Автомобільна тема

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
этот аккум обслуживаемый, просто верхнюю плашку надо будет отклеить
Ну, не вводи в заблуждение...
Необслуживаемый - значит, необслуживаемый.
А если предлагается "СДЕЛАТЬ" его обслуживаемым - это совсем другой вопрос...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Так понимаю, когда я отвечал на пост, "конца" еще не было.. Как правило, эти доливы как "коронавирусному компресс" - мало что дают, потому верхнюю крышку и заклеивают. Проверено на 12V аккумах для UPS. С покупкой хорошего зарядника и регулярной подзарядкой (особенно в холодное время) - согласен, куда больший эффект.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Яка ціна нормального зарядного з контролем заряду/розряду?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
@Кочевник, я який саме ти хтів контролер? Це не Li-Ion, там не треба дуже розумної схеми заряду, головне щоб дроти пропускали струм який треба. Саме цей девайс не рекламую, але ціна +-
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Це не Li-Ion, там не треба дуже розумної схеми заряду, головне щоб дроти пропускали струм який треба.
Коли я був молодий і дурний і переймався всілякими дрібницями, то читав, що автомобільним акумуляторам потрібний хитрий струм заряду. І змінювати його в залежності від ступені заряду акумулятора. Тоді це реально піде на користь акумулятору.
З таким апаратом в мене виникають питання щодо доцільності його покупки. Хіба просто зарядити розряджений акумулятор.
 
  • Like
Реакції: Tsa

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
потрібний хитрий струм заряду. І змінювати його в залежності від ступені заряду акумулятора
Ніт, ніякий не хитрий, його не можна змінювати якраз - саме постійний струм в 0,1 від його ємності в А*г, до певного значення напруги, а потім підтримка постійної напруги. Контролер розумний не потрібен, все робиться на аналогових елементах, але - досить потужних, особливо для аккумів 85 Аг, бо струм буде 8 Ампер.
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Киев
Телефон
Xperia IV
кто-то имел опыт покупки амера (битки как понял, берут чаще) на их аукционах? В частности на aiia
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Как правило, эти доливы как "коронавирусному компресс" - мало что дают, потому верхнюю крышку и заклеивают. Проверено на 12V аккумах для UPS
ты не путай гелевый батарейко в упсах и "жидкий" в тачилах
гелевому долив воды мало поможет, т.к. к тому времени он уже знатно деградирует
автомобильные хоть и делают с хитрыми крышками, чтобы исключить испарение электролита, но со временем уровень может упасть, особенно при проблемах с электрикой, и вот тогда долив воды поможет
исключение из автомобильных - AGM, хоть туда и льется жидкий электролит, они больше похожи на гелевые, чем на обычные жидкие
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
В упсах далеко не всегда гелевые, так обычно кислотные, но не с жидким электролитом, а пропитанная вата.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
"пропитанная вата" это близко к AGM (adsorbed glass mat) технологии
спорить не буду, может и такие часто ставят в упсы
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
кто-то имел опыт покупки амера (битки как понял, берут чаще) на их аукционах? В частности на aiia
Я тягнув собі цього року. Також у нас на форумі ще є людина яка тягає побільше мого :)
Коли я забирав своє авто в Євротерміналі після митного очищення, говорив з експедитором стосовно відсотку біточків та цілих, так от він сказав, що особисто видав за останні 2 дні 80 авто, і моя єдина ціла.
manheim - аукціон в основному цілих авто
iaai - аукціон в основному битих авто від страхових компаній
copart - аукціон різних авто, там є ділери, страхові, фізособи, жуліки ... схожий по типу на наш авто.ріа
Також є і інші аукціони: adesa, ove, та площадки: autotrader, kb, і не забуваємо про діллерів, як ОД так і просто перепродаванів.
 
Останнє редагування:

GreyCat

Консервативний новатор
Реєстрація
09.08.13
Місто
м. Одеса, UA
Телефон
Samsung: A52, Tab А8"
Яка ціна нормального зарядного з контролем заряду/розряду?
А розряду навіщо?
Колись брав у чайнів зарядний пристрій - цілком задоволений. Для періодичного вливання в АКБ саме те що треба. Імпульсник, легенький, повний автомат. Якщо цікавить подивилюсь тип. Дивитись?

Зветься так Зарядное устройство SON-1206D 12V/6A для автомобильных аккумуляторов.
Брати чи ні і де... вирішуй сам ☺
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А розряду навіщо?
Колись брав у чайнів зарядний пристрій - цілком задоволений. Для періодичного вливання в АКБ саме те що треба. Імпульсник, легенький, повний автомат. Якщо цікавить подивилюсь тип. Дивитись?
Тіпа для десульфатації. А що, не потрібно?
Подивися, при нагоді.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
А розряду навіщо?
Колись брав у чайнів зарядний пристрій - цілком задоволений. Для періодичного вливання в АКБ саме те що треба. Імпульсник, легенький, повний автомат. Якщо цікавить подивилюсь тип. Дивитись?
Подивись, якщо не важно. Мені теж цікаво.
 

GreyCat

Консервативний новатор
Реєстрація
09.08.13
Місто
м. Одеса, UA
Телефон
Samsung: A52, Tab А8"
Зарядное устройство SON-1206D 12V/6A для автомобильных аккумуляторов.
Post automatically merged:

Тіпа для десульфатації. А що, не потрібно?
Сучасна АКБ від середньої та вище не портребує має в складі присадки та інше від сульфатації пластин. Буде жити скільки їй на роду написано. На цю тему не варто перейматися. ЦМВД.
 
Останнє редагування:
Зверху