Акумулятори для мобільних телефонів

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Давали вже посилання на нього. Буду думав. Ретельно і боляче.
А тут? Я купував для свого айфона.
Зачем давать ссылки на отсутствующий товар?? В большинстве случаев пишут "в наличии" - а по факту нет, а тут даже не пишут.
 

OSV

Реєстрація
23.11.10
Місто
Харків
Телефон
С номеронабирателем...
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Samsung S8. Почав значно швидше розряджатися. AccuBattery підказує, що його ємність впала десь на 20%. Телефон в користування 3 роки.
Чи доцільно міняти батарею? Серед питань, які впливають на доцільність:
1. Ймовірність знайти за адекватні гроші ( до 600 грн) батарею, яка буде мати ємність хоча б 95% від нової заводської.
2. Після заміни батареї телефон не втратить попередні характеристики (не з`являться нові щілини, тріщини, подряпини, відшаровування плат).
3. Вартість робіт по заміні батарею не дорожча за вартість самої батареї.

Телефон повінстю влаштовує, нові моделі не збуджують. Із задоволенням залишив саме цей екземпляр.
Замінював s7 дружині на кращу модель, а стрмй смартфон віддавав тещі
Заряд швидко падав, практично танув на очах при увімкненому екрані. Замовив на промі Крафтман за 650 грн., заміна у сервісі обійшлася у 250 грн. Тримає набагато краще, але все одно раджу перевести екран в режим HD - суттєво поможе.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
1. Ймовірність знайти за адекватні гроші ( до 600 грн) батарею, яка буде мати ємність хоча б 95% від нової заводської.
Не плохие батареи есть Тут.
Потери в характеристиках телефона уже будут зависеть от криворукости мастера. Могут прилепить заднюю крышку на тот же скотч. Нарушится герметизация, может начать отклеиваться со временем. За то, не дорого. Ну, или искать где сделают качественно.
Якщо у Львові, то раджу Hot Case (в приміщенні Ашану на пр.Чорновола коло Маку.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
до речі, чим можна подивитись реальний рівень зносу акуму на Хлаомі (Мі Міх 3)? Ні утіліти, ані інженерне меню не показують
І кілька циклів заряд-розряд
Давно стоїть на телефоні - нічого не показує.
 

OSV

Реєстрація
23.11.10
Місто
Харків
Телефон
С номеронабирателем...
Давно стоїть на телефоні - нічого не показує.
Спробуй очистити дані програми в Додатках, щоб вона могла перекалібруватися з нуля. Розрахункова ємність повинна з'явитися після 5% заряду, хоча більш-меньш точний розрахунок буде тільки після 3-5 повних циклів. Також можна глянути чи є відображення струму в додатках AIDA64 або CPU X, якщо так, то AccuBattery повинна працювати.
 

Вкладення

  • Screenshot_20210116-013055.png
    Screenshot_20210116-013055.png
    126.4 КБ · Перегляди: 20
  • Screenshot_20210116-013245.png
    Screenshot_20210116-013245.png
    148.1 КБ · Перегляди: 21

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Нужно 3-5 аккумуляторов Nokia BL-5C. Хочу брать на Aliexpress, так как есть хороший купон. Кто-нибудь может посоветовать хорошего продавца (если кто-то брал)?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Та ну! А если новый ноунейм начнёт вздуваться? А так старый за 5 минут установлю и ок.
А если начнет вздуваться аккум в свежекупленном телефоне? Вседа покупаешь запасной аккум вместе с новым телефоном? Но это лично мое мнение. Ну и если я не ошибаюсь аккум в RN5 несъемный и если ты не занимаешься ремонтом телефонов, то за 5 минут не установишь - все равно в сервис придется идти где скорее всего можно будет поставить новый аккум из наличия.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Зарядить на 100% и хранить в отапливаемом помещении?
Вообще, рекомендуется хранить аккумы не полностью заряженными. 70-80% - последняя рекомендация, которую читал. Типа, в таком состоянии производители сейчас поставляют продукцию.
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
webivan, в смысле "несъёмный"?
Если какой-нибудь китаец установил его в телефон, то какой-нибудь украинец сможет его снять оттуда.
Я вчера менял нижнюю плату с помощью канцелярского ножа и симки, заточенной клином.
А тут смотрю либо лентяи либо криворукие есть , один шланг к газовой плите прикрутить не в состоянии, другой аккумулятор снять.
 
Реєстрація
05.11.12
Місто
Каменское
Телефон
Motorola StarTac 130
Да, пришлось повозиться с помощью бытового фена - чтобы отклеить аккум.
Всего 20 минут
Новый аккум разряжен в 0 (до 2%).
А там не было двух полосок? (я не про те две полоски, про которые вы сейчас подумали:)) а про наклейки, к которым аккум приклеен. За них же тянешь и они подло обрываются и батарея легко отсоединяется.
 
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
2. Открутить винты
3. Закрутить винты.
ИХМО лучше сходить на базар\магазин купить ответрки, хотя бы не дорогие.
Как показывает практика, потом в хозяйстве всегда пригодятся.
 
Зверху