Припинення надання послуг в Україні, окрім Одеської області

Реєстрація
29.09.11
Місто
Киев
Телефон
iPhone 4s, 5s, 12
З 01.07.2021 року «Інтертелеком» обмежує надання телефонного зв’язку у Вінницькій, Житомирській, Київській та м. Київ, Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях. Частина прямих номерів у центрах областей та всі прямі номери у районах передані у «Укртелеком», пов'язані з ними номери 094 відключено.
Для інтернет-абонентів, абонентів з номерами 094 та абонентів з прямими номерами, що залишились у «Інтертелекомі», всі послуги поки продовжують надаватися без змін на стандартних умовах.
У Одеській області також послуги надаються без змін.

05.08.2020

Інформація про зміни в наданні послуг оператора ТОВ «Інтертелеком» у Львівській, Волинській, Тернопільській, Рівненській, Донецькій, Луганській, Івано-Франківській, Закарпатській та Чернівецькій областях України

"Шановні абоненти! Компанія ТОВ «Інтертелеком» інформує Вас про те, що у зв’язку із відмовою від використання частини радіочастотного ресурсу з 01.09.2020 року компанія ТОВ «Інтертелеком» обмежує надання своїх послуг в ряді областей України, таких як: Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Рівненська, Чернівецька, Донецька та Луганська області. Станом на цей день компанія «Інтертелеком» своєчасно виконала покладені на неї обов’язки щодо проведення радіочастотного рефармінгу, пов’язаного з вивільненням частини свого радіочастотного ресурсу для наступного впровадження стандарту зв’язку E-GSM та запуску проекту LTE-900 іншими операторами мобільного зв’язку. Протягом тривалого часу компанія «Інтертелеком» знаходилася в процесі пошуку та залучення інвестиційної фінансової підтримки, що дозволило б організувати розгортання національних мереж LTE та впровадження інноваційних сервісів, які б відповідали сучасним вимогам до якості надання послуг та очікуванням споживачів. Однак, ситуація з карантинними обмеженнями, що затягнулась, подальше розповсюдження пандемії COVID-19, а також загальна економічна нестабільність в нашій країні та світі не дозволили нашій компанії реалізувати фінансові домовленості з зацікавленими інвесторами та здійснити у встановлені терміни оплату вартості ліцензії на використання технології LTE. Враховуючи обставини, які склалися, оператор зв’язку ТОВ «Інтертелеком» вимушений переглянути свою стратегію розвитку. Її основними елементами стануть відмова від частини радіочастотного спектру, що використовується у теперішній час компанією, оптимізація своєї радіо- і транспортної мережі в ряді регіонів, а також впровадження і активний розвиток додаткових інноваційних IT сервісів. Описані кроки дозволять направити всі зусилля компанії на розвиток елементів нової інфраструктури в регіонах з великою концентрацією абонентської аудиторії, а також поліпшити якісні характеристики голосових та інтернет сервісів, що надаються. Усвідомлюючи свою корпоративну та соціальну відповідальність за безперебійне та якісне надання послуг, компанія ТОВ «Інтертелеком» звернулася до регулятора галузі (до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації) з проханням виконати всі відповідні процедури з переоформлення радіочастотного ресурсу, який був раніше виданий компанії. Компанія ТОВ «Інтертелеком» дякує всім своїм абонентам, які обслуговувалися у вказаних регіонах протягом тривалого часу. Ваша довіра до послуг, які надавалися нашою компанією, дозволяла ТОВ «Інтертелеком» тривалий час знаходитися серед лідерів рейтингу національних операторів зв’язку України, активно розвиватися та вдосконалюватися в умовах високо конкурентного та динамічного телекомунікаційного ринку нашої країни. Ми дякуємо всім бізнес партнерам, які тісно співпрацювали з нами протягом двох десятирічь, які навіть у самі складні періоди допомагали поліпшувати якість роботи нашої мережі та удосконалювати бізнес процеси в ТОВ «Інтертелеком». Наша компанія дякує національному телеком-регулятору НКРЗІ, Міністерству цифрової трансформації і особисто Президенту країни В.О. Зеленському за неодноразове надання нам необхідних можливостей з конструктивного врегулювання питань що до розвитку проекту LTE. Прес-служба ТОВ «Інтертелеком» Офіційний e-mail для звернень:[email protected]"]



