Акційні пропозиції Київстар

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів
А це мені здається чи це лише по "моїх" номерах - щось немає пропозцій бонуів за поповнення. Тут вже час сплачувати АП, а бонусів немає, зазвичай вже давно були.

Та й взагали розділ "пропозції" у новому МКС чомусь з понеділка порожній. А ще в п'ятницю (до переведення на новий МКС) там всюди якісь 1-2 пропозції були.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

Знижка в онлайн-магазині MOYO для абонентів Київстар​


Усі користувачі додатку Мій Київстар та ті, хто завантажить його, зможуть отримати промокод зі знижкою 10% на покупку певного асортименту товарів на сайті MOYO.
Щоб взяти участь в акції достатньо перейти за рекламним повідомленням, яке користувач отримає після входу в додаток Мій Київстар. Отримати промокод можна з 17 травня 2021 року до 10 червня 2021 року включно. Навіть якщо користувачі отримають промокод в останній день акції в них буде ще 7 днів, щоб ним скористатися.
Мій Київстар — це додаток для самостійного керування власним номером, аналізу витрат та обсягу послуг за номером, підключення/відключення послуг та заміни тарифного плану. У додатку можна поповнювати рахунок без комісії, отримати консультацію у чаті тощо. Київстар і надалі буде пропонувати інші вигідні акції для всіх абонентів, які користуються додатком.
Завантажити Мій Київстар
Умови акції

 

Ypasdk

Заблокирован
Реєстрація
16.01.21
Місто
Киев

zynq

Пессимист
Реєстрація
10.04.18
Місто
Одесса
zynq, Минуты на сутки? Много?
Минуты на неделю.30мин на других.или гиг трафика.с паршивой овцы,хоть шерсти клок
Post automatically merged:

Их вообще нету _жадные стали
Не совсем..за каждый глюк дают компенс.пакет.на выбор- или минуты на других или трафик.на неделю.
Ясно у мене и так безлим
Безлима в кс не бывает...изучи "политику справедливого пользования"
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
А це мені здається чи це лише по "моїх" номерах - щось немає пропозцій бонуів за поповненн
На одному з 14 номерів сім'ї і родичів прийшло 5й раз (майже без перерв) 55/62.
Раніше стабільно (4 рази) приходило на шість номерів.
 
Реєстрація
02.11.11
Місто
Ковель
Телефон
Motorola g54
Незнаю куди правильніше, сюди чи в глюки.
 

Вкладення

  • Screenshot_20210519-084303.png
    Screenshot_20210519-084303.png
    59 КБ · Перегляди: 144
  • Screenshot_20210519-084252.png
    Screenshot_20210519-084252.png
    26.6 КБ · Перегляди: 142
Реєстрація
21.02.11
Місто
Киев
Тоже сегодня Теще пришло предложение, со скидкой в 50% , такое же, перевел, закинул 20 грн, абонка не снялась, пришлось добавить еще 20 ибо ждал долго этот тариф , в итоге КС скидку не предоставил в 20 грн. Я конечно позвоню, но думаю уже не компенсируют нифига.Потому как номер не мой , обычно требуют перезвонить с номера , по которому есть проблемы
Post automatically merged:

Screenshot_2021-05-19-08-36-51-481_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
 

crocodile

Алігатор
Реєстрація
10.12.15
Місто
Харьков
Телефон
Tecno CAMON 18P
На всех шести номерах единственное спецпредложение - пакет "Идеальный роуминг". Ничего больше. Это у всех так? Пробовал звонить 477*477, но и там ничего другого не предлагают.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
На всех шести номерах единственное спецпредложение - пакет "Идеальный роуминг". Ничего больше. Это у всех так? Пробовал звонить 477*477, но и там ничего другого не предлагают.
crocodile, У меня ещё. Доктор онлайн.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
На всех шести номерах единственное спецпредложение - пакет "Идеальный роуминг". Ничего больше. Это у всех так? Пробовал звонить 477*477, но и там ничего другого не предлагают.
Мне, сорокагривневый пакет, без первой абонплаты предлагают.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
На двух голодных "Дайте Ще" - предлагают региональный ТП за 40 грн, с первым подарочным пакетом... :boss:
 
Зверху