Автомобільна тема

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
stryzhko, Шкоди в такую ціну я не знаходив, або вбите та підозріле, фанати цієї марки хочуть за них багато, може й воно того варте, але виходить за бюджет.
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Шкоди в такую ціну я не знаходив, або вбите та підозріле, фанати цієї марки хочуть за них багато, може й воно того варте, але виходить за бюджет.
В 5-6 тис. чи 7-8? Бо по мірі збору інформації бюджет росте
 
Реєстрація
17.10.09
Місто
Ровно
Телефон
Samsung J3 2016
Можна детальніше якого року, пробіг і в скільки обходиться така неекономія?
2006 год, пробег 150. Детального подсчета стоимости не веду, но замена масла и фильтров по материалам обходится около 1000 грн. Произвести замену реально самому, если есть яма. Масло меняю через 7-8 тыс. Остальные работы стараюсь делать на приличных СТО, где работают по наряд-заказам и выдают какие то документы по итогу. Было несколько попыток перейти на гаражный сервис, но...не нашел я на гаражах "своего" мастера, а надменности, хамства и некомпетентности видел много.
Меня даже древний ВАЗ 2105 почти моего года рождения с таким подходом не подводил ни разу.
Повезло! Но все же нет ничего лучше оригинальной запчасти. Конечно, в каждом случае нужно всё взвешивать, но и ставить откровенное фуфло и лить дешевое масло - не умно.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Для мене бюджет поки кусається.
Саме таку придивляється свояк через пару років на заміну свого першого Акцента і розумію зараз в продажі 90% - американські битки?
І ще питання чи дійсно у VAG найважче приховати скручення пробігу? Чи професіонал зробить це без проблем?
Чи то для європейців 15-20річних стандартна картина, а американців 7-10 не крутять?
Если кусается, то возьми Авео, тут ранее советовали. Действительно хороший вариант, живая 8-клапанная с кондиционером будет стоить от 6 до 7 тыс.
По американцам - ничего страшного, если авто было бито, но слегка. Продаван же тоже не идиот и не будет покупать под восстановление сильно битую, с которой можно вляпаться. Это же можно проверить что и как было, зато пробег 100% не отмотан на американцах, если она с аукционов(а таких 95%)
 

Disabled

FCDK
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
SM-A525FZKI
В 5-6 тис. чи 7-8? Бо по мірі збору інформації бюджет росте
Це так і працює. Коли бюджет 7-8 то вже починаєш думати, може щось свіжіше/класом повище, а тоді блін треба ще 2-3 докинути щоб машина норм була, а потім такий блін... і коло знову замикається. Я так починав з смарту за 3000$ :D Потім замість Смарту була Ніссан Мікра яка збільшила планку до 5000$, а потім з'ясувалось що є Фабія, але фабії були всі на ручці.. так я прийшов до вибору між Ібіцею та Поло які по суті те саме.

Можна детальніше якого року, пробіг і в скільки обходиться така неекономія?
Для приклабду розуміння Поло 2010 на ДСГ з початковим пробігом 150 з копійками тис. За 5,5 місяців експлуатації вже майже 161 тис км.
Машина купувалась у перекупщика майже по низу ринка, десь на 500-1000$ дешевше аналогічних пропозицій в схожій комплектації
За цей час витрати окрім пального:
Сама машина 7400$, потім через 3 тижні машина познайомилась з парканом у дворі - 600$
Всякі перші діагностики, розвали-сходження - 60$
Відновлення роботи ручника - 40$
Перша заміна оливи і всіх фільтрів - 120$
Комплект зимової гуми + переобування - 180$
Через 8 тис пробігу ДСГ стало геть зовсім погано, стало зрозумілим що пора ремонтуватись - 400$
Через 8 тис одна заміна оливи і фільтра - 40$
На 160 тис км сдох генератор - 50$.
Також власними силами була полагоджена пічка яка після поїздок по пилюці нахапалась її і почала дуже сильно вібрувати. Повна розборка, прочистка і збірка зайняла 4 години часу.
Також за цей час була в хлами добита підвіска (вона на момент придбання вже була не дуже + я не бережу її), за попередніми оцінками баксів 200 на відновлення потрібно буде.
І це ще я нічого не робив з заміною гальмівної рідини, антифризи і тому подібне. Також є підозра що потрібно міняти подушку/подушки двигуна бо є вібрації на 1100 та 1900 об, але я не надто тим парюсь бо все одно машина в мене максимум рік протримається і буде мінятись на GTI варіант.
 

viktoralex

Циничный реалист
Реєстрація
04.12.12
Місто
Ахтырка
Телефон
Redmi 7A
stryzhko, ценник обслуживания авто тема довольно неоднозначная.
У меня, например, Passat B5 1997 года, пробег на момент покупки 310000 (можно смело добавить 100-150 к) не видивший украинских реалий за полтора года скушал 13500 грн. Сюда вошли из самого тяжёлого две замены масла со всеми фильтрами, комплект зимней резины, замена глушителя, замена гофры, замена пары рычагов и наконечников, замена трапеции дворников, замена радиатора. Шиномонтаж, мойки и плюшки-улучшайки считать глупо, так как это очень индивидуально. Заправки тоже сюда не входят. Пробег за полтора года 18000 по очень паршивым дорогам.
P.S. большинство работ стараюсь делать сам, потому как то ценник неадекватный то руки ... золотые у наших мастеров. Так что будьте готовы и к этому.
 
