Припинення надання послуг в Україні, окрім Одеської області

Реєстрація
29.09.11
Місто
Киев
Телефон
iPhone 4s, 5s, 12
З 01.07.2021 року «Інтертелеком» обмежує надання телефонного зв’язку у Вінницькій, Житомирській, Київській та м. Київ, Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях. Частина прямих номерів у центрах областей та всі прямі номери у районах передані у «Укртелеком», пов'язані з ними номери 094 відключено.
Для інтернет-абонентів, абонентів з номерами 094 та абонентів з прямими номерами, що залишились у «Інтертелекомі», всі послуги поки продовжують надаватися без змін на стандартних умовах.
У Одеській області також послуги надаються без змін.

05.08.2020

Інформація про зміни в наданні послуг оператора ТОВ «Інтертелеком» у Львівській, Волинській, Тернопільській, Рівненській, Донецькій, Луганській, Івано-Франківській, Закарпатській та Чернівецькій областях України

"Шановні абоненти! Компанія ТОВ «Інтертелеком» інформує Вас про те, що у зв’язку із відмовою від використання частини радіочастотного ресурсу з 01.09.2020 року компанія ТОВ «Інтертелеком» обмежує надання своїх послуг в ряді областей України, таких як: Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Рівненська, Чернівецька, Донецька та Луганська області. Станом на цей день компанія «Інтертелеком» своєчасно виконала покладені на неї обов’язки щодо проведення радіочастотного рефармінгу, пов’язаного з вивільненням частини свого радіочастотного ресурсу для наступного впровадження стандарту зв’язку E-GSM та запуску проекту LTE-900 іншими операторами мобільного зв’язку. Протягом тривалого часу компанія «Інтертелеком» знаходилася в процесі пошуку та залучення інвестиційної фінансової підтримки, що дозволило б організувати розгортання національних мереж LTE та впровадження інноваційних сервісів, які б відповідали сучасним вимогам до якості надання послуг та очікуванням споживачів. Однак, ситуація з карантинними обмеженнями, що затягнулась, подальше розповсюдження пандемії COVID-19, а також загальна економічна нестабільність в нашій країні та світі не дозволили нашій компанії реалізувати фінансові домовленості з зацікавленими інвесторами та здійснити у встановлені терміни оплату вартості ліцензії на використання технології LTE. Враховуючи обставини, які склалися, оператор зв’язку ТОВ «Інтертелеком» вимушений переглянути свою стратегію розвитку. Її основними елементами стануть відмова від частини радіочастотного спектру, що використовується у теперішній час компанією, оптимізація своєї радіо- і транспортної мережі в ряді регіонів, а також впровадження і активний розвиток додаткових інноваційних IT сервісів. Описані кроки дозволять направити всі зусилля компанії на розвиток елементів нової інфраструктури в регіонах з великою концентрацією абонентської аудиторії, а також поліпшити якісні характеристики голосових та інтернет сервісів, що надаються. Усвідомлюючи свою корпоративну та соціальну відповідальність за безперебійне та якісне надання послуг, компанія ТОВ «Інтертелеком» звернулася до регулятора галузі (до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації) з проханням виконати всі відповідні процедури з переоформлення радіочастотного ресурсу, який був раніше виданий компанії. Компанія ТОВ «Інтертелеком» дякує всім своїм абонентам, які обслуговувалися у вказаних регіонах протягом тривалого часу. Ваша довіра до послуг, які надавалися нашою компанією, дозволяла ТОВ «Інтертелеком» тривалий час знаходитися серед лідерів рейтингу національних операторів зв’язку України, активно розвиватися та вдосконалюватися в умовах високо конкурентного та динамічного телекомунікаційного ринку нашої країни. Ми дякуємо всім бізнес партнерам, які тісно співпрацювали з нами протягом двох десятирічь, які навіть у самі складні періоди допомагали поліпшувати якість роботи нашої мережі та удосконалювати бізнес процеси в ТОВ «Інтертелеком». Наша компанія дякує національному телеком-регулятору НКРЗІ, Міністерству цифрової трансформації і особисто Президенту країни В.О. Зеленському за неодноразове надання нам необхідних можливостей з конструктивного врегулювання питань що до розвитку проекту LTE. Прес-служба ТОВ «Інтертелеком» Офіційний e-mail для звернень:[email protected]"]



интертелеком фсьо?) теперь официально)
 
Причина: актуалізація
Останнє редагування модератором:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
татаринн, не нужен он никому "любой ценой", раньше было выгодно по тарифам для мелкого бизнеса, бабушкам звонить, сейчас мелкий бизнес перешел на мобильные, и все больше уходит в мессенджеры - там намного больше возможностей, чем просто звонки. Остались только номера в астерах-бинотелях, и гос.структуры, но для этого держать "любой ценой" не имеет смысла. Ну и гики кто ностальгирует, как я, но любую цену платить не буду.
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
почему 140?
там есть еще один тарифный план -- Простой, 74 грн/мес
Так тема вроде о Интертелекоме.
Post automatically merged:

Остались только номера в астерах-бинотелях,
В Бинотеле 90грн для юр.лиц (популярен среди "блокировщиков банковских карт").
 

