Акційні пропозиції lifecell

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Бурун,
1 ГБ за каждые 30 мин исходящих звонков с BiP Out, при условии оплаченного пакета услуг. Вы оплатили пакет? Халява БИП СОС (1 коп) не проходит значит.
Post automatically merged:
Я оплатил все условия своего пакета.и это не жадность моя, а следствие того что в лайфселе жопа не знает что думает и делает голова.фактически- копейка-это и есть оплата моего тарифа.недобросовестная реклама, обман абонентов....могу продолжить....
zynq, плиз напишите, как разрешится ваша проблемка
 
Реєстрація
23.02.11
Місто
Киев
оператор составил заявку
Подключился. В BiP клуб обманутых вкладчиков 😂
Составил заявку о неначислении 3 ГБ за сегодняшний BiP-SOS пакет на "Едином".
К ручной активации входящих смс, на "Едином" добавилось работы операторам принимать заявки и на ГБ.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
оператор составил заявку
Подключился. В BiP клуб обманутых вкладчиков 😂
Составил заявку о неначислении 3 ГБ за сегодняшний BiP-SOS пакет на "Едином".
К ручной активации входящих смс, на "Едином" добавилось работы операторам принимать заявки и на ГБ.
Можеш попробувати зробити дзвінок не за біп-сос пакет, а за гроші, цікаво чи зміниться к-сть хвилин в "Лічильник BIP-out".
Якщо вже і за гроші не зміниться - тоді можна сміливо пред'являти підтримці про кидалово))
 

zynq

Пессимист
Реєстрація
10.04.18
Місто
Одесса
Бурун,
1 ГБ за каждые 30 мин исходящих звонков с BiP Out, при условии оплаченного пакета услуг. Вы оплатили пакет? Халява БИП СОС (1 коп) не проходит значит.
Post automatically merged:
Я оплатил все условия своего пакета.и это не жадность моя, а следствие того что в лайфселе жопа не знает что думает и делает голова.фактически- копейка-это и есть оплата моего тарифа.недобросовестная реклама, обман абонентов....могу продолжить....
zynq, плиз напишите, как разрешится ваша проблемка
Пока вот это заслали
 

Вкладення

  • Screenshot_20200729-143631_Messages_1.jpg
    Screenshot_20200729-143631_Messages_1.jpg
    218.8 КБ · Перегляди: 136
BiP вітає вас з Днем дружби та підготував 1 ГБ для серфінгу в інтернет + 100 хв для дзвінків через BiP Out на всі номери по Україні на 7 днів! Вони будуть нараховані найближчим часом!
 

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
BiP вітає вас з Днем дружби та підготував 1 ГБ для серфінгу в інтернет + 100 хв для дзвінків через BiP Out на всі номери по Україні на 7 днів! Вони будуть нараховані найближчим часом!
SMS була чи у ВіР прийшло?
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
BiP вітає вас з Днем дружби та підготував 1 ГБ для серфінгу в інтернет + 100 хв для дзвінків через BiP Out на всі номери по Україні на 7 днів! Вони будуть нараховані найближчим часом!
SMS була чи у ВіР прийшло?
Смска только что
 
Реєстрація
22.01.16
Місто
Тарасівка, Боярська ОТГ
BiP вітає вас з Днем дружби та підготував 1 ГБ для серфінгу в інтернет + 100 хв для дзвінків через BiP Out на всі номери по Україні на 7 днів! Вони будуть нараховані найближчим часом!
SMS була чи у ВіР прийшло?
Мені у BIP.
 
Реєстрація
12.11.11
Місто
Львів
Телефон
Iphone 7 PLUS (Lifecell тп "Лайфхак")
BiP вітає вас з Днем дружби та підготував 1 ГБ для серфінгу в інтернет + 100 хв для дзвінків через BiP Out на всі номери по Україні на 7 днів! Вони будуть нараховані найближчим часом!
SMS була чи у ВіР прийшло?
на один номер - смс,а на інший - у біп
 

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Так, у ВіР є повідомлення, але в Мій Лайфселл і *121# ще нічого немає, ні хвилин, ні інтернету
 
Реєстрація
12.11.11
Місто
Львів
Телефон
Iphone 7 PLUS (Lifecell тп "Лайфхак")
Так, у ВіР є повідомлення, але в Мій Лайфселл і *121# ще нічого немає, ні хвилин, ні інтернету
і мені ще не нарахували,але у повідомленні вказано -найближчим часом,тому :sos:
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Так, у ВіР є повідомлення, але в Мій Лайфселл і *121# ще нічого немає, ні хвилин, ні інтернету
і мені ще не нарахували,але у повідомленні вказано -найближчим часом,тому :sos:
Уже начислили, проверьте
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Мне по одному номеру и смс, и в bip пришло, но bip и номер на разных смартах.
 

zynq

Пессимист
Реєстрація
10.04.18
Місто
Одесса
красиво...даже на виртуальные пришло)) только вот не понятно как пользоваться интернетом, с виртуального номера..
 

