Акційні пропозиції Київстар

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Вроде не было еще такого предложения
 
Реєстрація
07.04.19
Місто
Харьков
Пропали предложения 30 бонусов за пополнение картой от 100грн. Вчера еще были.
 

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
Сегодня пришла смс с предложением бонусы за пополнение из МКС. Ни в МКС, ни в Веб это никак не отображается. Ждать, когда появятся?
 
Реєстрація
06.12.16
Місто
Львів та область
Телефон
poco
Сегодня пришла смс с предложением бонусы за пополнение из МКС. Ни в МКС, ни в Веб это никак не отображается. Ждать, когда появятся?
на два номери теж отримав тільки смс. в мкс пропозицій не було на жодний. перший номер поповнив в суботу, другий в неділю. бонуси впали дуже швидко (хвилин за 5) на обидва.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Раніше такого не було. 60 бонусів (було 45), це вже рівно дві абонки, для мого тарифу. Поповнювати 26.02.

Screenshot_2021-02-23-10-16-31-312_com.android.mms.jpg
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В мене пропала пропозиція по Візі. Так, я поповнював візою, однак бонус нарахований не був. Хоча і в збережених картках її немає.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Раніше такого не було. 60 бонусів (було 45), це вже рівно дві абонки, для мого тарифу. Поповнювати 26.02.

Переглянути вкладення 37114
Я так розумію, що візою за сто Ви не поповнювали?
Віза відсутня.
Доречі, це той тариф що я обіцяв не поповнювати, для перевірки нарахування 10 гіг.
Ну як тут не поповниш?
 
  • Haha
Реакції: idea
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
В мене пропала пропозиція по Візі. Так, я поповнював візою, однак бонус нарахований не був. Хоча і в збережених картках її немає.
Вчора теж поповнював новою Візою, картку зберіг. Банера не було, але акція діє до 24.02, подивимось чи нарахують.
 
Зверху