al-m

red-*****.com
Реєстрація
25.02.08
Місто
Херсонская обл.
Телефон
Samsung
Raiffeisen
BANK

raiffeisen.ua
521 з мереж «Vodafone Ukraine», +380 (68) 490-0888 з мереж «Київстар», 0 (800) 500-500 по Україні, +380 (44) 490-8888 із-за кордону || ✉ [email protected]
iNET-банкінґ online.aval.ua Raiffeisen Online | Raiffeisen Online мобільні застосунки

β Мобільні застосунки "MyRaif" для закритого бета-тестування | Спільнота в Telegram
 
Причина: бета-тестування
Останнє редагування модератором:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
О хоспадя...

Поцікавитися - означає, взнати, чи закрили рахунки. Тому що рахунки закриваються певний час 30-45 діб.
Із врахуванням раздолбайства, може щось піти не так і рахунки не закриються.
 

zynq

Пессимист
Реєстрація
10.04.18
Місто
Одесса
О хоспадя...

Поцікавитися - означає, взнати, чи закрили рахунки. Тому що рахунки закриваються певний час 30-45 діб.
Із врахуванням раздолбайства, може щось піти не так і рахунки не закриються.
В авале закрывают в течении 3 месяцев.так было в прошлом году
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Поцікавитися - означає, взнати, чи закрили рахунки.

З сусідньої теми. Був свого часу клієнтом приматбанку.
Правильно закрив рахунок та отримав бАмажку.
Потім почалися дзвінки та смс про заборгованість.
Але у відповідь я посміхався, щоб спочатку подивилися, яку бАмажку мені видали і потім готовий спілкуватися з ними і далі.

Але при закритті, ще до отримання мною папірця мені розповідали, що рахунок закритий :):):)

Кочевник тепер розумієш різницю між "сказали" та "підтвердили документально"?
 
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
Объясните если я не буду закрывать з п карту,она уже не нужна,20 грн за обслуживание карты если 6 мес не будет движения денег уйдёт в минус по карте 20грн!?спс и если уйдёт минус 20 то будут штрафы 38% годовых?бо было дело за смс информирование 19 грн угнало в минус и на след месяц был процент штрафа 4 коп вроде,шо делать,закрыть карту или хай лежит!???
 

bearing

Заблокирован
Реєстрація
20.08.19
Місто
Киев
Объясните если я не буду закрывать з п карту,она уже не нужна,20 грн за обслуживание карты если 6 мес не будет движения денег уйдёт в минус по карте 20грн!?спс и если уйдёт минус 20 то будут штрафы 38% годовых?бо было дело за смс информирование 19 грн угнало в минус и на след месяц был процент штрафа 4 коп вроде,шо делать,закрыть карту или хай лежит!???
Закрой лучше.
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Запорожье
Телефон
Realme PadMini
Выше я приводил пункт из договора. Снимет 20грн. или весь остаок который менее 20. Но, не более того, без минусов. В минус загоняют, как писали выше, по другой причине.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев

Timurnet

Заблокирован
Реєстрація
29.04.18
Місто
Боярка
Народ, подскажите Аваль всегда такой тугой, что перевод 100 грн на его карту висит уже вторые сутки в обработке?
 
Реєстрація
05.04.18
Місто
Киев
Из моего опыта от других банков обычно зачисляет в течении 2-3 часов, внутри банка 10-15 минут. Реквизиты правильные?
 

Timurnet

Заблокирован
Реєстрація
29.04.18
Місто
Боярка
Да все правильно. Только сегодня обработали. 3 дня прошло! Делал тестовый перевод 100 грн с ПУМБа себе на Аваль, чисто для проверки берет ли кто комис. В приложухе проверял статус ааждые 3 часа.
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
Да все правильно. Только сегодня обработали. 3 дня прошло! Делал тестовый перевод 100 грн с ПУМБа себе на Аваль, чисто для проверки берет ли кто комис. В приложухе проверял статус ааждые 3 часа.
А каким сервисом делали перевод?
Толкали-тянули?

Ком-ю кто то взял?
 
Реєстрація
30.10.20
Місто
kyiv, ukraine
Народ, подскажите Аваль всегда такой тугой, что перевод 100 грн на его карту висит уже вторые сутки в обработке?
на балансе карты деньги сразу отобразились? то что висит в обработке - это движение по счету, точно такое же как и в других банках, только вам это не показывают.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Вестерн Юнион можно в личном кабинете "обналичить"? (как в Привате) :)
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Райффайзен Банк Аваль з 17 червня змінив свою назву на Райффайзен Банк.

Відповідні зміни внесено у статут банку та державний реєстр, повідомляється на сайті банку.

На клієнтів банку перейменування ніяк не впливає: перевипускати картки чи переоформлювати раніше подані документи не потрібно.

Зміну назви банк пояснює тим, що "так простіше". Крім того, австрійські акціонери хочуть підкреслити свою присутність на українському ринку.

"Рухаючись до простоти, ми підкреслюємо приналежність банку до потужної міжнародної фінансової групи", - пояснив голова правління Райффайзен Банку Олександр Писарук.

Нагадаємо, що "Райффайзен Банк Аваль" веде свою історію з 1992 року, коли Національний банк зареєстрував його під назвою акціонерний комерційний банк "Аваль".

У 2005 році засновники банку продали його австрійській групі Raiffeisen Int за 1 млрд доларів. З того часу він є частиною міжнародної банківської групи Raiffeisen Bank International та називається "Райффайзен банк Аваль".
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Зміну назви банк пояснює тим, що "так простіше". Крім того, австрійські акціонери хочуть підкреслити свою присутність на українському ринку.
Стільки років не хотіли, і тут на тобі. Маркєтолухи своє.
Сподіваюсь, хоч не додумаються адресу сайту міняти
 

Theos

Заблокирован
Реєстрація
05.08.18
Місто
Харків
Телефон
Ulefone Armor 3t
Зачем? Для многих он как был АППБ "Аваль", так и остался )))
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Зверху