Акційні пропозиції Київстар

Реєстрація
09.01.21
Місто
днипро
Сенсация! Безлимитный интернет целый год за 365 грн. Активируйте до 11/12/2021 услугу «Год без оплат» и общайтесь в соцсетях, не считая мегабайты. Заказывайте: *512*2# и кнопка вызова или 477*365. Перед заказом убедитесь, что у Вас достаточно средств на счету с помощью запроса *111#.
летом тоже присылали за 365,но ждал за 100
стоит еще ждать или взять за 365?
Ждать
Как сказать, Днепр это не Харьков, могут и не предложить за 100.
год назад летом приходило гба за 100 но был не нужен
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

Абоненти Київстар мають нагоду отримати Iphоnе13 та MacBook Pro​


29.11.2021

Київстар пропонує взяти участь у розіграші техніки від Apple.
Для того, щоб взяти участь в акції, достатньо користуватися мобільним додатком Мій Київстар. Перехід на тарифний план із Суперсилою або підключення акції Спробуй Суперсилу надасть шанс на перемогу. А збільшить шанси на виграш поповнення рахунку на суму від 100 грн, необмежену кількість разів.
Розіграш чотирьох Iphоnе13 відбуватиметься кожного вівторка, починаючи з 07.12.2021, на офіційних сторінках Київстар у Фейсбуці та Інстаграм. Після проведення кожного розіграшу накопчені за попередній тиждень шанси будуть анульовані. 30 грудня розігруватиметься головний приз — MacBook Pro.
Суперсили у нових тарифах Київстар — додаткові сервіси, які можна вибрати як доповнення до основного пакета послуг у тарифі без доплат. Серед них Домашній Інтернет та Київстар ТБ, додаткові 5 ГБ мобільного інтернету, 100 хвилин на інші мережі та багато інших.
Нагадаємо, що Мій Київстар — це додаток для самостійного керування власним номером, аналізу витрат та обсягу послуг за номером, підключення/відключення послуг та заміни тарифного плану. У додатку можна поповнювати рахунок без комісії тощо. Київстар і надалі буде пропонувати інші вигідні акції для всіх абонентів, які користуються додатком. Завантажити Мій Київстар можна за посиланням.
Офіційні умови акції — за посиланням.

 
  • Haha
Реакції: idea
Реєстрація
07.08.21
Місто
Киев
опять на кнопочном стабильно примерно раз в неделю предлагают интеренет за 365 грн, для кнопочника это предложение очень актуально конечно. а тариф за 55 грн как и всегда не хотят предлагать.
 

Elephant

Все буде добре!
Реєстрація
31.12.11
Місто
Новослобідка
Телефон
Nokia 3100
опять на кнопочном стабильно примерно раз в неделю предлагают интеренет за 365 грн, для кнопочника это предложение очень актуально конечно. а тариф за 55 грн как и всегда не хотят предлагать.
Вытащи симку и положи на полку, через месяц все будет.
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Вигравайте iPhone 13 та MacBook Pro! Беріть участь у розіграші - поповнюйте рахунок від 100 грн в додатку Мій Київстар. Гарантовано отримайте 100 бонусів на 7 днів (1 бонус = 1 грн). У разі поповнення іншим способом бонус не нараховується. Пропозиція діє до 06/12/2021.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Вигравайте iPhone 13 та MacBook Pro! Беріть участь у розіграші - поповнюйте рахунок від 100 грн в додатку Мій Київстар. Гарантовано отримайте 100 бонусів на 7 днів (1 бонус = 1 грн). У разі поповнення іншим способом бонус не нараховується. Пропозиція діє до 06/12/2021.
3 поста выше прочитать сложно? Зачем флудить?
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Вигравайте iPhone 13 та MacBook Pro! Беріть участь у розіграші - поповнюйте рахунок від 100 грн в додатку Мій Київстар. Гарантовано отримайте 100 бонусів на 7 днів (1 бонус = 1 грн). У разі поповнення іншим способом бонус не нараховується. Пропозиція діє до 06/12/2021.
3 поста выше прочитать сложно? Зачем флудить?
Прочитав, про гарантоване повернення 100 грн не знайшов, ткніть носом
 
  • Like
Реакції: idea

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Прочитав, про гарантоване повернення 100 грн не знайшов, ткніть носом
Теж так. І в офіційних умовах про це нічого нема. Але на усяк випадок на 125 гривень поповнив. Бо вночі знімати будуть за пакет :)
Якщо що - то відпишуся.
 
  • Like
Реакції: baha

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Прислал Киевстар замануху на переход с Без меж lite:

Персональное предложение! 4 Гб интернета, безлим в сети и 60 мин на другие мобильные. При заказе тарифа до 06/12/2021 - оплата 35 грн за каждые 4 недели, вместо 55 грн. Скидка распространяется на первые 12 плановых оплат тарифа. Тел. 477
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Прочитав, про гарантоване повернення 100 грн не знайшов, ткніть носом
Пополнять обязательно не нужно, пополнение только увеличит шанс выигрыша.
А збільшить шанси на виграш поповнення рахунку на суму від 100 грн, необмежену кількість разів.
То перечитайте повністю повідомлення, що дізонули, там головний посил - бонуси. Поповнювати треба.
 
Реєстрація
13.07.12
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy M21
Комусь зі Львова гба за 100 прилітав ?
А як можна визначити звідки мені прилетів гба за 100? ;)
Сприймати як жарт ? типа 95 квартал?
Post automatically merged:

Комусь зі Львова гба за 100 прилітав ?
ні. за 365 грн. теж не сподіваюсь.
У мене і у знайомих-тільки 365,тому і запитав
 
Реєстрація
08.11.19
Місто
Сумы
Больше года назад на 3 номера прилетало безлим инет по 100 грн, благополучно выбраны и использованы. После окончания срока прошло уже 3-4 месяца, пока (или уже) не предлагают.
 
Зверху