Акційні пропозиції Київстар

Реєстрація
25.09.16
Місто
Біла Церква
Кому нибудь с включённым пакетом 10 ГБ приходили предложения на пополнение с бонусами?
Да, 10 ГБ на 3 месяца.
«Унікальна можливість у Моєму Київстарі! Отримайте 106 бонусів на 30 днів, за поповнення рахунку від 240 грн у додатку Мій Київстар (1 бонус = 1 грн). У разі поповнення іншим способом отримаєте 56 бонусів на 15 днів. Завантажити додаток: http://kv.st/1ST. Пропозиція діє до 16/06/2021.»
 
Реєстрація
10.11.09
Місто
Київ
alter, випадковим чином приходять пропозиції, закономірності немає. 100% не прийде бонус якщо щомісяця поповняти.

Спасибо. Кстати, хочу сказать, что даже при регулярном автоматическом пополнении приходило предложение с бонусами в этом году
 

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів
Сейчас абонплата днем не снимается даже если на счету оказалась нужная сумма. В полночь снимется.
А де ж оновлення в описах тарифів? Не царське діло?
В описах без змін, а ще в смс про нарахування денного пакета вчора з'явилась дописка "щоб зараз отримати весь пакет послуг, поповніть рахунок і наберіть..." (не пам'ятаю точно номер).

А сьогодні взагалі ще й вночі копійка не знялась. Щось радикально міняють чи просто глюк?..
 
Реєстрація
24.12.20
Місто
Украина, Киев
  • Like
Реакції: zynq
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Така ситуація: прийшла акційна пропозиція отримати 62 бонуси за поповнення в додатку від 55 грн.
Підключив паузу абонплати, заходжу в додаток МКС для Андроїд, далі пробував як просто оплатити карткою, так і підв'язати її (за "пробну" гривню), а далі – халепа: підтверджую платіж по 3D Secure, тоді в додатку мене перенаправляє на скрин "додаткова перевірка", а ще далі – взагалі нічого не відбувається, поповнення не проходить! Пробував з карток Моно і Привату – те саме(( Мабуть, це тимчасовий глюк? Чи щось не так роблю? Версія додатку – остання із Плей Стор, пробував очищати дані та перелогінятись – не допомагає.
---
І ще питання: "від 55 грн" – це включно? Чи треба на більше, ніж 55?
 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
Реєстрація
24.12.20
Місто
Украина, Киев
rvk220, вчера пополнял 2 номера КС по 55 грн через приложение. Бонусы по 62 грн пришли очень быстро. Не забывайте подключать паузу абонплаты перед пополнением. Пополняем Сибасом, чтобы получить максимальный % (5 или 10) :) .
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Не забывайте подключать паузу абонплаты перед пополнением.
Тут пишуть, що останні дні не знімає АП автоматично, а лише вночі.
Хтось перевіряв?
Хіба є бажання заплатити АП одразу після поповнення живими грошима? При сплаченій денній АП, так само, як із Паузою, недомісячна АП списується вночі.
 

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів
Хіба є бажання заплатити АП одразу після поповнення живими грошима? При сплаченій денній АП, так само, як із Паузою, недомісячна АП списується вночі.
Так і у мене немає такого бажання! Але ж денну не списує, а для бонусів хоче суму, рівну АП. Плюс там ще є залишок для денної. І паузу не поставити. Така біда...
 
  • Sad
Реакції: drmz
Зверху