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
татаринн, не нужен он никому "любой ценой", раньше было выгодно по тарифам для мелкого бизнеса, бабушкам звонить, сейчас мелкий бизнес перешел на мобильные, и все больше уходит в мессенджеры - там намного больше возможностей, чем просто звонки. Остались только номера в астерах-бинотелях, и гос.структуры, но для этого держать "любой ценой" не имеет смысла. Ну и гики кто ностальгирует, как я, но любую цену платить не буду.
140 грн это не любой ценой.
тут ещё можно о чем то думать
не для всех абонентов конечно
Но кому то может быть интересно
 

WorkShell

Местный свинорыл
Реєстрація
09.07.16
Місто
Киев
Да, городские уже практически умерли и в основном не нужны как таковые большинству, поэтому все эти разговоры о Укртелекому ни о чем, тем более кому они нужны в нынешнем состоянии, сервисом и с их принципом тарификации?
 

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
разные варианты есть
Действительно, есть еще "мама, я в полиции".. :rolleyes:
это Тут кстати причем?
мне вот сколько раз звонили с разводами, то все время не с ИТ а с обычных мобильных номеров
по банковским может быть ещё в городском номере дело, а по остальному разводилову с мобильников без проблем звонят
я ещё раз говорю, есть люди, у которых номеру сто лет в обед, они его менять не хотят. Так как им могут позвонить люди и они хотят чтобы до них дозвонились.
не все сидят в мессенджерах и прочем
не все созваниваются каждые пару дней чтобы оповестить о смене номера
вот общался с человеком три года назад
а сейчас хочется чтобы он дозвониться смог
вот и все
неужели такой сценарий не возможен ?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
вот общался с человеком три года назад
а сейчас хочется чтобы он дозвониться смог
У единиц из тех, у кого был/есть городской номер от ИТ, он был единственным/основным, все равно для связи остаются слоны. Ради одного звонка раз в три года - ну смешно же звучит, конечно же есть исключения (подтверждающие правило) - но их единицы, можно пренебречь.
 

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
вот общался с человеком три года назад
а сейчас хочется чтобы он дозвониться смог
У единиц из тех, у кого был/есть городской номер от ИТ, он был единственным/основным, все равно для связи остаются слоны. Ради одного звонка раз в три года - ну смешно же звучит, конечно же есть исключения (подтверждающие правило) - но их единицы, можно пренебречь.
ЭВоно ты упёртый )
Ну а вариант когда у человека тоже был ИТ и ты с ним обращался исключительно ИТ-ИТ, твоего слоновьего номера у него не было записано.
а теперь ИТ отрубили и человек со своего слона не может позвонить тебе на твой слон, так как не знает слоноНомера.
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Хороши "единицы", когда в интернете ищешь нужный контакт, да, в основном, какая-нибудь, частная контора, у которой указан контактный номер - городской, а он и не работает уже, и таких номер 95 % - это достаточно отрицательное последствие ситуации с Интертелекомом.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
ЭВоно ты упёртый )
Ну а вариант
Я просто не люблю, когда начинают притягивать за уши (насасывать из пальца, или еще чего-то) надуманные "варианты", оправдывая тупейшие действия обсуждаемого в этой теме оператора.
 

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
ЭВоно ты упёртый )
Ну а вариант
Я просто не люблю, когда начинают притягивать за уши (насасывать из пальца, или еще чего-то) надуманные "варианты", оправдывая тупейшие действия обсуждаемого в этой теме оператора.
насасывать это уже как бэ совсем другая тема.
я высказал мнение, что возможность сохранить свой городской номер, пусть и с миграцией и .т.д это лучше чем однозначно его потерять.
это факт. с этим невозможно спорить по определению.
так как два варианта для маневра это лучше чем один.
вот и все.
кто захочет - сохранит, кто не захочет - вспомнить про насасывания, и не сохранит. в чем проблема? или смысл спора в самом споре?
если человеку не нужно, пусть не сохраняет. никто ж не заставляет.
тупейшие действия оператора обсуждать смысла нет, так как от нас они не зависят. да, было бы лучше если бы он частоты нужные сделал и стандарты и .т.д но обсуждать это нет смысла.
 

zynq

Пессимист
Реєстрація
10.04.18
Місто
Одесса
Укртелеком от меня точно разбогатеет..как и интертелеком...
 

andyz

Заблокирован
Реєстрація
16.04.19
Місто
Киев
Телефон
Nokia 210, LG Classic L18
Так тема вроде о Интертелекоме.
Операция "Ы", вы за ходом беседы не следите?
Post automatically merged:

сейчас мелкий бизнес перешел на мобильные
Maxxx, мы вот для налоговой взяли прямой городской у КС, повесили его на gsm-шлюз -- это из разряда быстрых решений сделать по-быстрому, "на вчера"
Post automatically merged:

Ради одного звонка раз в три года - ну смешно же звучит, конечно же есть исключения (подтверждающие правило) - но их единицы, можно пренебречь.

