Акційні пропозиції Київстар

Theos

Заблокирован
Реєстрація
05.08.18
Місто
Харків
Телефон
Ulefone Armor 3t
Пришло сегодня в 19:07
Весь-весь контент у Київстар ТБ ваш! З 26.06 до 28.06.21 у вас повний доступ до 270+ каналів та 10 000 фільмів і серіалів. І все це без плати за трафік! Насолоджуйтесь переглядом: kv.st/tv11
Самое главное - вовремя ))))
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
і вони після такого хочуть шоб їх не імєлі во всі щєлі і не називали довбнями?! то свинорили швидше банда київстару а не ми,прості смертні шо їм атвєтку кидаєм
мне 2 года назад из-за каких-то перебитых кабелей дали компенсационных мегабайтов и 10 минут внешки.
Внешка так и не заработала, сгорела по сроку, а КС норкомоны :poop::narik: в это время только составили заявку и один раз продлили её и всё.
 
Останнє редагування:

ChesterUA

Заблокирован
Реєстрація
14.03.21
Місто
Тернопіль
і вони після такого хочуть шоб їх не імєлі во всі щєлі і не називали довбнями?! то свинорили швидше банда київстару а не ми,прості смертні шо їм атвєтку кидаєм
мне 2 года назад из-за каких-то перебитых кабелей дали компенсационных мегабайтов и 10 минут внешки.
Внешка так и не заработала, сгорела по сроку, а это норкомоны :poop::narik: в это время только составили заявку и один раз продлили её и всё.
я їх тоже заставив скласти скарги на самих себе і сказати мені номер звернення. Хай розбираються,дрочать мозги самі собі. Це коли копійочка не працювала з 10 червня. Я їм кажу шо на сайті в умовах тарифу пише чорним по білому а вона мені нє,поповняй або на 10 грн або на 225 або іди дрочи собі. Кажу,складай сyка скаргу сама на себе шо вводиш клієнта в оману. Та тіпа "а чьо я ввожу в оману,можу дати компенсацію 30 хв на інших операторів" . Кажу,ти ж кажеш шо я не правий то з чого вдруг компенсація? короче вивела мене манда тупа
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
і вони після такого хочуть шоб їх не імєлі во всі щєлі і не називали довбнями?! то свинорили швидше банда київстару а не ми,прості смертні шо їм атвєтку кидаєм
мне 2 года назад из-за каких-то перебитых кабелей дали компенсационных мегабайтов и 10 минут внешки.
Внешка так и не заработала, сгорела по сроку, а это норкомоны :poop::narik: в это время только составили заявку и один раз продлили её и всё.
я їх тоже заставив скласти скарги на самих себе і сказати мені номер звернення. Хай розбираються,дрочать мозги самі собі. Це коли копійочка не працювала з 10 червня. Я їм кажу шо на сайті в умовах тарифу пише чорним по білому а вона мені нє,поповняй або на 10 грн або на 225 або іди дрочи собі. Кажу,складай сyка скаргу сама на себе шо вводиш клієнта в оману. Та тіпа "а чьо я ввожу в оману,можу дати компенсацію 30 хв на інших операторів" . Кажу,ти ж кажеш шо я не правий то з чого вдруг компенсація? короче вивела мене манда тупа
Беды с башкой?
 

ChesterUA

Заблокирован
Реєстрація
14.03.21
Місто
Тернопіль
і вони після такого хочуть шоб їх не імєлі во всі щєлі і не називали довбнями?! то свинорили швидше банда київстару а не ми,прості смертні шо їм атвєтку кидаєм
мне 2 года назад из-за каких-то перебитых кабелей дали компенсационных мегабайтов и 10 минут внешки.
Внешка так и не заработала, сгорела по сроку, а это норкомоны :poop::narik: в это время только составили заявку и один раз продлили её и всё.
я їх тоже заставив скласти скарги на самих себе і сказати мені номер звернення. Хай розбираються,дрочать мозги самі собі. Це коли копійочка не працювала з 10 червня. Я їм кажу шо на сайті в умовах тарифу пише чорним по білому а вона мені нє,поповняй або на 10 грн або на 225 або іди дрочи собі. Кажу,складай сyка скаргу сама на себе шо вводиш клієнта в оману. Та тіпа "а чьо я ввожу в оману,можу дати компенсацію 30 хв на інших операторів" . Кажу,ти ж кажеш шо я не правий то з чого вдруг компенсація? короче вивела мене манда тупа
Беды с башкой?
дорогу сам знайдеш?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
На один семейный номер и один полочник пришли предложения годового интернета за 100 грн 😍 В прошлом такое предложение пришло на другом семейном номере один раз. Не было интересно на том номере, не подключили и после не предлагали, а если и предлагали на том номере, то уже по цене 365 грн...

Сейчас уже интересно :) Номера проходят подготовку по подключению, предложения с бонусами стали очень кстати :D На момент подачи заявки для подключения "года" пакет услуг на месяц будет начислен.

Обычно сообщения о подключении через сколько времени после запроса приходят?
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Сьогодні отримав бонуси за поповнення через моб. додаток МКС протягом 20 хв. З цікавого: дізнався про таку можливість з рекламного імейла, ні СМСки, ані в моб. додатку даної оферти не було. Імейл в Gmail потрапив в розділ Реклами і я випадково його помітив.
 
  • Like
Реакції: drmz

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
До цього приходило у вигляді СМСок, спеціально на Імейл розсилки не підписувався (просто вказав свій імейл колись). В веб версії зараз не бачу, можливо було до моменту поповнення, хоча пропозиція вроді діє до 3.07.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
22.05.21
Місто
Запорожье
Обычно сообщения о подключении через сколько времени после запроса приходят?
Подключал в прошлом году, заявка была выполнена практически сразу. Обратите внимание, что оплата должна быть только с основного счета, бонусы не проходят.
Если на счету нет денег, можно сделать заявку на подключение услуги, дадут, по-моему, 5 дней для оплаты. В течение этого времени можно пополнить счёт до требуемой суммы, после чего деньги снимутся, и услуга подключится.
 
Реєстрація
07.04.19
Місто
Харьков
Бонусы за пополнение сегодня не дали. Уже больше двух часов с момента пополнения прошло. А бонусов все нет.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
20.10.10
Місто
Сумы
Телефон
Xiaomi Mi A3
Совет плиз--на ,,СМАЧНЫЙ,, ни разу не пополненный пришло предложение Инет за 100 грн.
Как обойти первую абонку?
Шоб включить только Год???
 

Andrey007

Наблюдаю
Реєстрація
15.02.09
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 6030 (life ambassador)
Совет плиз--на ,,СМАЧНЫЙ,, ни разу не пополненный пришло предложение Инет за 100 грн.
Как обойти первую абонку?
Шоб включить только Год???
Включить паузу абонплаты и пополнить счёт на 100 грн. ;)
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Реєстрація
20.10.10
Місто
Сумы
Телефон
Xiaomi Mi A3
Зверху