Тариф «Vodafone Express» (закритий)

Статус
Закрита.
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
Вводиться в дію новий тариф Vodafone EXPRESS.

Тариф тільки для нових підключень. По MNP перейти не можна. Перехід з інших тарифів Vodafone недоступний.

Умови тарифу:

Абонплата
20 гривень / 4 тижні​
Дзвінки в мережі
Безліміт​
Дзвінки по Україні
30 хвилин​
SMS по Україні
0.20 грн. / шт.​
Інтернет
100 МБ​


УВАГА: У разі відсутності першого поповнення або оплати пакету послуг на 4 тижні надається можливість дзвінків лише на номери екстрених служб: 101, 102, 103, 104, 112 та на номер оператора 111. Всі вхідні,вихідні дзвінки та інші послуги будуть недоступні.


Стартові пакети з цим тарифом можна придбати у відділеннях Укрпошти у Рівненській, Тернопільській та Хмельницькій областях.


Детальні умови:
Дзвінки в мережі Vodafone Україна - Безліміт

Дзвінки на інші мережі по Україні ( в тому числі на міські номери) - 30 хв. Вартість послуг понад пакет - 0.50 грн/хв.

Мобільний інтернет - 100 МБ. Вартість понад пакет: 500 МБ за 10 грн/день в межах 20 пакетів до кінця дня.

Дзвінки за кордон - 10 хв за 5 грн на день (10 пакетів). Вартість понад пакет: 3 гривні за хвилину.

SMS&MMS на всі мобільні мережі по Україні - 0.20 грн/шт.

Якщо ви використали пакетні МБ, кожні наступні 500 МБ будуть коштувати 10 грн в межах 20 пакетів до кінця доби.

Тариф Vodafone EXPRESS діє на території України за наявності покриття мережі оператора, крім тимчасово окупованої території та території, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження або здійснюють їх не в повному обсязі.
Як підключити:
  • Придбайте стартовий пакет з тарифом Vodafone EXPRESS. Вартість стартового пакету - 15 гривень.
  • Здійсніть перший дзвінок на номер 111 (безкоштовно для абонентів Vodafone в Україні).
  • Поповніть рахунок на суму від 40 грн одним платежем (крім послуги «Переказ грошей»). У разі відсутності поповнення на зазначену суму у Вас будуть діяти базові умови тарифу. Підключення відбувається протягом 24 годин після поповнення.
  • Дочекайтесь SMS про підключення пакету на 4 тижні та користуйтесь усіма перевагами тарифу.
  • ВАЖЛИВО: У разі відсутності першого поповнення або оплати пакету послуг на 4 тижні надається можливість дзвінків лише на номери екстрених служб: 101, 102, 103, 104, 112 та на номер оператора 111.
Обкладинка тарифу
 
Останнє редагування:

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
knedlyk, хіба що за бонуси, на інші мережі можна дзвонити за 50 коп/хв
 
Реєстрація
10.10.19
Місто
Одесса
Если я куплю симкарту водафон експресс смогу ли я его подключить?
 

Кактус

Заблокирован
Реєстрація
30.12.18
Місто
Киев
Сможешь ли ты выпить воды, набрав её в кружку и держа эту кружку перед собою ?
Сможешь ли ты стоять, имея ноги?
Сможешь ли ты дышать, находясь на свежем воздухе?
Сможешь ли ты дожить до старости, задавая такие вопросы?
(на последний вопрос, ответ неоднозначный)
 
Реєстрація
10.10.19
Місто
Одесса
Вот что написано на сайте водафон: Тариф закритий для нових підключень. Я потому и спрашиваю
Что нельзя просто ответить да или нет. Я интересуюсь, что я не так спросил
Или ответ знает только водафон
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Вот что написано на сайте водафон: Тариф закритий для нових підключень. Я потому и спрашиваю
Что нельзя просто ответить да или нет. Я интересуюсь, что я не так спросил
Или ответ знает только водафон
Так.
 
