Акційні пропозиції lifecell

Реєстрація
17.02.16
Місто
Одесса
Телефон
Apple iPhone 11
Решили под новый год денег накосить?

У меня тариф стоит 25 гривен, с чего вдруг я должен пополнять от 100 гривен? Уже не знают как заставить людей пополнять счёт и придумывают подобный бред.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Решили под новый год денег накосить?

У меня тариф стоит 25 гривен, с чего вдруг я должен пополнять от 100 гривен? Уже не знают как заставить людей пополнять счёт и придумывают подобный бред.

Обтекают абонентский отток.
 
  • Like
Реакції: lite

ivan pochta

user #68
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Решили под новый год денег накосить?

У меня тариф стоит 25 гривен, с чего вдруг я должен пополнять от 100 гривен? Уже не знают как заставить людей пополнять счёт и придумывают подобный бред.

Так не пополняй - тебя никто не заставляет. Это выгодно у кого абонка не 25 грн...
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Вже вчетверте пропонують поповнювати рахунок. Пакет діє 45 днів, можна отримати 3 пакети.
 

Вкладення

  • Screenshot_20181224-153052.png
    Screenshot_20181224-153052.png
    186 КБ · Перегляди: 128

Timurnet

Заблокирован
Реєстрація
29.04.18
Місто
Боярка

Timurnet

Заблокирован
Реєстрація
29.04.18
Місто
Боярка
Timurnet, "куда угодно" это куда?

На банковскую карточку, на другие мобильные любого оператора, на оплату ЖКХ, вариантов очень много: https://paycell.lifecell.ua/. Неснижаемый остаток на счете всего 3 грн, в отличие от водафона, где он аж 20 грн. Есть направления с комиссией 0% (!)., воля-кабель, например.
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
На банковскую карточку, на другие мобильные любого оператора, на оплату ЖКХ, вариантов очень много: https://paycell.lifecell.ua/. Неснижаемый остаток на счете всего 3 грн, в отличие от водафона, где он аж 20 грн. Есть направления с комиссией 0% (!)., воля-кабель, например.
0% на інтернет-провайдери
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Timurnet, Приятно иметь возможность читать внимательных;)
Сорямба, но мобильный платёжный сервис заблокирован. Увы и Ах)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
17.11.11
Місто
LutskCity
Сьогодні отримав таку смс. Навіть не знаю, для чого можуть згодитись бонуси в моєму тарифі... От якби платіжний сервіс ще активний був...

Новорічні бонуси від lifecell! Поповнюйте рахунок від 100грн одним платежем та отримуйте від 100 до 300 бонусів. Це – не магія, це – «Клонування спілкування»! Підключайтесь *515# та клонуйте свої поповнення. Акція діє з 20.12.18 до 31.03.19. Інфо s.lifecell.ua/cloning
 
Зверху