Акційні пропозиції Київстар

Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
17.03 одержав пропозиції "Усюди онлайн" 10 гб на місяць на 90 днів за 1 грн. в день, активував.
Абонплату не платив, 17.04 закинув 1 грн. на рахунок - одержав нову порцію гб на наступний місяць.
Зараз закидую 1 грн., а акція на наступний місяць не продовжується
Примусова активація через *712*1# не працює.
ЧЯДНТ?
 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Зараз закидую 1 грн., а акція на наступний місяць не продовжується
Примусова активація через *712*1# не працює.
ЧЯДНТ?
"Не родись в эпоху перемен": https://red-forum.com/threads/Биллинг-Киевстар.33250/page-10#post-1724557
Одержав відповідь від КС: " На жаль, на даний момент ця пропозиція неактивна, тому підключити немає можливості"
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
17.03 одержав пропозиції "Усюди онлайн" 10 гб на місяць на 90 днів за 1 грн. в день, активував.
Абонплату не платив, 17.04 закинув 1 грн. на рахунок - одержав нову порцію гб на наступний місяць.
Зараз закидую 1 грн., а акція на наступний місяць не продовжується
Примусова активація через *712*1# не працює.
ЧЯДНТ?
Маю таку ж печаль, з шістнадцятого. Двічі по гривні подарував. Склали котики заявку. Щодня двічі подовжують на наступний день. Чекаю.

Screenshot_2021-05-21-18-26-56-262_com.android.mms.jpg
"Культурно, только нужно попросить"

Screenshot_2021-05-21-14-58-27-983_com.android.mms.jpg
 
Останнє редагування:

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

Абоненти Київстар можуть заощадити на замовленнях в Glovo​


Для користувачів додатка Мій Київстар, у тому числі тих, хто завантажить його вперше — буде доступний промокод зі знижкою 70 гривень на замовлення в Glovo.
Щоб взяти участь в акції достатньо перейти за рекламним повідомленням, яке абоненти Київстар отримають після входу в додаток Мій Київстар. Отримати промокод можна з 24 по 31 травня включно. Він буде діяти для нових користувачів Glovo на перше замовлення, якщо його вартість буде на суму від 150 гривень.
Кількість промокодів обмежена, тому поспішайте скоріше скористатися вигідною акцією. Мій Київстар можна завантажити за цим посиланням.
Крім вигідних акційних пропозицій, що можуть отримати користувачі Мій Київстар, цей додаток у першу чергу допомагає самостійно керувати власним номером, аналізувати витрати та обсяги послуг за номером, підключати/відключати послуги та змінювати тарифний план. Також у додатку без комісії можна поповнювати рахунок та отримати консультацію у чаті тощо.
З детальними умовами акції можна ознайомитися за цим посиланням.

 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
А київстар точно оператор зв'язку?
Не здивуюсь якщо скоро введуть тарифи з обов'язковим 10 секундним прослуховуванням реклами перед гудками, і платною підпискою а ля Ютуб Преміум: хоч без реклами? плати на соточку більше)))
 

Cronprog

Android+Root
Реєстрація
09.08.19
Місто
Kyiv
Ось навіть і не знаю, який потрібен бути лайфстайл, щоб 999гб на рік не вистачило. Ну ви серйозно?
Та вистачить вам на рік, не хвилюйтесь!! Чи ви всіх друзів/родичів збираєтесь трафіком спонсорувати?
На сьогодні маю останній, 365й день акції. См. скріншот
Я тоже, могу только догадываться, какой стиль жизни (лайфстайл) нужно иметь, что-бы иметь комфорт пользоваться интернетом на 40 гиг в месяц, а потом ещё скорость 800 килобит.. (или 1.5 гб в день, п потом тоже скорость 800 килобит).
 

ChesterUA

Заблокирован
Реєстрація
14.03.21
Місто
Тернопіль
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
10 Гб/мес за 1 грн на 3 мес "нуждаются" в оплате АП или нет?
Не нуждаются, но у меня второй этап, с 17.05 никак не запустят, технокоты.
така ж бодяга. 2 рази кормив по рубчику,не помогло
Рекомендую составить заявку, а пока технари будут решать, вежливо попросите компенсацию. Дают 2 гиг.
 

ChesterUA

Заблокирован
Реєстрація
14.03.21
Місто
Тернопіль
10 Гб/мес за 1 грн на 3 мес "нуждаются" в оплате АП или нет?
Не нуждаются, но у меня второй этап, с 17.05 никак не запустят, технокоты.
така ж бодяга. 2 рази кормив по рубчику,не помогло
Рекомендую составить заявку, а пока технари будут решать, вежливо попросите компенсацию. Дают 2 гиг.
та мені від ліфчика інтернету вистачає. А в дружини пакет взяв 10 гіг на шару,хватає ;)
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Как сейчас смотреть доступные акции на полочных симках? В приложении кроме Идеального роуминга ничего не показывает, на pay.kyivstar.ua вообще ничего. Или их действительно нигде нет?
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Я тоже, могу только догадываться, какой стиль жизни (лайфстайл) нужно иметь, что-бы иметь комфорт пользоваться интернетом на 40 гиг в месяц, а потом ещё скорость 800 килобит.. (или 1.5 гб в день, п потом тоже скорость 800 килобит).
Не повіриш, якщо працювати з документами, то на дротовому інтернеті не кожен день вхідний трафік у 2 Гб.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Останнє редагування:

ant

atheos
Реєстрація
20.07.11
Місто
Unna, DE
Телефон
юзаю телефоны
Как сейчас смотреть доступные акции на полочных симках? В приложении кроме Идеального роуминга ничего не показывает, на pay.kyivstar.ua вообще ничего. Или их действительно нигде нет?
старые акции с халявами все закончились, новых пока нет вообще. остался только шлак типа "роуминга", "доктора" и "замены сим"
 
Зверху