Акційні пропозиції lifecell

abx

Реєстрація
12.07.16
Місто
Сіверськ -> Кам'янське
Телефон
Samsung M21
ТП Единый, правда с последними событиями, забрасывание 1.01 грн., 1 грн.выводите, один свинокоен используете на нарушение закона сохранения энергии, получение 3га инета, и все только после войны.
Интернета можно получить намного больше, причем не напрягаясь с пополнениями⁶
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
LIFECELL ЗАПУСКАЄ АКЦІЮ «МІЙ LIFECELL – МІЙ КЕШБЕК»Сьогодні
Діджитал оператор нараховує бонуси за кожне перезамовлення пакету послуг та замовлення додаткових хвилин, ГБ і SMS, здійснене через застосунок «Мій lifecell».
В рамках акції «Мій lifecell – мій кешбек» за кожне перезамовлення пакету послуг за тарифом, а також за замовлення додаткових хвилин, ГБ і SMS, оформлене у мобільному застосунку «Мій lifecell», абонент отримує на свій бонусний рахунок кешбек у розмірі 20% від суми оплати.
Бонуси діють сім днів включно з дати отримання. Ними можна скористатися для оплати дзвінків, використання мобільного інтернету, відправки SMS та інших телекомунікаційних послуг згідно з умовами використання бонусного рахунку.
Взяти участь в акції «Мій lifecell – мій кешбек» можуть всі індивідуальні абоненти lifecell, які обслуговуються за передплатою та на підставі контракту. Бонуси також нараховуються абонентам, які замовляють додаткові послуги або перезамовляють тарифні пакети для своїх рідних і близьких за допомогою сервісу «Мобільна турбота» у застосунку. Вони отримують кешбек 20% за кожного абонента, якому перезамовили пакет або замовили послуги у застосунку «Мій lifecell».
Щоб перезамовити пакет послуг для себе у застосунку «Мій lifecell», необхідно відкрити розділ «Баланси» в «Профілі» та натиснути «Перезамовити». Щоб перезамовити пакет послуг для іншого абонента в «Профілі» потрібно зайти в розділ «Мобільна турбота».
Послуга перезамовлення пакету послуг за тарифним планом доступна в мережі lifecell вже протягом п’яти років. За цей період абоненти скористалися сервісом більше 8 млн. разів. Зростає і популярність «Мій lifecell» – щодня застосунок завантажують на мобільні пристрої понад 4 тис. разів.
Акція «Мій lifecell – мій кешбек» триватиме до кінця серпня 2022 року на всій території України, крім тимчасово окупованих та непідконтрольних територій.
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне

Вкладення

  • Screenshot_2022-05-12-15-05-42-068_com.facebook.lite.png
    Screenshot_2022-05-12-15-05-42-068_com.facebook.lite.png
    775.4 КБ · Перегляди: 57
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
И что это? Есть хоть какой-нибудь инсайд?
Продукт будет соответствовать названию. Чуйка.
Просто не понимаю, чем можно веселить абонентов в военное время!
Концертом для пианино.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Просто не понимаю, чем можно веселить абонентов в военное время!
"Порадощі" від кореня "Порада" (на узьком: "совєт").
Тест на паляницю і полуницю ви не пройшли))
Порад на красной площади с хромыми пони :alkash: очень даже может повеселить.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
Просто не понимаю, чем можно веселить абонентов в военное время!
"Порадощі" від кореня "Порада" (на узьком: "совєт").
Тест на паляницю і полуницю ви не пройшли))
Коли хтось намагається вчити когось української мови, то спершу треба просто завітати до діда Гугла. Інфо на скріншоті!
 

Вкладення

  • Снимок экрана (31).png
    Снимок экрана (31).png
    150.1 КБ · Перегляди: 93
Останнє редагування:
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
Тому і питання було: що за радість очікується під час війни? Якщо точно там будуть якісь поради, то це буде доречніше в наші часи! Взагалі, такого слова "Порадощі" не існує. Воно є витвіром маркетингу Лайфселлу, в котром поєднується і поради, і радість. Це я зараз побачив на тексті реклами: " Поєднуємо корисні поради, лайфхаки та сервіси, які змусять вас посміхнутися." Тому можна більше не писати про паляницю, при наймі, на мою адресу! А то можна не пройти тест на нісенітницю!
 
Останнє редагування:

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14


Тому і питання було: що за радість очікується під час війни? Якщо точно там будуть якісь поради, то це буде доречніше в наші часи! Взагалі, такого слова "Порадощі" не існує. Воно є витвіром маркетингу Лайфселлу, в котром поєднується і поради, і радість. Це я зараз побачив на тексті реклами: " Поєднуємо корисні поради, лайфхаки та сервіси, які змусять вас посміхнутися." Тому можна більше не писати про паляницю, при наймі, на мою адресу! А то можна не пройти тест на нісенітницю!
Ага, слова такого нема, знають тільки в Лайфселл, і дід Гугл, але зрозуміли ви його як "веселощі", тому що знаєте дуже добре українсько-турецькі неологізми. Всьо поняв, питань нема)
 
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
dzidzio, тю - кремлёвский офес гугла не знает, еще бы у яндеха спросил.

К слову о поиске хороших русских
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
Перекладачі не можуть затямити комерційний витвір Лайфселла. Бо там і те, і те нагадується!
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
Акція 1 Гб за 30 хв вхідних, з Біпаут, ще працює?
Якщо так, то як нараховують? Як перевірити?
На Интернет Жара нараховують.
На інтернет без меж теж нараховують. В мій лайфселл показує лічильник біп-хвилин
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
LIFECELL ЗАПУСКАЄ ПРОЄКТ НА ПІДТРИМКУ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я АБОНЕНТІВВчора
Мобільний оператор запускає новий проєкт в соціальних мережах – «lifecell порадощі».
За більш ніж два місяці війни в українців різного віку накопичилася фізична та ментальна втома. lifecell допомагає абонентам в Україні та за кордоном не лише хвилинами для розмов та гігабайтами в месенджерах без додаткової оплати, а й вчасними порадами для дорослих та добрими казками для дітей.
«lifecell порадощі» — це короткі відеоролики про корисні сервіси та лайфхаки, що виходитимуть щотижня в різних рубриках. Мета проєкту — за допомогою цікавого контенту покращити ментальне здоров'я абонентів lifecell під час війни в Україні.
Оператор також потурбувався про малюків: у соціальних мережах буде публікуватися контент і для дітей — відеоказки від лялькових театрів. Ця рубрика називається «Халабуда» — саме так діти кличуть затишне місце, де можна сховатися від будь-яких негараздів.
Першою в «Халабуді» з’явиться відеовистава Київського академічного театру ляльок. Театр підтримав ініціативу lifecell і підготував для дітей міні-серіал «Казконавти» — захопливу історію про подорожі книжковими світами. Проєкт не лише суто розважальний, він відповідає принципам і методам казкотерапії. Для підготовки сценарію театр консультувався з психологами, зібрав від них рекомендації щодо тем, які зараз хвилюють дітей. За пригодами казконавтів діти зможуть спостерігати в соціальних мережах lifecell.
 
  • Like
Реакції: drmz
Зверху