Акційні пропозиції Київстар

Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
Вже другий день не приходять бонуси за поповнення рахунку в додатку МКС
Буквально позавчера на двух номерах делал пополнения в последний день предложенной акции и сразу же выводил средства на карту, бонусы зашли минут через двадцать. Проблема видимо выборочная.
 
Реєстрація
06.12.16
Місто
Львів та область
Телефон
poco
Вже другий день не приходять бонуси за поповнення рахунку в додатку МКС. В когось виникали проблеми з нарахуванням бонусів за останні 2 дні ?
в середу поповнив, бонуси прийшли за хвилин 20
 
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
В среду и вторник пополнял 3 номера в МКС и его клоне ч-з "Сохранить карту". Всё чётко с бонусами ! Шли 10мин.

Ч-з Gpay не смог.
Он вообще то работает, то нет.
В этот раз, напр, опять, после ввода пароля тлф, постоянно возвращал к себе на страницу.
 
Останнє редагування:
  • Sad
Реакції: idea

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Тоже пришло предложение поменять сим на 4ж.. Хотя и так давно уже она есть))
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
24.12.20
Місто
Украина, Киев
Вчера пополнял одну симку на 35 грн, для получения 60 бонусов. Проблема есть, бонусов до сих пор нет. Зарегистрировал заявку о не начисленных бонусах, ждем...
 
  • Like
Реакції: drmz

bbeliy

початковий рилосвин 💙💛
Реєстрація
05.08.19
Місто
Полтава
Телефон
Redmi 9T|STK-L21|B525
Сегодня пополнил счёт на 45 грн для получения 60 бонусов в 20:34
В 21:36 бонусы пришли.
После вывел 43 грн заплатив комиссию 1,08 грн. Пополнял через google pay. Выводил на global24.
 

crocodile

Алігатор
Реєстрація
10.12.15
Місто
Харьков
Телефон
Tecno CAMON 18P
К сожалению, с бонусами сплошная лотерея. Было такое, что приходили на следующий день, было и через полтора часа, было и через 10 минут. А один раз вместо 100 бонусных гривен дали 5 Гб интернета в дополнение к безлимитному интернету в тарифе. Сказали, что это я неправильно понял их спецпропозицию. Правда, заявку приняли, и спустя две недели 100 бонусных гривен прислали.
 

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів
Вітаю, на поличну сімку з неактивованим тарифом Онлайн+2019 прийшла пропозиція:"100% вигода-поповніть рахунок та отримайте стільки ж на бонусний." Питання до знавців: чи можливо оплатити першу абонплату з бонусів(через паузу абонплати, наприклад), а живі гроші згодом вивести?*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
Знавці безсилі перед теперішніми непередбачуваними глюками КС.

Можу порадити вивести живі гроші ДО спроби оплати бонусами.
Не оплатиться - завжди можна знов поповнити.

ПС
Отой ***Скрытый текст не может быть процитирован. *** тільки я один НЕ БАЧУ?
 
Реєстрація
19.10.10
Місто
Сумы
Телефон
nokia
Вітаю, на поличну сімку з неактивованим тарифом Онлайн+2019 прийшла пропозиція:"100% вигода-поповніть рахунок та отримайте стільки ж на бонусний." Питання до знавців: чи можливо оплатити першу абонплату з бонусів(через паузу абонплати, наприклад), а живі гроші згодом вивести?
Раньше на таких номерах пауза не подключалась. Пробуй.
 

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів
Пояснюю.

Зазвичай так:
hideON.JPG
Або так:
hideOFF.JPG

Але я ще не бачив такого, щоб повідомлення про хайд додавалося до цитати там, де хайду ніби немає:

hide.JPG

Звідси й запитання - це лише я один таке бачу?
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Вітаю, на поличну сімку з неактивованим тарифом Онлайн+2019 прийшла пропозиція:"100% вигода-поповніть рахунок та отримайте стільки ж на бонусний." Питання до знавців: чи можливо оплатити першу абонплату з бонусів(через паузу абонплати, наприклад), а живі гроші згодом вивести?*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
прєкол, :unsure:
я тож при цитировании вижу,
может это как в том суде в РФии, когда канцелярские работники невидимыми чернилами рисовали буи на постановах.
 
Зверху