интертелеком фсьо?) теперь официально)
 
Причина: актуалізація
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Вот мы и поняли принципы по которым ИТ проводит сегрегацию.. :)
В очередной раз, немного по дебильному все получилось. Чет не уверен я в настолько тупости подхода. alexeydon, а скинь плиз номер в личку, может что проясню. Если действительно по такому принципу полетят отключения, то можно поднять гранешку не чокаясь.
Post automatically merged:

Очень даже интересно, на номерную емкость 44362 мне доступ для просмотра закрыт. Кто-то выкладывал пулы номеров, от которых отказались. Предполагаю, здесь именно эта ситуация и есть. 44360, 44361 могу смотреть.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
А не, вру, только именно к номеру alexeydon, закрыт доступ. Номера +-1 и т.п. все открыто, а вот этот не могу даже глянуть, спецагент?:oops: Или сегрегация не раскрыта до конца.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я в 2012-му підключав 032253.... у Львові. В 2017-му перевів його на київську нумерації 044587.... З того часу він переважно на Київщині. Майже завжди сплачена абонплата.
Поки працює.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
А не, вру, только именно к номеру alexeydon, закрыт доступ. Номера +-1 и т.п. все открыто, а вот этот не могу даже глянуть, спецагент?:oops: Или сегрегация не раскрыта до конца.
скорее всего у дилеров нет доступа к номерам, которые подключались в Донецке, Луганске до 2014 года
 
Реєстрація
20.08.15
Місто
киев
Телефон
Samsung S23 Ultra
А не, вру, только именно к номеру alexeydon, закрыт доступ. Номера +-1 и т.п. все открыто, а вот этот не могу даже глянуть, спецагент?:oops: Или сегрегация не раскрыта до конца.
Нет доступа , потому что подключен в Донецке был... Ни у кого доступа нет к донецким номерам . Но тут номер киевский , может теперь нет доступа к любым номерам , которые были подключены в Донецке\Луганске ? Попробуй любой другой донецкий номер , у тебя к нему не должно быть доступа. А вот почему нет доступа к киевскому номеру подключенному в донецке .... вопрос.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Про Донецкую и Луганскую нумерацию это понятно, здесь же иной случай. Если вдруг будет у кого-то подобное, просьба отписаться, снова методом тыка будем искать логику)
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
А подключался где? :)
Не залежить від регіону підключення, думаю залежить де він знаходився в момент відключення регіонів. В мене два номери 034... знаходився в Львівській обл. І 0539.... В Івано-Франківській-заблокували( перший і перший і другий підключались в Києві). 0499.. знаходиться фізично в Києві, підключений в Києві не заблоковано)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А подключался где? :)
Не залежить від регіону підключення, думаю залежить де він знаходився в момент відключення регіонів. В мене два номери 034... знаходився в Львівській обл. І 0539.... В Івано-Франківській-заблокували( перший і перший і другий підключались в Києві). 0499.. знаходиться фізично в Києві, підключений в Києві не заблоковано)
Ну й маразм в Інтера з цим. Могли хоча б спробувати зателефонувати на номери перед відключенням, щоби уточнити.
 

Мимоходом

Дебил, но зато откровенный.. :)
Реєстрація
24.06.17
Місто
Киев
думаю залежить де він знаходився в момент відключення регіонів.
І де ж він, цікаво, знаходився в момент відключення регіонів? Ви не пробували про це прочитати, перш ніж свої гіпотези виказувати? :)
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
А подключался где? :)
Не залежить від регіону підключення, думаю залежить де він знаходився в момент відключення регіонів. В мене два номери 034... знаходився в Львівській обл. І 0539.... В Івано-Франківській-заблокували( перший і перший і другий підключались в Києві). 0499.. знаходиться фізично в Києві, підключений в Києві не заблоковано)
Ну й маразм в Інтера з цим. Могли хоча б спробувати зателефонувати на номери перед відключенням, щоби уточнити.
Уточню: все це для інтернет номерів. Голосові працюють без проблем
 
