Акційні пропозиції Vodafone

Реєстрація
22.03.11
Місто
Киев
Телефон
Google Pixel 6
Vodafone SuperNet Start полочные. сегодня.
СМС: "Подарунки часто приходять звідки не чекали! Отримайте цілий рік спілкування у Вашому тарифі лишь за 360грн! Підходить? Тоді просто поповніть рахунок на 360 грн до 31.07 і ми підключимо Вам послугу "Рік без абонплат"."
Из 5 провереных пришли на 2 SIM и одна сразу ушла с молотка. :) :)
Полочные лучше сразу бесплатно переводить с тарифа SuperNet Start на SuperNet Unlim. На SuperNet Unlim акционный год без абонплат за ту же сумму. А тариф поинтересней.
Специальная стоимость для новых абонентов SuperNet Unlim – 2 660 грн/12 месяцев/ Мне же предложили на SuperNet Start 360 грн/12 месяцев. Или я что-то не понимаю Вас?
*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***

Полочные лучше сразу бесплатно переводить с тарифа SuperNet Start на SuperNet Unlim
Если есть предложение на 360 грн за ГБО, то переход на SuperNet Unlim лишит возможности перейти на ГБО за 360 грн.?
 

Asin

Slonorylʹstvo nashe vse
Реєстрація
21.01.11
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi
Vodafone SuperNet Start полочные. сегодня.
СМС: "Подарунки часто приходять звідки не чекали! Отримайте цілий рік спілкування у Вашому тарифі лишь за 360грн! Підходить? Тоді просто поповніть рахунок на 360 грн до 31.07 і ми підключимо Вам послугу "Рік без абонплат"."
Из 5 провереных пришли на 2 SIM и одна сразу ушла с молотка. :) :)
Полочные лучше сразу бесплатно переводить с тарифа SuperNet Start на SuperNet Unlim. На SuperNet Unlim акционный год без абонплат за ту же сумму. А тариф поинтересней.
Специальная стоимость для новых абонентов SuperNet Unlim – 2 660 грн/12 месяцев/ Мне же предложили на SuperNet Start 360 грн/12 месяцев. Или я что-то не понимаю Вас?
*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***

Полочные лучше сразу бесплатно переводить с тарифа SuperNet Start на SuperNet Unlim
Если есть предложение на 360 грн за ГБО, то переход на SuperNet Unlim лишит возможности перейти на ГБО за 360 грн.?
Да. Лишит. Нужно переходить предварительно. до поступления предложения.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Я уже був такої хорошої думки про вф (у порівнянні із конкурентами).
Як? Так пакет же активовано і завершиться не скоро! І знижка є... сертифікованість із нього ще не вивели, але за подарунки, спасибі!
 
Реєстрація
29.06.15
Місто
Запорожская область
Телефон
Xiaomi Mi9t
Asin, это не основная симка,так что посмотрю!
Удивило,что несколько недель назад предлагали бонусы за пополнение и тут опять))Только интернет.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Водафон предлагает мне как спецпредложение тариф который у меня спокойненько висит доступный в додатку, и ровно по такой же
цене. Кек
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
За пополнение на 40 гривен привалило:
Ого, оце так поповнення! А буде ще? Тільки сьогодні за поповнення від 50 грн отримаєте від нас 100 додаткових хвилин дзвінків по Україні.

Минуты дали на 3 дня :)
Пролонгации подвержены?
Минуты вначале пакетные или эти бонусные будут расходоваться?
 
  • Like
Реакції: idea

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Вуйкові був на умовах SuerNet Start, платив десь через місяць (місяць користується своім, місяць - номером дружини): лише зареєстрував його номер, навіть не встиг подати заявку на перехід до Київстара і одразу запропонували перехід S+ і 50% знижки на пів року.
 
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Миска полочная не видится них в одном из двух телефона. 25 грн готовить? С каких буев она *размагнитилась* © бы?
 
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Это не техника дошла, это я сама дошла!© Простоквашино 😃
 
Реєстрація
17.10.20
Місто
Миколаїв
Вуйкові був на умовах SuerNet Start, платив десь через місяць (місяць користується своім, місяць - номером дружини): лише зареєстрував його номер, навіть не встиг подати заявку на перехід до Київстара і одразу запропонували перехід S+ і 50% знижки на пів року.
Вам пощастило. Я теж в кінці місяця номер зареєстрував, але мені нічого не запропонували. А номером використовую кожного дня.
спробуйие подати заявку нв перехід) Я так на 3 сімки отримав 4g smar xs (1) i s (2).
 
Реєстрація
13.03.18
Місто
Odessa, Ukraine
У меня 2 номера, ими не пользуюсь от слова совсем.
Пополняю счёт раз в год на 5 грн...
За последний год, ни каких акций и предложений не приходило. Грустно но, факт.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
У меня 2 номера, ими не пользуюсь от слова совсем.
Пополняю счёт раз в год на 5 грн...
За последний год, ни каких акций и предложений не приходило. Грустно но, факт.
Пусть поработают, на входящих.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Вот. Сейчас xs.
 

Вкладення

  • IMG_28072021_174547.jpg
    IMG_28072021_174547.jpg
    88.6 КБ · Перегляди: 82
  • IMG_28072021_174709.jpg
    IMG_28072021_174709.jpg
    84.5 КБ · Перегляди: 82
  • IMG_28072021_174749.jpg
    IMG_28072021_174749.jpg
    71.7 КБ · Перегляди: 82
Зверху