Вкладення

  • Screenshot_20200730-141108_BiP.jpg
    Screenshot_20200730-141108_BiP.jpg
    272 КБ · Перегляди: 55
  • Like
Реакції: drmz

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Тоже не начисляют Гб за bip out, "Лічильник хвилин через BiP out" стоит на месте. Это первый раз, до сегодня считало.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
18.02.15
Місто
Київ
– за кожні 30 хвилин дзвінків BiP Out, ви отримаєте +1 ГБ інтернету*
*Діє для тарифних планів: Жара GO, Жара GO Plus, Інтернет Жара, Лайфхак Плюс, Лайфхак Platinum, Лайфхак Контракт, Лайфхак, Лайфхак 2019, Лайфхак 2020, ХайП, 4 Безліміти 2019, Зроби сам, Смарт L, Смарт М, Практичний, ХендМейд, Смарт сім’я базовий, Залізна Двадцятка, Абсолютна Свобода, М, Дзвінки за кордон, Шалений день, Розмови Особливий, Ґаджет Смарт, Пільговий, Комфорт, Platinum, Platinum 2019, Platinum Plus, Єдиний, Ґаджет Планшет, Шалений рік, Смарт сім’я S, Зручний, Абсолютна Свобода L, Гіга Майнінг, Смартфон L 2018, Ґаджет Роутер, Десятка, Смарт сім’я M, Хітмейкер, Все включено+, lifecell Сім’я, Смарт сім’я L, BiP Жара, BiP Жара Плюс. 1 ГБ за кожні 30 хв вихідних дзвінків з BiP Out, за умови ОПЛАЧЕНОГО ПАКЕТУ ПОСЛУГ. Період дії додаткового гігабайта складає 4 тижні.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
13.09.10
Місто
Черкассы
– за кожні 30 хвилин дзвінків BiP Out, ви отримаєте +1 ГБ інтернету*
*Діє для тарифних планів: Жара GO, Жара GO Plus, Інтернет Жара, Лайфхак Плюс, Лайфхак Platinum, Лайфхак Контракт, Лайфхак, Лайфхак 2019, Лайфхак 2020, ХайП, 4 Безліміти 2019, Зроби сам, Смарт L, Смарт М, Практичний, ХендМейд, Смарт сім’я базовий, Залізна Двадцятка, Абсолютна Свобода, М, Дзвінки за кордон, Шалений день, Розмови Особливий, Ґаджет Смарт, Пільговий, Комфорт, Platinum, Platinum 2019, Platinum Plus, Єдиний, Ґаджет Планшет, Шалений рік, Смарт сім’я S, Зручний, Абсолютна Свобода L, Гіга Майнінг, Смартфон L 2018, Ґаджет Роутер, Десятка, Смарт сім’я M, Хітмейкер, Все включено+, lifecell Сім’я, Смарт сім’я L, BiP Жара, BiP Жара Плюс. 1 ГБ за кожні 30 хв вихідних дзвінків з BiP Out, за умови ОПЛАЧЕНОГО ПАКЕТУ ПОСЛУГ. Період дії додаткового гігабайта складає 4 тижні.
А га едином разве есть абонплата?
 
Реєстрація
03.03.20
Місто
Мухосранськ
BiP вітає вас з Днем дружби та підготував 1 ГБ для серфінгу в інтернет + 100 хв для дзвінків через BiP Out на всі номери по Україні на 7 днів! Вони будуть нараховані найближчим часом!
у меня пришла сначала смс. потом и в бип. 100 минут бип аут насчитали. только при звонке с бип списывает минуты с пакета. тариф железная 20.
не проверял с чего списывает интернет: с пакета или акционного 1 гиг.
акции такие акции...чисто замануха.
 
Зверху