Акція «Моя стара SIM-карта»

Статус
Закрита.

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Акція «Моя стара SIM-карта»

Маєте номер Vodafone, яким давно не користувалися?

Screenshot_20201217_102520.jpg

Акція діє з 4 грудня 2023 року по 28 лютого 2024 року.

Умови пропозиції:

  1. Згадайте номер телефону SIM-картки, яка певний час не використовувалась.
  2. Створіть нове SMS і в тексті повідомлення напишіть номер телефону, який ви згадали, у форматі 380XXXXXXXXX
  3. Відправте це SMS на номер 3575 обов'язково зі свого основного номера (на який ви отримали запрошення в акцію)
"Якщо номер не використовувався останні 2 місяці та відповідає всім іншим умовам - подарунок ваш!"

Тепер ви маєте додатковий номер і 3 місяці зв'язку на ньому лише за 1 коп./місяць. Тільки стежте, щоб на рахунку була 1 копійка, тоді нарахується пакет на місяць.

В акції можуть брати участь абоненти передплаченої форми підключення, крім тарифів Vodafone Partner та Yezzz! Отримати подарунок можуть абоненти Vodafone Україна передплаченої форми підключення в одному з тарифів Vodafone Україна, крім Vodafone Partner, Yezzz!, Vodafone Light.
 
Останнє редагування:

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
В чем/где услуга?

Щас бы на каждую акцию и персонифицированное предложение тему создать:sneaky:,
Мне тут 100грн предложили на полочник - скинуть скрин смс-ки? Для новой темы.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
В чем/где услуга?

Щас бы на каждую акцию и персонифицированное предложение тему создать:sneaky:,
Мне тут 100грн предложили на полочник - скинуть скрин смс-ки? Для новой темы.
Форумчанин создал соседнюю тему по акции День без турбот, решил поддержать и тоже создать. Данной акцией (услугой) будут заинтересованы многие форумчани с полочниками, а с данной темы про неё узнают больше, чем с обсуждения в теме Акции и подарки.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
vlady, так там реально услуга, а здесь промо-акция, которая должна была уже закончиться, но решили продлить.
Думаю название корректней было б = Послуга. Акция "Моя стара SIM-карта"=
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
3 місяці на шару. В мене були 2 поличних номери. Поки займався переводом по MNP цих номерів прийшли SMS з акцією My Old SIM. :LOL: Скасовувати перехід MNP не став. Зараз ці номери вже lifecell. В будь-якому разі на шару дають тариф в якому наразі знаходиться ваша SIM. А там тарифи були Light+ з наповненням лайно (і на шару не влаштовує).
Взяв ще 2 поличних номери, перевів в SuperNet Unlim. В кінці грудня буде актуальним з цим тарифом акція My Old SIM. Якщо не вийде, то працюватимуть lifecell номери які перевів з Водафона.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Captain, изначально тема называлась "услуга..". Услуги у нас обычно живут от полу года. А здесь у нас акция, вот я и поинтересовался. Ведь акции мы в отдельной теме обсуждали/-ем. Где уже почти месяц про "твою старую симку" все хвастаются.
 
Реєстрація
21.12.17
Місто
Киев
Не работает на Light+ в базовых условиях.
Акция активировалась, пришла смска с уведомлением что будет 3 пакета услуг в тарифе по 1 копейке, но не активируется и ничего не дают. Требует пополнение на 65грн)
 
Реєстрація
03.04.14
Місто
Kyiv
Не работает на Light+ в базовых условиях.
Акция активировалась, пришла смска с уведомлением что будет 3 пакета услуг в тарифе по 1 копейке, но не активируется и ничего не дают. Требует пополнение на 65грн)
Та же история, подключил через котиков без проблем.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
alezy,
незнаю - человек не отписался... меня самого интересует этот момент :unsure:
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Вище писали люди, що на базових не вмикається послуга автоматично, тестово перевірив Light+ те саме, не спрацювало, котикам не дзвонив
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Із двох номерів які однаково давно не використовувалися (більше року) на один вдалося отримати акцію на 3 місяці а на другий ні. Він начебто менш ніж 2 місяці назад використовувався... Схоже з пари номерів тільки один може отримати акцію (з другого номера був відправлений SMS для реєстрації у акції першого номера і другий номер забракували).
 

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
BigMan., в ПУМБі по новим картам ВсеМожу.

Вище писали люди, що на базових не вмикається послуга автоматично, тестово перевірив Light+ те саме, не спрацювало, котикам не дзвонив
В мене один номер був на базових довелося 2 рази котикам дзвонити бо 1-й не допоміг.
 
Реєстрація
21.12.17
Місто
Киев
alezy,
незнаю - человек не отписался... меня самого интересует этот момент :unsure:
Я когда увидел про котиков понял что я безнадежно отстал от технологического прогресса и решил позже нагуглить котиков и как их тормошить)
А потом забыл.
Короче, позвонил, первая же оформила заявку и примерно через час она обработалась и всё завелось.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Є колишній МТС-турист переведений в XS, жодного разу абонка не знімалася. Можна підключити 3 місяці по 1 копійці?
 
Статус
Закрита.
Зверху