Реєстрація
20.04.10
Місто
Днепр
Был в Славянске связи нет( Святогорск также тишина, но насколько знаю там Интера никогда не было.
У меня также забрали номер itphone старт 0945002302 внаглую хотя срок его жизни после всех изменений тарифов уже был 12 месяцев. И на счету были деньги. В каллцентре сначала начали заливать что я его сам удалил с приложения, потом начали говорить что я его год не пополнял, хотя это не так. В итоге ничего доказать невозможно. Просто забрали номер в одностороннем порядке. Не порядочно сейчас стали вести, одним звонят с вопросами почему не пользуетесь, другим рубят без спроса. Может у кого есть доступ к просмотру подскажет почему номер отключили?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Был в Славянске связи нет( Святогорск также тишина, но насколько знаю там Интера никогда не было.
У меня также забрали номер itphone старт 0945002302 внаглую хотя срок его жизни после всех изменений тарифов уже был 12 месяцев. И на счету были деньги. В каллцентре сначала начали заливать что я его сам удалил с приложения, потом начали говорить что я его год не пополнял, хотя это не так. В итоге ничего доказать невозможно. Просто забрали номер в одностороннем порядке. Не порядочно сейчас стали вести, одним звонят с вопросами почему не пользуетесь, другим рубят без спроса. Может у кого есть доступ к просмотру подскажет почему номер отключили?
У Святогірську ловить на 12дБ антену з Ізюма, хоча доволі слабо - макс. 2 Мб/с витягував. Рік тому перевіряв.
 
Реєстрація
28.09.09
Місто
Донецька обл.
Телефон
Nokia 6 - VF/LC
Вот и в Константиновке демонтировали БСки, 3 дня назад еще все было на месте...Фото одной из них (первая фотка - как было, вторая - сегодня сфотал). Вторая БС была на вышке РТПЦ (релейка той, что на фото, на нее была направлена).

IMG_20180731_2.jpg

IMG_20201018_2.jpg
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Вот и в Константиновке демонтировали БСки, 3 дня назад еще все было на месте...Фото одной из них (первая фотка - как было, вторая - сегодня сфотал). Вторая БС была на вышке РТПЦ (релейка той, что на фото, на нее была направлена).

ШПД теж демонтували чи його й не було раніше?
 
Реєстрація
28.09.09
Місто
Донецька обл.
Телефон
Nokia 6 - VF/LC
Вот и в Константиновке демонтировали БСки, 3 дня назад еще все было на месте...Фото одной из них (первая фотка - как было, вторая - сегодня сфотал). Вторая БС была на вышке РТПЦ (релейка той, что на фото, на нее была направлена).

ШПД теж демонтували чи його й не було раніше?
Да, все демонтировали, на той же мачте висела маленькая антеннка. Ща, фотка где-то была, там можно рассмотреть ее, чуть ниже секторов.
IMG_20200822_2.jpg
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Вот и в Константиновке демонтировали БСки, 3 дня назад еще все было на месте...Фото одной из них (первая фотка - как было, вторая - сегодня сфотал). Вторая БС была на вышке РТПЦ (релейка той, что на фото, на нее была направлена).

ШПД теж демонтували чи його й не було раніше?
Да, все демонтировали, на той же мачте висела маленькая антеннка. Ща, фотка где-то была, там можно рассмотреть ее, чуть ниже секторов.
Это был ШПД лте 1900 или вифи?
 
Реєстрація
28.09.09
Місто
Донецька обл.
Телефон
Nokia 6 - VF/LC
Shinime, этого точно не знаю. Та маленькая антенна была прицеплена на мачту в прошлом году, я в какой-то теме по Интертелекому отписывался по этому поводу, вроде отвечали, что ШПД. Вот только какой?..
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Shinime, этого точно не знаю. Та маленькая антенна была прицеплена на мачту в прошлом году, я в какой-то теме по Интертелекому отписывался по этому поводу, вроде отвечали, что ШПД. Вот только какой?..
99999 сканувався при пошуку мереж на смарті з б25?
 
Зверху