Акційні пропозиції Київстар

Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
Суперзима від Київстар
Суперзима від Київстар! Переходьте на новий тариф із Суперсилами та отримайте перший пакет послуг без доплат: 20 ГБ інтернету, безлім на Київстар та 300 хвилин на інші мобільні по Україні та ще в 11 країн. Друга та наступні плати за тариф — 125 грн/4 тижні.

Акция огонь!:) Только мягко говоря, как то не впечатляет.
Должно быть не 20Гб, а 30Гб. Это скорее всего "Ваш регион" предлагают!
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
На смарт, остатній місяць знижки в січні якраз, думаю підключити але в січні, потім в них взяти знижку вже з березня. Можуть смарт і в лютому підняти ціну, на всякий подам заявку, якщо не підвищать, просто скасую заявку.
 

Вкладення

  • Screenshot_2021-12-28-22-49-32-204_com.kyivstar.mykyivstar.png
    Screenshot_2021-12-28-22-49-32-204_com.kyivstar.mykyivstar.png
    98.5 КБ · Перегляди: 100
Останнє редагування:

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
думаю підключити але в січні, потім в них взяти знижку вже з березня. Можуть смарт і в лютому підняти ціну, на всякий подам заявку, якщо не підвищать, просто скасую заявку.
Це ред-форум, тут коли бачать, що людина збирається Оплатити Абонплату (175 грн !!! ), то вже починають (хоча б) співчувати ...
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
думаю підключити але в січні, потім в них взяти знижку вже з березня. Можуть смарт і в лютому підняти ціну, на всякий подам заявку, якщо не підвищать, просто скасую заявку.
Це ред-форум, тут коли бачать, що людина збирається Оплатити Абонплату (175 грн !!! ), то вже починають (хоча б) співчувати ...
А що ви мені скажете копійкою на контракті платити? Чи як поставлять цінник 200 як на корпі?))) Мені постійно треба бути на зв'язку. Тут на ред форумі багато є які такі суми платять. Тай тоже бачать як копійкою бавляться кожного дня.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Пришло на контракт:
Заявка на підключення пакета VIP Інтернет Безлім на 90 днів виконана. Безліміт діє до 29.03.2022

Наші вітання! Вам нараховано пакет безлімітного інтернету на 90 днів без додаткових плат. Приємного інтернет-серфінгу. Термін дії та перевірка залишку мегабайтів: *138#


По *138# пишет, что проверка счета - *111#.
По *111#, *112#, мобМКС и МКС ничего нет... Звонить оператору?)
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Пришло на контракт:
Заявка на підключення пакета VIP Інтернет Безлім на 90 днів виконана. Безліміт діє до 29.03.2022

Наші вітання! Вам нараховано пакет безлімітного інтернету на 90 днів без додаткових плат. Приємного інтернет-серфінгу. Термін дії та перевірка залишку мегабайтів: *138#


По *138# пишет, что проверка счета - *111#.
По *111#, *112#, мобМКС и МКС ничего нет... Звонить оператору?)
*118# попробуйте.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В next.kyivstar.ua (веб-морда) в мене світиться плашка "Безлім Мб"

А... Не зрозумів, що то контракт.
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Реєстрація
10.09.17
Місто
киев
Включили на 3 мес. безлим инет. по 118 пишет:"Bezlimitnyj internet do 27.03.22" . У мну не правильное отображение мегабайт? Или и правда анлим?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Включили на 3 мес. безлим инет. по 118 пишет:"Bezlimitnyj internet do 27.03.22" . У мну не правильное отображение мегабайт? Или и правда анлим?
На передплаті - справді безлім. Певно то на контракті лімітний безліміт.
 
Реєстрація
24.12.20
Місто
Украина, Киев
Спробуй суперсилу беслатно до 31.12.2021. Про сплачену АП - знаю для Супер силы.
Через комбо клавиш не хочет подключать без оплаченной АП...
Так что не ок - безкоштовно:LOL:. Эх, не попробую Супер силушку КС на этом номере...:ROFLMAO:

Спробуй суперсилу.jpgПлати.jpg
 
Реєстрація
07.04.19
Місто
Харьков
Такие же смс приходят. Есть возможность подключить суперсилу. Абонплата на 28 дней оплачена, бонусами за пополнение в мкс. Только подумав, понял, что супер сила не нужна. Даже даром. Для интернета ГБА хватает, минуты на других операторов тоже не нужны. Из 100 минут, что дают на других операторов на 28 дней, потратил за две недели 6 минут.
 
Реєстрація
13.03.18
Місто
Odessa, Ukraine
Прикол!
Я думал ГБА есть только в водафоне !
Не найду информацию, как подключить ГБА на свой номер?
 
Останнє редагування:
Зверху