Акційні пропозиції Київстар

Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
"Безумные дни в Киевстар! Заказывайте безлимитный интернет на целый год всего за 365 гривен. Предложение доступно в мобильном приложении Мой Киевстар. Подключайте и путешествуйте по интернету не сдерживая себя! Предложение действует до 31.10.2020"

Харьков. Тариф Без границ лайт+.
Второй раз за октябрь приходит акция..а за 100грн так и нет(((
может хватит уже ждать за 100? не будет такого больше
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Ой, а це як? У кс кінець доби наступає о 23?
Теж помiтив. Гадаю, що справа або з переходом на зимовий час, або, вирогiднiше, спроба розвести оновлення умов послуги з оновленням добових пакетiв, мабуть, для зменшення навантаження в той перiод (0:00 - 2:00). Хоча в умовах послуги строк дii послуги вказан як (.... до 23:59:00)
Учора не залежно, що у мобільному застосунку, після 23 показувало що вже не активно і наступний пакет 3.11 (щиро кажучи, з такою якістю, коли мережа постійно скаче між двома 4жо, н+ і е, ледь дочекався), безліміт діяв до кінця доби, а також, приблизно, ще пару годин після, тож вийшло десь до 50 годин.
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Реєстрація
25.09.14
Місто
Березне
Ой, а це як? У кс кінець доби наступає о 23?
Теж помiтив. Гадаю, що справа або з переходом на зимовий час, або, вирогiднiше, спроба розвести оновлення умов послуги з оновленням добових пакетiв, мабуть, для зменшення навантаження в той перiод (0:00 - 2:00). Хоча в умовах послуги строк дii послуги вказан як (.... до 23:59:00)
Учора не залежно, що у мобільному застосунку, після 23 показувало що вже не активно і наступний пакет 3.11 (щиро кажучи, з такою якістю, коли мережа постійно скаче між двома 4жо, н+ і е, ледь дочекався), безліміт діяв до кінця доби, а також, приблизно, ще пару годин після, тож вийшло десь до 50 годин.
То чим не задоволені? Замість обіцяної доби, тобто 24 години, отримали 50+ годин. І хто заважає вручну поставити вибір мережі?
Post automatically merged:

Гадаю, що справа або з переходом на зимовий час, або
КС московкая Контора, все переговоры с передка идут через Их сервак. Возвражения есть?
То спілкуйтеся через Укртелеком...
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
То чим не задоволені?
Перше, не задоволення послугою не висловлював. Послуга шикарна.
Друге, не 50+, а 50-. Описано у ряд сумнівів щодо тривалості послуги та терміну її дії, включно з таймером мкс.
І хто заважає вручну поставити вибір мережі?
Мій телефон не вміє ставити лише 4жо, ви пропонуєте мені поставити лише 2жо?😀 Ви ж розумієте, що скакання викликано поганим покриттям і налаштуванням мережі.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Если подключить акцию и не пополнять ежемесячными платежами - инет будет доступен?
Вангую - конечно будет... даже независимо от того - какая именно акция имелась в виду... :nark:
 
Реєстрація
08.12.18
Місто
Одесса
Если подключить акцию и не пополнять ежемесячными платежами - инет будет доступен?
Да, плюс еще желательно проверять свои спецпредложения, а то я реально расстроился, когда понял, что на номере висело "пополни на столько-то и получи бонусы, которое я благополучно оставил без внимания.
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Если подключить акцию и не пополнять ежемесячными платежами - инет будет доступен?
Да, плюс еще желательно проверять свои спецпредложения, а то я реально расстроился, когда понял, что на номере висело "пополни на столько-то и получи бонусы, которое я благополучно оставил без внимания.
Мне каждые 3 дня приходят напоминания.
 
Реєстрація
08.12.18
Місто
Одесса
lite, Мне, наверное, тоже, но счастливый день действует только два, а потом номер выключается, поэтому пропустить легко.
 
  • Sad
Реакції: lite

сметана

Заблокирован
Реєстрація
14.07.20
Місто
днипро
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
25.09.16
Місто
Біла Церква
как включить на 2 дня безлим на сутки?
Включить в начале первых суток... и к окончанию вторых он закончится.
с 0 до 3 ночи?

Счастливый день действует:

«24 часа (до конца дня подключения и еще одни полные сутки) после того как вы активировали предложение.»
 
Реєстрація
30.06.18
Місто
Дніпро
Телефон
Lenovo A Plus
Підключив "щасливий день" на номер, який з минулого року лежить без поповнень. Сесія не рветься кожну годину та як виявилось нема шейпу, акція закінчилась рівно опівночі. До якості акції у мене питань немає. Але якось сумно що задарма можна отримати більш якісні послуги ніж те, що отримував справно оплачуючи тариф за 200+ грн.
 
Зверху