Акційні пропозиції Vodafone

Реєстрація
05.10.19
Місто
Одесса
получил месяц халявного video pass. кому нибудь удалось победить раздачу трафика со смартфона?
Если кому интересно, фикс TTL работает. Правда у водафона как всегда все через пятую точку и приложение ютуба, при окончании мегабайт, перестает грузится. Работает только через браузер
Может всё дело в приложении для Ютуба , которое пингует сервера гугла . А у Вас Т Т Л не тот .
ТТЛ не причем, так как ютуб не грузится в телефоне с активной симкой и никаких манипуляций с ним не проводилось. Это просто наплевательское отношение водафона, которому впадлу было добавить нужные адреса в белый лист, для нормальной работы ютуба.
 

VetalUA

Руководитель LycaMobile Украина
Реєстрація
04.02.17
Місто
Украина
получил месяц халявного video pass. кому нибудь удалось победить раздачу трафика со смартфона?
Если кому интересно, фикс TTL работает. Правда у водафона как всегда все через пятую точку и приложение ютуба, при окончании мегабайт, перестает грузится. Работает только через браузер
Может всё дело в приложении для Ютуба , которое пингует сервера гугла . А у Вас Т Т Л не тот .
ТТЛ не причем, так как ютуб не грузится в телефоне с активной симкой и никаких манипуляций с ним не проводилось. Это просто наплевательское отношение водафона, которому впадлу было добавить нужные адреса в белый лист, для нормальной работы ютуба.
почему сразу наплевательское?
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
При пополнении
voda7.jpeg
воспользовался и получил 15 гривень на дополнительный счёт до 20.01.20 на 7 дней
Бонус благополучно списался на абонплату .
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: abx
Реєстрація
19.10.10
Місто
Сумы
Телефон
nokia
,, Ви теж у захваті від нашого додатка My Vodafone? Порекомендуйте його другові, ще й отримайте за це 50 грн на додатковий рахунок! Просто відправте SMS на 7777 з номером друга (наприклад: 380501112233), про все інше ми подбаємо! Деталі акції: www.vodafone.ua/rules-myvodafone''
 
Реєстрація
26.01.18
Місто
Киев
Просто відправте SMS
Пробовал пару раз - не отправляется..:(
У меня отправляется, но никому смс с рекомендацией не приходит.
попробуйте еще раз отправить)
у меня работает
 
Реєстрація
19.10.10
Місто
Сумы
Телефон
nokia
Просто відправте SMS
Пробовал пару раз - не отправляется..:(
У меня отправляется, но никому смс с рекомендацией не приходит.
попробуйте еще раз отправить)
у меня работает
Что именно работает? Отправляется или приходит подтверждение?
 
Реєстрація
26.01.18
Місто
Киев
Просто відправте SMS
Пробовал пару раз - не отправляется..:(
У меня отправляется, но никому смс с рекомендацией не приходит.
попробуйте еще раз отправить)
у меня работает
Что именно работает? Отправляется или приходит подтверждение?
и то, и то
 
Реєстрація
19.10.10
Місто
Сумы
Телефон
nokia
Просто відправте SMS
Пробовал пару раз - не отправляется..:(
У меня отправляется, но никому смс с рекомендацией не приходит.
попробуйте еще раз отправить)
у меня работает
Что именно работает? Отправляется или приходит подтверждение?
и то, и то
После повторной отправки номера приходит смс о том, что номер уже использует приложение.
 

Остап

Заблокирован
Реєстрація
15.02.09
Місто
Днепр
Телефон
Doogee X30

andreff24

Return to Nokia
Реєстрація
14.05.09
Місто
Стаханов
Телефон
Nokia 6.1
В Акції беруть участь повнолітні громадяни України, які є абонентами (власниками SIM-карт) передплаченої форми підключення в одному з тарифів Vodafone Україна, крім Vodafone Device S/M/L, Joice та Смартфон Стандартный.
Что за дискриминация? :mad:
 
Реєстрація
19.10.10
Місто
Сумы
Телефон
nokia
По 111 в разделе акции есть предложение пригласить друга в
Водафон и получить 100 грн. на бонусный счет. Кто видел полные
условия этой акции? На сайте не нашел.
 
Реєстрація
27.07.12
Місто
Львів
Всім привіт! Може хтось підкаже. Прийшла акція на тариф Смартфон зеро. Поповніть рахунок від 5 грн. і отримайте 20 хв. на всі мережі по Україні. Писав в чат як перевірити наявність хвилин кажуть *101*4 решітка і виклик. Але там ця інфо не відображається. Оператори слабенькі ніхто нічого не знає. Може тут хто є хто знає за якою комбінацією перевірити наявність цих хвилин. Буду дуже вдячний.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Така сама комбинація, як при замовлені хвилин на ворогів через "Водафон.Бонус". Не залежить від тарифу. Але в Зеро буде зніматися додатково до хвилин 0,75 грн/день, якщо не зоні дії тарифу.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Не ведіться на їхні акції. Мені на 2 номери регулярно схоже приходило: Не зволікайте, отримуйте персональний подарунок - 20 грн. Просто поповніть рахунок від 30 грн... Вчора поповнив на 31 грн, а нічого не дали.
 
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Не ведіться на їхні акції. Мені на 2 номери регулярно схоже приходило: Не зволікайте, отримуйте персональний подарунок - 20 грн. Просто поповніть рахунок від 30 грн... Вчора поповнив на 31 грн, а нічого не дали.
Так ці бонуси ж не миттєво нараховуються. Термін нарахування може бути і через 20 днів. Треба слухати, що в голосовому меню про ці бонуси кажуть.
 
Зверху