки у районах з попередніми назвами: Берегівський (включаючи м.Берегове), Великоберезнянський, Воловецький, Мукачівський (включаючи м.Мукачево), Перечинський, Свалявський, Ужгородський (включаючи м.Ужгород, м.Чоп)).
Так і хочу. Або його або "Онлайн без меж". Завтра гляну чи щось поновиться, 27.10 востаннє були кошти на рахунку.
Post automatically merged:

Ще маю питання по іншій темі- в тарифі "Без меж лайт" за 50 грн, сталася прикрість, що випадково раніше виюзався інтернет, ті 3ГБ. Чи є тут якась хитрість замовити зняття раніше? Бо оператори кажуть ні(, тільки зняття по графіку.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
виюзався інтернет, ті 3ГБ. Чи є тут якась хитрість
Замовте послугу щасливий день. А через два дні подивіться які пакети інтернету доступні у мкс. Або змініть на інший тариф, більш підходящий за наповненням інтернету.
 
Реєстрація
28.12.16
Місто
Ирпень
Подскажите если в тарифе "Без Границ Lite" списывается все до 0грн, то как быть с переадресацией на другие номера, когда я хочу вытащить сим карту и что бы она полежала, но на нее идут звонки, обычно я закидывал гривны три и все работало, а тут не получается. Как быть?
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Реєстрація
25.09.16
Місто
Біла Церква
Подскажите если в тарифе "Без Границ Lite" списывается все до 0грн, то как быть с переадресацией на другие номера, когда я хочу вытащить сим карту и что бы она полежала, но на нее идут звонки, обычно я закидывал гривны три и все работало, а тут не получается. Как быть?
Если "другие номера" это номера КС, то подключаем услугу «Мы вместе».
 
Реєстрація
08.11.19
Місто
Сумы
Сегодня перешел на лайт плюс, при чем по 477. В моем КС не было такого пункта и не было никаких смс с предложением. Симка в планшете, звонить с него нельзя, если бы случайно в телефон не переставил, то и не узнал бы.
 
Реєстрація
04.09.08
Місто
Черкасы
А не было прецедентов блока номеров за гривневое подкармливание?
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
А где без комиссии, можно по графику пополнять счёт? Посмотрел у монобанка вроде нету.
 
Зверху