это, в основном, у пожилых людей -- там контакты хранятся в записных книжках (бумажных) и записаны еще телефоны, которые устанавливались в 70-80-е -- вот у тестя покойного так было: встречи одноклассников (разъехавшихся по всему свету), вот это вот все

для них все эти СИПы однозначно не вариант

но таких уже мало с течением времени :(
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
так как два варианта для маневра это лучше чем один.
Пытались как могли, и в этом им огромный плюс. Другие могли легко забить/забыть/на ыть еще что-то придумать. Сейчас "ожидаемые" скажут естественно иное что-то, они же лучше всегда знают что делать в критических ситуациях, слушаем...
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Як воно не сюди, то перенесіть туди, куди треба.
Але так виглядає, що сюди.

Щодо перспектив із прямими (ґеоґрафічними) номерами Інтера в Києві (підкреслюю: тут саме про номери, про все инше нічого не знаю, хоча ясно, що воно все пов'язано).
Певно, комусь буде корисне.
Маю на юр. особі 2 номери Інтера (обидва з історією ~10 років).
Один номер є (44)587xxxx (історично родом з ITC),
другий – (44)360xxxx (інтерівський як він є).
Обидва заведені в SIP (це я до того, що їхня радіомережа як така – мені байдужа).
Так от, сьогодні телефонує мені дівчина (телефонує на мій власний UMC, але то, певно, не принципово) і розповіда таке: "незабаром, мовляв, шмат номерного ресурсу включно із діапазоном (44)360xxxx буде повернуто державі" (кінець цитати)
а я їй: "чивитамвсіїбанулися?!! вибачте... і шо маю робити із тим?"
а вона: "або обрати инший номер з діапазонів, що лишаються, або біс його зна..."
я: "а коли ж, доню, це лихо має статися?"
вона: "нуууу, десь протягом трьох місяців; то шо мені записати про пана наміри?"
я: "запиши, доню, шо я в ахує! ні, не так, пиши: дякую, що поінформували, розмірковуватиму".

Якшошо, (44)587xxxx поки не чіпатимуть (з її ж таки слів, але ми розуміємо...).
Отаке. Майте собі на увазі.
 
Реєстрація
10.09.20
Місто
Dnipro
Як воно не сюди, то перенесіть туди, куди треба.
Але так виглядає, що сюди.

Щодо перспектив із прямими (ґеоґрафічними) номерами Інтера в Києві (підкреслюю: тут саме про номери, про все инше нічого не знаю, хоча ясно, що воно все пов'язано).
Певно, комусь буде корисне.
Маю на юр. особі 2 номери Інтера (обидва з історією ~10 років).
Один номер є (44)587xxxx (історично родом з ITC),
другий – (44)360xxxx (інтерівський як він є).
Обидва заведені в SIP (це я до того, що їхня радіомережа як така – мені байдужа).
Так от, сьогодні телефонує мені дівчина (телефонує на мій власний UMC, але то, певно, не принципово) і розповіда таке: "незабаром, мовляв, шмат номерного ресурсу включно із діапазоном (44)360xxxx буде повернуто державі" (кінець цитати)
а я їй: "чивитамвсіїбанулися?!! вибачте... і шо маю робити із тим?"
а вона: "або обрати инший номер з діапазонів, що лишаються, або біс його зна..."
я: "а коли ж, доню, це лихо має статися?"
вона: "нуууу, десь протягом трьох місяців; то шо мені записати про пана наміри?"
я: "запиши, доню, шо я в ахує! ні, не так, пиши: дякую, що поінформували, розмірковуватиму".

Якшошо, (44)587xxxx поки не чіпатимуть (з її ж таки слів, але ми розуміємо...).
Отаке. Майте собі на увазі.

Если отжим номерной емкости неизбежен, то купить номер (ххх)360 .. .. у какого нибуть оператора и всем говорить шо так и было изначально.
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
купить номер (ххх)360 .. .. у какого нибуть оператора и всем говорить шо так и было изначально.
Как же я его куплю, если он еще мне пока принадлежит?
А когда у меня отберут и вернут государству, то совершенно не обязательно эту емкость тут же выдадут "какому нибуть оператору". Или Вы что-то знаете?
 
Зверху