Реєстрація
15.10.19
Місто
Жовті Води
Вот что написано на сайте водафон: Тариф закритий для нових підключень. Я потому и спрашиваю
Что нельзя просто ответить да или нет. Я интересуюсь, что я не так спросил
Или ответ знает только водафон
Так.
8.30 сегодня активировал пакет, тариф Водафон экспресс.
 
Реєстрація
14.08.16
Місто
Энергодар
Телефон
Samsung Galaxy S10 +
Вот что написано на сайте водафон: Тариф закритий для нових підключень. Я потому и спрашиваю
Что нельзя просто ответить да или нет. Я интересуюсь, что я не так спросил
Или ответ знает только водафон
Можете подключить. Я сегодня активировал данный тарифный план. Купил через ОЛХ в Хмельницкой области.
Post automatically merged:

Вот что написано на сайте водафон: Тариф закритий для нових підключень. Я потому и спрашиваю
Что нельзя просто ответить да или нет. Я интересуюсь, что я не так спросил
Или ответ знает только водафон
Можете подключить. Я сегодня активировал данный тарифный план. Купил через ОЛХ в Хмельницкой области.
Активируйте запечатанные стартовые пакеты на которых написано активировать до 31 декабря 2020 года с кодом 095
 
Останнє редагування:
Реєстрація
10.10.19
Місто
Одесса
Получил сегодня стартовый пакет с Ковеля через ОЛХ, пополнил на 40гр. Жду активации
И таки да написано что нужно активировать до конца 2020 года и код 095
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Запорожье
Телефон
Realme PadMini
Активируйте запечатанные стартовые пакеты на которых написано активировать до 31 декабря 2020 года с кодом 095
А то что, если не активировать до конца этого года? Я что-то пропустил?
 
Реєстрація
28.04.16
Місто
UA
У меня на двух еще не пополненных пакетах, срок действия номера был до 14.02.20. У товарища, из той же вроде партии - до 01.01.2021. На всех старпаках при этом, было написано использовать до 31.12.2020. Рулетка блин.. 😀
 
Реєстрація
05.12.11
Місто
Харьков
У меня на двух еще не пополненных пакетах, срок действия номера был до 14.02.20. У товарища, из той же вроде партии - до 01.01.2021. На всех старпаках при этом, было написано использовать до 31.12.2020. Рулетка блин.. 😀


Если просто выломать и вставить сим карту ,то как раз будет дата 01.01.2021 ,а если набрать 111 то от текущей даты плюс 60 дней. Все просто.
 
Реєстрація
19.11.08
Місто
Бровари
Забыл пополнить счет, номер заблокировался, пополнил на 40 грн., сняло 5грн., уже четыре дня номер работает нормально, звоню но на счету так и осталось 35 грн., перегружал, не помогло. Что посоветуете сделать?

Может это за бонусы?
 
  • Like
Реакції: abx

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Бонусы сами не начисляются , пока не закажете самостоятельно . По крайней мере не было никаких смс . Попробуйте узнать расходы в MyVodafone , или позвоните оператору по финансовым вопросам , можно в чат на Веб странице .
 

abx

Реєстрація
12.07.16
Місто
Сіверськ -> Кам'янське
Телефон
Samsung M21
Это глюк, и вряд ли стоит в этом случае пытать оператора. Именно после пропуска очередной абонплаты следующий пакет был начислен за меньшую стоимость, у меня за 10 грн. Можете считать бонусом)
Забыл пополнить счет, номер заблокировался, пополнил на 40 грн., сняло 5грн., уже четыре дня номер работает нормально, звоню но на счету так и осталось 35 грн., перегружал, не помогло. Что посоветуете сделать?

Может это за бонусы?
 
Реєстрація
26.12.19
Місто
Запорожская область
у водафона точно глюки. Пополнила счет, тариф активировался, но деньги не сняло с баланса. Звонить дает, но нет 30 минут на других операторов, снимает по 50 коп за минуту.
 
Реєстрація
26.12.19
Місто
Запорожская область
Статус
Закрита.
Зверху