Акции Киевстар

algoal

Известный пользователь
Місто
Новомосковск/Днепр
Телефон
Модем Huawei E3372
Сторінка на оф. сайті з переліком акцій (останнім часом в списку нові акції майже не додають)

Акція "Бонуси від Київстар" (надходить в СМС, USSD або за номером 477) - тарифи, додаткові мегабайти та бонуси за поповнення абонентам передплаченого зв'язку Київстар, окрім абонентів, які обслуговуються на тарифному плані «Професіонал» та «Київстар Датчик», а також контрактним абонентам (фізичним особам), окрім тарифного плану «Київстар Датчик».
Як перевірити залишок бонусів?
Для абонентів передплаченого зв’язку: залишок бонусних коштів – *114#, залишок бонусних мегабайтів – *138#
Для контрактних абонентів: залишок бонусних коштів, хвилин та мегабайтів – *138#
Часте питання про строк дії бонусів
Если у меня срок бонусов по *114# до 10.03.2021, а услуги по *112# тоже до 10.03.2021. Снимется ли у меня абонка за новый пакет услуг с бонусного или бонусы сгорят раньше?
Відповідь
Услуги по 112 до 10.03 это значит, что 10 марта ночью спишется абонка. А бонусы сгорят только 11 марта.

ussd запрос *512# - проверка срока окончания услуги интернет на год за 100/365грн

Останнє редагування модератором:

idea

Известный пользователь
Місто
Бровари
На номері, який перевели на новий дебілдінг
Куди, прошу пана, перевели номер??

Наверное, он хотел сказать «дебиллинг»
Інакше, не назвеш усе, що відбувається довкола і з оператором...

idea

Известный пользователь
Місто
Бровари
Заказал услугу "Счастливый день", подключилась мгновенно.
Так а навіщо день, якщо є бонуси? День можна вмикати і без них.

Теж бонуси надійшли без смс, проте ап не знімається ;( уже не знаю, як його проштовхнути. Ксонлайн19.

А ось і смс прийшла про бонуси.

Останнє редагування:

crocodile

Аллигатор
Місто
Харьков
Телефон
Lenovo VIBE Z2

Теж бонуси надійшли без смс, проте ап не знімається ;( уже не знаю, як його проштовхнути. Ксонлайн19.
Сейчас абонплата днем не снимается даже если на счету оказалась нужная сумма. В полночь снимется.

• Wow
Реакції: idea

idea

Известный пользователь
Місто
Бровари

Сейчас абонплата днем не снимается даже если на счету оказалась нужная сумма. В полночь снимется.
А де ж оновлення в описах тарифів? Не царське діло?

Space Cat

Активный пользователь
Місто
Харьков
Зашёл в приложение, предлагают "просто взять" 5 ГБ. Ну, как просто. Надо пополнить счёт и 5 ГБ будут добавлены к тарифным ГБ.
Screenshot_2021-06-10-23-22-42-592_com.kyivstar.mykyivstar.png

• Like

Ypasdk

Заблокирован
Місто
Киев

Где где у новых тарифах будет

m.ksy

Активный пользователь
Місто
Rivne

Вкладення

• Screenshot_20210611-023321509.jpg
    Screenshot_20210611-023321509.jpg
    152 КБ · Перегляди: 64

Orion

Известный пользователь
Місто
Николаев
Телефон
Разные
Пропозиція бонусів за поповнення відображається на веб-сторінці онлайн-поповнення після вводу номера. Більше в мене ніде не було, ні в МКС, ні по 477*477.
В МКС появится пункт "действие - персональный бонус - грн"

Пользователь
Місто
Киев
Кому нибудь с включённым пакетом 10 ГБ приходили предложения на пополнение с бонусами?

• Like

Тарасио

Известный пользователь
Місто
Івано-франківстк
Телефон
Xiaomi Redmi 8A
alter, випадковим чином приходять пропозиції, закономірності немає. 100% не прийде бонус якщо щомісяця поповняти.

current

Активный пользователь
Місто
Белая Церковь
Кому нибудь с включённым пакетом 10 ГБ приходили предложения на пополнение с бонусами?
Да, 10 ГБ на 3 месяца.
«Унікальна можливість у Моєму Київстарі! Отримайте 106 бонусів на 30 днів, за поповнення рахунку від 240 грн у додатку Мій Київстар (1 бонус = 1 грн). У разі поповнення іншим способом отримаєте 56 бонусів на 15 днів. Завантажити додаток: http://kv.st/1ST. Пропозиція діє до 16/06/2021.»

Пользователь
Місто
Киев
alter, випадковим чином приходять пропозиції, закономірності немає. 100% не прийде бонус якщо щомісяця поповняти.

Спасибо. Кстати, хочу сказать, что даже при регулярном автоматическом пополнении приходило предложение с бонусами в этом году

gtc

Активный пользователь
Місто
Львів
В описах без змін, а ще в смс про нарахування денного пакета вчора з'явилась дописка "щоб зараз отримати весь пакет послуг, поповніть рахунок і наберіть..." (не пам'ятаю точно номер).

А сьогодні взагалі ще й вночі копійка не знялась. Щось радикально міняють чи просто глюк?..

Безумный ГоНЩиК

Активный пользователь
Місто
Украина, Киев
  • Like
Реакції: zynq
Зверху