Акція «З Vodafone усі свої»

Статус
Закрита.

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Новорічні акція «З Vodafone усі свої»

Досить ділити людей на «своїх» і «чужих» за номером телефону та обмежувати своє спілкування.

Підключайте акцію «З Vodafone усі свої» та отримуйте безлімітні дзвінки на всіх операторів України та безліміт на користування месенджерами в межах послуги Online PASS без додаткових платежів.

Ви можете підключити акцію з 29.11.2021 по 31.01.2022, тоді безлімітні дзвінки на всіх операторів України та безліміт на користування месенджерами будуть діяти по 28.02.2022 у визначених тарифах Vodafone.

На які номери та додатки діє безліміт у межах акції?
Дзвінки:
Безлімітні дзвінки на номери всіх операторів України та міські номери.

Безліміт на користування месенджерами:
В межах послуги Online PASS.
social-pass

Меседжинг (текст і картинки) у Viber, Telegram, WhatsApp, Hangouts, WeChat, Skype, Zoom, Google Classroom, Всеукраїнська школа онлайн;
Аудіо- та відеодзвінки в Zoom, Viber, WhatsApp, Skype, Skype for business, Hangouts, Google Meet, Microsoft Teams, WeChat, FaceTime.

Додаткова інформація про Online PASS – на сторінці послуги.

Умови акції
Акція «З Vodafone усі свої» діє з 29.11.2021 по 28.02.2022 у визначених тарифах Vodafone:
  • абонентів передплачених тарифів Vodafone SuperNet 2019 (Start, Pro, Pro-1, Turbo), Vodafone SuperNet (Start, Start+, Pro, Pro+, Turbo, Unlim), Vodafone 4G Smart (XS, S, S+, M, XL);
  • нових абонентів контрактних тарифів Vodafone Red (M, L, XL), Vodafone Business (S, M, L), які підключаться в період з 29.11.2021 по 31.01.2022.
Користування акцією можливе за умови підключеного пакета послуг на місяць.

Офіційні правила та умови акції «З Vodafone усі свої»

Керування акцією
Підключення*888#
Перевірка статусу*888*3#
Відключення*888*0#

Як мені взяти участь в акції, якщо в мене інший тариф?
Для підключення акції Вам потрібно перейти в один з визначених тарифів Vodafone за допомогою додатку My Vodafone, або на сторінці вибору тарифів.

Якщо Online PASS підключений на платній основі?
На період дії акції «З Vodafone усі свої» оплата послуги Online PASS, яка була підключена на платній основі, не стягується до 28.02.2022. Після закінчення дії акції вартість користування послугою – відповідно до умов вашого тарифу.



 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung


Мне тоже попадалась в ленте новостей эта статья.
Прочла, "клюнув" на громкое название.
Мне кажется, это отсутствие профессионализма у ее автора (не изучил материал, написал чушь), нежели заказуха от ВФ.

Ну представьте, что заинтересовавшийся человек решил приобрести себе такой "тариф". И обратится в магазин/напишет в чат. Что его ждет в таком случае?
-Если мало продвинутый сотрудник, то он вообще о таком не слыхивал.
-Если продвинутый, то объяснит, как все на самом деле.

Конечно можно сказать, что "ну ведь человек придет в магазин, а значит ему могут впарить хотя бы какой-то тариф".
Могут. Гипотетически.
А может быть и нет, так как убедившись что желаемого им тарифа попросту не существует, человек просто развернется и уйдет, и хорошо, если еще и гадостей не наговорит. :)
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Реєстрація
25.01.22
Місто
Запорожье
Алик Бункерман, а какова у вас концентрация витамина Д3, если не секрет?
После того, как предположил "а не взболтнул ли я чего лишнего?" - стал ждать этого вопроса. По сути: не секрет, но ответ дать затрудняюсь. Надеюсь, если авитаминоз таки есть, то как временное явление. :unsure:
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Space Cat, я думаю, що 100% відображення закону Грешема, тільки в цьому випадку не економічний аспект, а інформаційний.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Всё уже?
Снялись?
Якщо Online PASS підключений на платній основі?


На період дії акції «З Vodafone усі свої» оплата послуги Online PASS, яка була підключена на платній основі, не стягується до 28.02.2022. Після закінчення дії акції вартість користування послугою – відповідно до умов вашого тарифу.
 
Акцію подовжили? В додатку "Мій Vodafone" значиться, як підключена. Вчора дзвонив з VF на Lc. Кошти основний/бонусний рахунок не знімало. Пакетні хвилини не знімало.
 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
"Як Ви помітили, ми продовжили дію зимової акції «З Vodafone усі свої» до 05.05.22. Сьогодні акцію завершено. Тепер вартість дзвінків по Україні та користування месенджерами – відповідно до умов Вашого тарифу".
 
Статус
Закрита.
Зверху