Реєстрація
01.03.11
Місто
Днепр
Телефон
iPhone 12, AW3, iPad m2
Кто какими ароматизаторами пользуется? Посоветуйте. (Прошу прощения если уже обсуждали)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Кто какими ароматизаторами пользуется? Посоветуйте. (Прошу прощения если уже обсуждали)
Чистим повітрям. Ненавиджу сторонні запаху в авто, тому намагаюся тримати салон чистим і сухим. Тварин не пускаю в авто, паління забороняю.
Post automatically merged:

Тварин не пускаю в авто
Збрехав. Єдине виключення - хвилястий папуга в клітці, на задньому сидінні, пристібнутий :giggle:
photo_2020-09-13_09-31-43.jpg
 
Останнє редагування:
Реєстрація
17.10.09
Місто
Ровно
Телефон
Samsung J3 2016
Глейд для ванной. Можно спрятать в укромное место, ненавязчивый долгоиграющий запах.
 

Вкладення

  • 83021_1.jpeg
    83021_1.jpeg
    27.2 КБ · Перегляди: 12

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В мене була епопія боротьби з сигаретним запахом з радіатора пічкі чи то випаровувача кондиціонера. Залишився від папірєдніка.
Протягом року тричі задував в повітряпроводи піну для очищення систем кондиціонування. Вичищав все пилососом з випаровувача, заливав піною сам випаровувач кондиціонера. Після третьої обробки запах пішов з авто.
 
Реєстрація
01.03.11
Місто
Днепр
Телефон
iPhone 12, AW3, iPad m2
В мене була епопія боротьби з сигаретним запахом з радіатора пічкі чи то випаровувача кондиціонера. Залишився від папірєдніка.
Протягом року тричі задував в повітряпроводи піну для очищення систем кондиціонування. Вичищав все пилососом з випаровувача, заливав піною сам випаровувач кондиціонера. Після третьої обробки запах пішов з авто.
Таких проблем у меня нет. Просто интересно мнение кто чем пользуется для поддержания легкого аромата в салоне авто.
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
В мене була епопія боротьби з сигаретним запахом з радіатора пічкі чи то випаровувача кондиціонера. Залишився від папірєдніка.
оффтоп. как можно курить в закрытой машине? это особый вид мазохизма?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
А я когда купил машину на второй день ее в детейлинг отдал. Хоть прошлый хозяин и не курил и вообще не грязнуля - все равно хотелось убраться для себя, чтоб знать что чужих соплей и ногтей нет:) Еще и озонирование по моему подарили, какая-то вундевафля внутри салона стояла и чего-то там молотила:)
После этого использую вонючки не бренда а просто каких мне вкус понравится, в магазине хожу и подбираю аромат. Лично мне нравятся тяжелые, мужские запахи, как у лосьонов после бритья. Но даже если вонючка выдохлась - машина не воняет ни летом ни зимой благодаря предвартельной чистке, то есть вонючка просто добавляет аромат, а не маскирует какой-то посторонний запах.
В старом сивике еще был мешочек с кофейными зернами возле ручника. Прошлый хозяин положил, я выбрасывать не стал, иногда зерна менял. Говорят оно так посторонние запахи впитывает.
А вообще насчет машины я жуткий чистюля, даже больше чем в квартире иногда :) Просто не понимаю, как можно ездить в хлеву, когда изредка езжу в чужих машинах, не такси - вроде человек интиллигентный, не нищеброд, а на ковриках сантиметр песка, на сидушках пятна от напитков, дверные карты и пол багажника такой будто там свиней возили.
 
Останнє редагування:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
І це ще я нічого не робив з заміною гальмівної рідини
Вот с этого я бы начал. Ее вообще рекомендуется менять раз в два года. Правда, по идее, когда совсем плохо, должна лампочка на приборке загораться.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В мене була епопія боротьби з сигаретним запахом з радіатора пічкі чи то випаровувача кондиціонера. Залишився від папірєдніка.
оффтоп. как можно курить в закрытой машине? это особый вид мазохизма?
Не вияснив, бо від папірєдніка залишився лише запах цигарок.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
13500 грн. Сюда вошли из самого тяжёлого две замены масла со всеми фильтрами, комплект зимней резины, замена глушителя, замена гофры, замена пары рычагов и наконечников, замена трапеции дворников, замена радиатора. Шиномонтаж, мойки и плюшки-улучшайки считать глупо, так как это очень индивидуально
такое впечатление, что ты своими руками не только работу делал, а и сам запчасти изготавливал ...
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Ага, только резина под 1000 колесо если новая белоцерковская.
 
Зверху