Акція «Спробуй Суперсилу»

Статус
Закрита.

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Акція «Спробуй Суперсилу»

Тепер Суперсила є майже в усіх тарифах і без додаткової плати.

Виберіть свою Суперсилу

Одну й ту саму Суперсилу можна активувати впродовж акції не більше двох разів.

Спробуй суперсилу. 100 хвилин

Додаткові хвилини на інші мобільні та міські номери по Україні.

Спробуй суперсилу. 5 ГБ

Кожні 4 тижні додаткові гігабайти мобільного інтернету.

Спробуй суперсилу. Відео на ходу

Ми не знімаємо гігабайти, коли ви користуєтеся додатками YouTube, Kyivstar TV, Netflix, MEGOGO, Disney+, Apple TV, Amazon Video, 1+1 video, Megogo та Oll TV. Завантаження, оновлення, підписка, покупки в додатках та перегляд реклами тарифікуються окремо.

Спробуй суперсилу. Київстар ТБ

270+ каналів та 18 000 фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу. Можна дивитися будь-де та будь-коли на п'яти пристроях — телевізорі, планшеті, смартфоні чи ноутбуці. Гарячі новинки кіно, прямі трансляції та контент з відеобібліотеки: вибирайте, що вам до смаку! А на смартфоні дивіться без плати за трафік.

Як замовити та користуватися

Термін дії акції
Для тарифів LOVE, ТВІЙ Старт, ТВІЙ Новий, ТВІЙ Улюблений, ТВІЙ Проривний акцію продовжено за умовами Суперзими до 28.02.2022 включно.
За яким запитом можна активувати акцію Спробуй Суперсилу?
Залежно від вибраної Суперсили:
  • 5 ГБ — *550*14*1#
  • 100 хвилин — *550*15*1#
  • Відео на ходу — *550*16*1#
  • Суперсилу Київстар ТБ можна активувати лише у Мій Київстар, у нашому магазині або у додатку Київстар ТБ.
Чи можна замовити декілька Суперсил одночасно?
Ні, в тарифі доступна тільки одна суперсила на вибір.

Коли ви активуєте Суперсилу, вона діятиме до наступної плати за тариф. Щойно ви сплатите за тариф, попередня Суперсила відключиться. Ви можете знову замовити її або вибрати іншу.

Будь ласка, зверніть увагу. Одну й ту саму Суперсилу можна активувати впродовж акції не більше двох разів.

Чи можна підключити «Спробуй Суперсилу», якщо я вже користувався аналогічною платною послугою?
Так. Для цього рекомендуємо відключити платну послугу та активувати схожу Суперсилу. Наприклад, ви вже користуєтеся Київстар ТБ. Щоб підключити Суперсилу Київстар ТБ, спочатку відключіть платну послугу Київстар ТБ і після активуйте цю Суперсилу.

Як я дізнаюсь, чи можу я взяти участь в акції?
Ви можете перевірити це через Мій Київстар в розділі Послуги.


 
Останнє редагування:

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro

Вкладення

  • Screenshot_2021-11-15-09-14-06-665_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
    Screenshot_2021-11-15-09-14-06-665_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
    114 КБ · Перегляди: 59

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Не-а.
Только что на "Твой новый" подключил "Видео на ходу.
А в описании другой "Суперсилы" (к примеру взял "КС ТВ"), есть упоминание "Акция":
Было бы интересно узнать дополнительную информацию об этой услуге: количество месяцев, стоимость, поддержку тарифов...
 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro

Вкладення

  • Screenshot_2021-11-15-09-32-04-297_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-11-15-09-32-04-297_com.android.chrome.jpg
    116.4 КБ · Перегляди: 62

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
интересно узнать дополнительную информацию об этой услуге: количество месяцев
У меня "Видео на ходу" подключилось на 14 дней:
Возможность подключения доступна только в ecare.kyivstar или и в приложении тоже?
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Услуга "Попробуй суперсилу" доступна для подключения даже в тарифе Киевстар Комфорт 2018.
vlady, У меня нету. Я так понял временно?
Post automatically merged:

vlady, Вижу.

Post automatically merged:

Київстар пропонує абонентам збільшити обсяг послуг у своєму тарифі завдяки Суперсилам​


15.11.2021

Абоненти різних типів обслуговування (контракт, бізнес, передплата та користувачі "Все разом") навіть з тарифами попередніх лінійок зможуть скористатися Суперсилами без жодних доплат. Акція «Спробуй Суперсилу» триватиме з 15 листопада до 31 грудня 2021 року.
В залежності від наповнення своїх тарифних планів абоненти зможуть підключити наступні Суперсили:
  • Додаткові 5 ГБ для інтернету;
  • Додаткові 100 хвилин для дзвінків на інші мобільні мережі, а також міські номери України, включно з кодами 092 та 094;
  • Послугу Відео на ходу, яка дозволяє дивитися популярні стрімінгові сервіси без списання гігабайтів (YouTube (включно з Kids), Apple TV, Netflix, MEGOGO, Київстар ТБ та багато інших);
  • Розширений пакет Київстар ТБ.
Нагадаємо, що в жовтні 2021 Київстар запустив нові тарифні плани «ТВІЙ» для передплати та «ВАШ» для контрактних та бізнес-клієнтів, що надають можливість абонентам змінювати наповнення послуг в пакетах згідно зі своїми потребами. Допомагають їм в цьому Суперсили – додаткові сервіси, які можна обрати для доповнення основного пакета послуг в тарифі.
Акція «Спробуй Суперсилу» дає можливість більшості абонентів Київстар випробувати додаткові сервіси без зміни свого тарифу. Найбільшою популярністю серед абонентів користуються 5 ГБ мобільного інтернету, 100 хвилин на інші мережі, послуга Відео на ходу та Київстар ТБ, тому їх й запропонували в рамках акції.
Обрати свою Суперсилу та перевірити можливість її підключення можна у додатку Мій Київстар, зателефонувавши на безкоштовний номер 500 або набравши спеціальний USSD-код *500*4# чи звернутися до консультантів у магазини мережі Київстар.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Alik iv, написал оператору для уточнения. Тоесть если сегодня подключить, то можно пользоваться 2 месяца бесплатно?
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Услуга "Попробуй суперсилу" доступна для подключения даже в тарифе Киевстар Комфорт 2018.
vlady, У меня нету. Я так понял временно?
Post automatically merged:

vlady, Вижу.

Написал оператору для уточнения. Тоесть если сегодня подключить, то можно пользоваться 2 месяца бесплатно?
vlady, Без понятия. У меня нету. 😟
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Подал заявку на подключение Видео без Границ в тарифе "Киевстар Комфорт 2018". Пока не подключили.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Статус
Закрита.
Зверху